Jump to content
E30 COMMUNITY

Reinz

Foorumikasutaja
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About Reinz

 • Rank
  Mininokk

Profile Info

 • Minu autod
  Neid on palju, e30 poja ostetud, rohkem mehaanik sellele!

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Neid vist lammaritest pole mõtet otsida?
 2. Kas neil sinna armatuuri alla mingi kaan ka veel käib, sellel okidoki omal ka sealt näha, et juhtmed ripendamas kõik!
 3. Ok, aga kas seda mäletad, kas need olid omakorda mingites siinides veel, mul seal on mingised madalad platakad, pööratud servadega, nagu miskit sõidaks sinna vahele sisse. Vajadusel ju saaks pm ise ka teha need, kui kusagilt ei leia.
 4. Kas e30 touringule pole neid asju, millege külge kinnituvad tagumised istmepadjad kiirkinnitusega? Ei oska neid sõnastada kuidagi.
 5. Müüa selline vahva putukas, jagage kuulutust julgesti, ehk kellegil enne jõule just selline vahva asi puudu!Müüki läheb kuna algaval hooajal sihikul lapsel eestikad ratsaspordis ja oma hobune ootab ostmist. http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2406991&rhash=8196
 6. Reinz

  M: M40 mootori osi

  Mul radikaga sama teema, et ostsin uue ja ei teadnud täpset mõõtu ja vollale vahetükk vahele
 7. Kas seda andurit saab testida ka, enne, kui katsetamiseks peaks uue ostma?
 8. Seda, et mul tegelikult spidokas ka ei tööta, kilomeetreid ei loe, ega kiirust ei näita.
 9. Ehk siis pean sebima armatuuri teise mõõtkavaga? Uus paak siis disla alt pärit.
 10. Mure selline, et sai ostetud lammutusest paak, enne oli 2 auguga ja nüüd on 1 ga. Kütuse taseme näitamist pole, kuna tahab ikkagi teist tasemeandurit järgi saada. Teise sildamine hakkab näitama poolt paaki. Kas oskab keegi soovitada, et mida teha, et saada näidik tööle ühe mõõturipealt. Auto siis E30 89 aasta 1,8i 83 kw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy