Hüppa postitusse

extreme327

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 376
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    47

Kõik, mis extreme327 postitas

  1. pakkuda oleks ühed 16 alessiod. http://foorum.e30.ee/topic/6642-malessio16-veljed-koos-rehvidega/
  2. extreme327

    lukku

    mul on üks juhtmestik olemas muidu.30euri,saan panna smart postiga teele.valgamaa,tõrva
  3. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    täpselt minu mõte,alles eelmine nädal läbi elatud teema
  4. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    usa nr mul pole.aga ma 3 päeva seal tiirutanud ringi küll ja pürris olin 2 blondiiniga aga seal oli nii vähe raffast et ei pidanud vajalikuks kauem seal olla
  5. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    täpselt sama jutt minulgi samsung s3,igati asjalik ja norm.
  6. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Mersudel on ka.terve tagaklaas pidurituld täos aga kaido pane päikse prillid siis suht ei pimesta ma usun :D aga kes tagumise udu tumega ringi ajab sellel pirn peast välja
  7. kaine aga oki.eks ootab kevadeni vms kui keegi muud ei paku juhuslikult vms :D
  8. mingi oksjoni vms kes pakub rohkem jutt on see või????
  9. ei ole kiiret,ma 20 dets.eesti.et siis ehk mõnipäev hüppan läbi.
  10. oleks vaja pre f shadow line esistanget,samas võib pakkuda odavalt pre f esi põlle,koos alumise lisaga.
  11. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    minu meelest tuleks ültse igasugused tuled ära keelata
  12. extreme327

    O:FL nahksisu

    hea hinna korral olen nõus vb loovutama oma 325 ix sedaan istmed,esimesed on sport variant,tagumine käetoega,sinakas nahk sisu.esiistmed soojendustega.
  13. sellised alessio veljed pakkuda.16 tollised.istuvad ilusti ix alla. kui huvi siis ps.
  14. Nookurid on neil nagunii nõrgad.ei pruugi need klapid vastu käija,evad niisamagi katki.endalgi omnud sellist jama et nookur pooleks.
  15. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    hull asi et keegi külge vähe libistas
  16. extreme327

    327 eta väntvõll

    paned diisli väntvõlli ja kepsud.
  17. ehh üks nupp hetkel veel saadaval,ülejäänud müüdud hetkel.kellel kindlam huvi siis kiri postkasti ja räägib lähemalt.
  18. extreme327

    O: tagadiffri

    oleks soov osta taga diffrit,ülekande arv võik jääda sinna 3,4... ja ülespoole.võib olla suur vms väike korpus.võimalikult soodsalt ja peamine,et differ ei teeks häält ja oleks ilma lõtkudeta. tõrva 54623959 vms ps
  19. kasutaja Lauri1 temal müüa peaaegu komplektne mootor,m20b25. 200euri küsis,vaata kirjuta talle.saad ehk kokkuleppele,see norm hind ka.ma ainuüksi müüsin plokikaane 180euriga maha.
  20. lihtsam ikka uus kaan osta ma usun,cometicu metall kaane tihend ise maksab juba ca240euri. usun et uue kaane saab odavamalt.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus