Hüppa postitusse

Reinz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    26
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    Neid on palju, e30 poja ostetud, rohkem mehaanik sellele!

Hiljutised profiili külastajad

794 profiili vaatamist

Kasutaja Reinz saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

  1. Neid vist lammaritest pole mõtet otsida?
  2. Kas neil sinna armatuuri alla mingi kaan ka veel käib, sellel okidoki omal ka sealt näha, et juhtmed ripendamas kõik!
  3. Reinz

    m:bmw e30 järele jäänud jupid

    Ok, aga kas seda mäletad, kas need olid omakorda mingites siinides veel, mul seal on mingised madalad platakad, pööratud servadega, nagu miskit sõidaks sinna vahele sisse. Vajadusel ju saaks pm ise ka teha need, kui kusagilt ei leia.
  4. Reinz

    m:bmw e30 järele jäänud jupid

    Kas e30 touringule pole neid asju, millege külge kinnituvad tagumised istmepadjad kiirkinnitusega? Ei oska neid sõnastada kuidagi.
  5. Müüa selline vahva putukas, jagage kuulutust julgesti, ehk kellegil enne jõule just selline vahva asi puudu!Müüki läheb kuna algaval hooajal sihikul lapsel eestikad ratsaspordis ja oma hobune ootab ostmist. http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2406991&rhash=8196
  6. Reinz

    M: M40 mootori osi

    Mul radikaga sama teema, et ostsin uue ja ei teadnud täpset mõõtu ja vollale vahetükk vahele
  7. Reinz

    Kütsekoguse näitamise probleem

    Kas seda andurit saab testida ka, enne, kui katsetamiseks peaks uue ostma?
  8. Reinz

    Kütsekoguse näitamise probleem

    Seda, et mul tegelikult spidokas ka ei tööta, kilomeetreid ei loe, ega kiirust ei näita.
  9. Reinz

    Kütsekoguse näitamise probleem

    Ehk siis pean sebima armatuuri teise mõõtkavaga? Uus paak siis disla alt pärit.
  10. Mure selline, et sai ostetud lammutusest paak, enne oli 2 auguga ja nüüd on 1 ga. Kütuse taseme näitamist pole, kuna tahab ikkagi teist tasemeandurit järgi saada. Teise sildamine hakkab näitama poolt paaki. Kas oskab keegi soovitada, et mida teha, et saada näidik tööle ühe mõõturipealt. Auto siis E30 89 aasta 1,8i 83 kw.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus