Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Reinz

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

31
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast Reinz

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    Neid on palju, e30 poja ostetud, rohkem mehaanik sellele!

Hiljutised profiili külastajad

143 profiili vaatamist
  1. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Ei jõudnud tegeleda, müüdud!
  2. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Mootor käib, lihtsalt V8 tega harjunud, kuidagi nõrga tundub ja siis tahtsin korraga h. rihma ära vahetada, et mitte pilbasteks ajada. Ülevaatus tehtud ja vahepeal liiklen ajaviiteks maal olles. Ilma võimendita roolilati vahetus sellel lihtne?
  3. Reinz

Lobamokkade rubriik

Ei kujuta ette
  4. Reinz

Lobamokkade rubriik

5. Reinz

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Oi kurja! Ilus!
  6. Reinz

Neid vist lammaritest pole mõtet otsida?
  7. Reinz

Kas neil sinna armatuuri alla mingi kaan ka veel käib, sellel okidoki omal ka sealt näha, et juhtmed ripendamas kõik!
  8. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Nüüd hooratas tiftis, nukamärk paigas, aga alt peale sälku peaks esimesse hambasse nool jooksma?
  9. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Hambavõrra nagu vale?
  10. Reinz

m:bmw e30 järele jäänud jupid

Ok, aga kas seda mäletad, kas need olid omakorda mingites siinides veel, mul seal on mingised madalad platakad, pööratud servadega, nagu miskit sõidaks sinna vahele sisse. Vajadusel ju saaks pm ise ka teha need, kui kusagilt ei leia.
  11. Reinz

m:bmw e30 järele jäänud jupid

Kas e30 touringule pole neid asju, millege külge kinnituvad tagumised istmepadjad kiirkinnitusega? Ei oska neid sõnastada kuidagi.
  12. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Kuram! Pean oma parima jahtimise maha suruma, usakal mul ei tohigi muid panna, kui platinumi, nu ma unustasin ära jah hetkeks, et mis ajastust see auto on!
  13. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Pisem oli jah, vasakult poolt. Ma seda mõtlen, et ostsin küünlad ka täna, aga Forss pakkus mingeid kalleid küünlais ainult, 4 elektroodiga, iriiidium, või plaatinum, Ngk omad. Beru oli veel kallim, e- kataloog andis samas ka tavalisi, mingeid 3 euriseid, on reaalselt selle hinnakalliduse juures mingi eelis ka?
  14. Reinz

318i Touring `89 - Reinz

Seal ka kaheaugulisel pikk ooteaeg. Ehk leian ikka kella, diislil 55, või 53 oli?
  15. Müüa selline vahva putukas, jagage kuulutust julgesti, ehk kellegil enne jõule just selline vahva asi puudu!Müüki läheb kuna algaval hooajal sihikul lapsel eestikad ratsaspordis ja oma hobune ootab ostmist. http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2406991&rhash=8196

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus