Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. soovid siis pre tulede tagumist poolt ainult we . Mul peaks leiduma oleneb kus asud.

  2. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Tallinnas Sikupilli parkla seisis must pre seedan viisakas oli .Roosa puudli kleps oli tagumisel aknal suur.
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Lugege siis seda ka juba .http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=280601
  4. hiis

    Terv oleks pakkuda 1 katuseluuk.

  5. hiis

    M tech 1 spoiler ring

    Tagumise stange õige plastikliist on ka olemas we?
  6. hiis

    O:E30 juppe

    No kas tegu peab olema pre omadega või fl udukatega ,stangelisaga ja liistudega .
  7. Lähed saksa sellega we? Ma võin uurida seda käru millega ma oma rulli Tartu viisin .Kui ei eksi 30 eur päev paberid peaks ka korras olema kuna rendib seda välja ikka koguaeg kui keegi soovib.
  8. Hm huvitav ,tavaliselt on ikka püstak ise defkam kraam amorte peaks ikka kõigist normalsetest varusoa poodidest saama .
  9. hiis

    2016. AASTA KALENDER

    Hm. Ma tulen alles 2 nädala pärast kui pole siis pole,siis pean ise tegema.
  10. hiis

    2016. AASTA KALENDER

    Ma võtaksin 1tk tulen ise järgi.Maksan ka koha peal.
  11. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin siis täna oma silmaga Rocal Mare parklast väljasõitmast musta M3 nr olid 330 BPM .Vist oli nii need tähed,roolis oli enam kui kindel mitte siit foorumist inimene ehk siis neeger. aga kurat seda tab ehk ikka on keegi foorumist tsikk kõrval oli siis heledama naha tooniga.
  12. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Häid Pühi minu poolt ka !!!
  13. Pagan ühtegi tsikki ei saanudki kalendrise.
  14. Oleks siis pakkuda Ford Transitile a.2000 ja ülles plekudel olevad korralikud Michelini 195/70/15c rehvid. 4tk ja 1tk uue suverehviga tagavara rattas kah. Tel 54510357 . Hind oleks 300.
  15. 7,14,15,25,32,35,42,47,50,69,56,72!
  16. hiis

    müüdud

    Piduriketta plekke ka ei ole või neid ei sa paigaldad sina.Muidu ju käsikas ainult hüdro varjant..
  17. hiis

    M: müüdud, lukku

    Ok asjadega on ikka nii et neid varutakse vähe ette ja vaevalt sa mõne kuu või aasta pärast koguni seda raha tagasi tahad anda . Ma võin sulle ka 2 latti,anda mis pidid lekkevabad olema ja milleks nad ei osutunud miskil moel. Võtta kui up...
  18. hiis

    M: müüdud, lukku

    No kui sa ei tea kuidas lekkimsega lood on siis on ikka nagu põrsas kottis ostmisega.
  19. Ei näe muhvigi või müüdi maha môlemad juba we?
  20. hiis

    O: Pre face tagumised tuled

    Oleneb kui korralike sul vaja on mul ühed toonitud ja mingisugused on veel idealseid pole. Saan tuua linna .
  21. Sellel on üks külg katki aga tuleks soobib küll!
  22. hiis

    O: Pidurisadul

    Ma võin lausa niisama anda aga õhutusniplid pead ise välja urgitsema ja rem. kompekti muretsema neile.Kui nii suur puudus on neist.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus