Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. ma üritan ka läbi hüpata aga ei ole kindel et kella 20.00ks jõuan
  2. Ainult kiidusõnu sulle et ültse video tegid ja üleültse mitte halva : : : : Arenemis ruumi on aga mis kõige tähtsam ... algus on tehtud :twisted:
  3. Selle profesionaalse pildi eest pead tänama minu küljeluud Aga tõesti väga hea pilt
  4. Minupoolsed pildid http://fotoalbum.ee/photos/Mpower/sets/869349
  5. 10 PUNKTI Pähklikesele !!!! 8) raudne käpp ja vajadusel abistaja
  6. minagi jäin väga rahule keep on going E30 :twisted:
  7. Nu kui maa-alustest minema aetakse siis mingi platsi raudselt leiab kas või Ale coqi oma aga me siiskit üritame kuhugi maa põue saada On sul järsku mõni ettepanek ?
  8. To Pähklike: saatsin kirja neile ja vaatan järsku saan ka homme õhtu sealt läbi käia kui aega jagub
  9. Ou mihkel ...järve serveris on ju kaa maa alune parkla :twisted:
  10. Point oli pigem selles kuhu hiljem crusi lõpus minna et vast üks ühine pilt teha ja seda siis juba mustika maa-aluses parklas kus vihm kaela ei saja ja soe on seal kaa Kui sinna ei saa siis järsku kristiine omasse ? :roll:
  11. krt ...sa oleks võind ütlemata jätta algul oli ka juttu sellest lipust ja siis öeldi et see tuleb kohale aga kellega see oli küsimärgi all
  12. Kui ma tundmatu kolmanda isikuna loeks seda siis algul vaadaks küll imelikult et mis bemmi vendade klubi see on aga hetkel teadjana lihtsalt muhelen. Väga hästi kukkus see lause välja sul
  13. Minagi ei usu et laup. mingi tipp tund või midagi taolist oleks ja kaugelt tulijate kohapealt olen eixiga nõus
  14. kristiine oma vast isegi parem mõte. Tõsi ta on et laup. rahvas käib poes ja värki aga kui ma ei eksi siis krissus on 5 korrust,,, võin muidugi eksida :oops: Miks ma krissu poole kaldun on see et ise korduvalt mustikas kogunemistel käind ja kogu aeg on mingi probleem olnd. Väga väikeste asjade pärast tullakse seletama :?
  15. tõenäosus et meie rivi häirima hakatakse on minimaalne niiet Yux sa siiskit võiksid tulla :wink:
  16. Super lux... vähemalt politsei on meie tegevusest teadlik No aga loomulikult .... peaaegu et kohustuslik
  17. Ma südamest arvan ja loodan et kellegil sellist plaani ei ole tõesti
  18. see söreni tegelane tegi minuarust väga adekvaatseid pilte ja seda ka sõidu pealt niiet järsku too kutt oleks uuesti tulija :roll: kui keegi tast midagi teab siis võiks talle märku anda
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus