Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

markusH

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    296
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis markusH postitas

  1. On selline auto siis las ta olla, maitseid erinevaid. Ma ei tea kuidas teiega lood aga ise pean küll tunnistama, et endalgi selline eluperiood läbi elatud kui selliste masinatega uhkusega ringi sõitsin
  2. Ma ei saa aru mis siin imelikku on? Kui mootor 380 jõudu tõmmanud siis miks ei tohiks seda ära märkida? Ma pole küll spetsialist antud vallas aga julgen pakkuda, et puuduolevale läheb ca10k ära küll, kui endal midagi olemas pole või käppa kusagil uksevahel ei juhtu olema. Vanema MS saab kätte ca 190-200 euri eest, Oleneb mis aju kasutatud on ja kui palju sealt mootorilt koos ajuga veel andureid ja juhtmeid maha kaob. Kui sama aju kasutatud ja ülejäänu alles jääb saad selle aju hinnaga + seadistamise hind. Kui uue mootori juhtmestiku pead vedama siis läheb juurde Odavama, mingi teise auto cooleri saad hea diili korral 70 euriga kätte, kui midagi paremat tahad või erimõõtude järgi siis läheb kõvasti kallimaks. uute wb lamda komplektide hinnad ca 200 euri, kasutatuna eriti ei liigu ja poleks vist eriti mõttekas ka kasutatud osta. Sinna vähemalt 400seid pihusteid vaja, kui veab siis ca 200 euriga võib kätte saada. Kui raha rohkem oleks tark veidi varu ka jätta, 5-600cc pihusteid vaadata pigem. Lisaks veel igasugu pudi-padi millele raha läheb rohkem kui ise usud. Orig 3.5 sidurile ilmselt 600nm eriti ei meeldiks, oleks mõttekam midagi kangemat vaadata. Minu väljatoodud hinnad ka sellised suht minimaalsed ja äärmiselt optimistlikud, kui kohe ja kiirelt vaja siis nii odavalt välja ei mängi.
  3. Leidsin poole tunnikese jagu kasulikku videomaterjali cabriomeestele: - Katuse pesu, hooldus. - Katuse avamine, sulgemine - Katuse paika reguleerimine - Katuseriide vahetus - Muudatused tava e30 ja cabrio kerede vahel - Aknaklaaside ja pagassi piiraja reguleerimine
  4. markusH

    Lihtne ja odav tuunig.

    Petaks ära küll ju kaugemalt.. Ei näe küll midagi niiväga hullu, kui just veidi tasakaalust välja ei vii rattaid. Nii mõnigi on siin seltskonnas suurema porriga hakkama saanud
  5. markusH

    O: madaldusvedrud

    Kui sa tead siis kas mõttekam poleks otsingut laiendada ja kirjutada, et otsid ka touringu madaldusi sama hästi.. neid niikuinii rohkem siin maal liikumas ringi ning tõenäosus oma vedrud saada on suurem Kõik said juba aru küll, et sul cabrio on, see on tore!
  6. Mis näitabki seda, et kui ikka täis litakat ei saa siis enne ei õpi. Ma ei saa aru miks udukatega ültse peab ringi sõitma ja siis pärast kiunuma, et "politsei tegi mulle liiga ja ütles minu kohta halvasti ka veel". Autokoolis ja igal pool on räägitud, et udukaid tohib kasutada ainult halva nähtavuse korral. Ei tohiks ju nii raskesti mõistetav olla. Esimesed udukad mind ennast ei häiri aga kunagi oli juhus kui üks bemmivend minu ees võttis vastu otsuse, et lahe on sõita hämaras koos esimeste ja tagumiste udukatega. Vot, selline vend on alles MEES ma ütlen.
  7. Vaidleks siiski vastu Ega mul on suht ükskõik kas sa sõidad linnas 200ga või keerad 70ga kellegi haljastust nihu. Võidusõidu autodel on minuteada puur lubatud niiet kui ringrada huvitab siis miks mitte, ma mingeid piiranguid ei näe.. Oli vist isegi lubatud selle autoga koju - rajale sõita, pead küll ei anna. Minu point seisneb selles, et kui masin juba nii võimas, et see puuri vajab siis ei tohiks panna enam võrdusmärki oma igapäeva auto ja hobiauto vahele, need peaks siis olema juba 2 eraldi asja. Samas ma ei väida, et stock autoga kusagil harjutamas käia ei võiks.. aga ma pole veel kuulnud, et keegi oleks stork masinaga ennast kusagil rajal harjutades surnuks sõitnud.. see peab ikka väga õnnetu olukord olema. Ning kui sa kardad, et su e34 70ga üle pea käies nii ära laguneb, et sul kindel manalasse minek siis ma soovitaks sul juba praegu mõne parema auto poole vaadata. Loodan, et mu mõte jõudsin nüüd selgemalt kohale, kuid ei pahanda kui ka ei jõudnud.. vähemalt ma olen proovinud
  8. kui mõistus peas ja ei kihuta miks siis üldse puuri vaja on? maantee kiirustel peab kere vastu küll
  9. ilma puurita ei julge sa aga laibaks kihutada ennast niiet parem 0 laipa kui 1 ja kes arvab, et tema julgeb küll, siis sellele polegi ju puuri sisse tarvis
  10. Ei pea neil mingit ordenit minuteada olema.. kui piisavalt kahtlane oled, otsitakse läbi.. Aga mul endal selline küsimus, et kas piirivalvel on nüüd kah õigus kiirust mõõta ja trahv teha? Mingi aeg pidi vähemalt 1 politseinik kaasas olema, et trahvi välja kirjutada.. Viimased pool aastat pole ma siin läti piiri ääres enam patrullivat politseid näinudki.. Piirivalve kirjadega sõidukid hiilivad seevastu aga pea iga päev ringi ja piiluvad kiirust.. Kui politseid kaasas pole siis võivad ära laksata trahvi?
  11. markusH

    K:MAFIA stange

    http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=6583&start=0 võta rinaldo86-ga ühendust ja küsi siiski kipun arvama, et maksab ainult välimus
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus