Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mis v'ark selle juttukaga on siis kas selle avamine v6ttab nii kaua aega we? Ma ei leija kuskilt seda linki kuhu seda raha saatma peaks ,on see raha taga we?
  2. hiis

    M: 325e kupee

    Aknapesupaagi korki ei soovi ,saada.
  3. hiis

    ....

    Sooviks seda paagivälist pumpa kronsade pärast kui need jubinad seal alles k6ik .
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Pidurisupordi remont kompl nii esimeste kui tagumiste omast oleks huvitatud 325i pre.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    No ple peab fb juttustama minema
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ja 3 t'ahtsat ajavad seal 'ari Tiit ,Kert ja Metal teisi juttule ei lasta .
  7. hiis

    Lobamokkade rubriik

    S6iduga peaks temp 6igeks minema alles.
  8. Mina isklikult ei ostaks 3000 eur eest rulli selle raha eest saab ikka hulga mugavama ja vaiksema auto.Kui raha nagu raba siis ostaks
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kynalde juhtmed on m6nusalt pikkad miski p'arast
  10. Vii liivapritsi mis sa tast ikka nyhid see laseb sul need rooste kohad paremini puhtaks v6id ju p'arast ylle ka'aia need .!0 eur eest on puhas nagu uus .
  11. hiis

    E30-ne autovärvid

    See on ikka m6nus sahk.
  12. hiis

    E30 pildid internetist.

    Zero tänks uue tausta pildi eest
  13. Soomes on see ka rullidel päris popp ja küsitakse head raha selle eest.
  14. hiis

    Lobamokkade rubriik

    6livaras on kyll hea kohapeal .
  15. Mina olen kujundusega kyll rahul head suured kuup'aeva nr ja puha .BMW foorumi kalendriga on minu arust mingi jama pilt on suur aga kuup'aevade vaatamiseks pead kurjam p'aris liigidale minema vaatama neid ja yhed ja sammad auto pildid figureerivad ka miski p'arast seal kogu aeg .J'aatsin see aasta selle tellimise sealt vahele. Tegin ise endale suvalistest ilusatest rullidest neti avarustest teise kalendri ,parem ikka kui iga aasta pea sammu autosi passida.
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kurjam jah udukas oleks v'aart asi seal.
  17. Ega see saaremaalt ja E 38 clubist tulnnud monitoor ja navi pole millel tausta valgus tumme on.
  18. Viimane on normaalne kuut aga huvitav 500 velje eest 18 t sellised veljed saab ka 250 eest kätte.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus