Hüppa postitusse

delfiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    127
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis delfiin postitas

  1. täitsa turuhinnaga siinsamas olemas, äkki saad natuke tingida veel
  2. @jan17 25 eurot ei ole suur raha sellise auto omamises, aga lihtsalt kellelegi niisama anda, et võibolla ostan autot? Äkki ma ei tea, kas ma tahan M30 turbokat, sest mu kokkupuude on ainult M20tega või R4dega. Kuidas see 25 euri näitab midagi ostuvõimekusest? Ülalpidamine ei ole enam küll vana omaniku rida ja uue omaniku enda teada, kas oskab ja jaksab. @longero Kui palju on reaalselt meil Eestis inimesi, kes on valmis 7.5k laduma üsna suuresti modfitseeritud E30 alla? Kui ma müüks sellist autot, siis ma eeldaks suuresti, et inimene kes ostma tuleb, teab ka midagi näiteks turboga autodest ja modifitseeritud autodest, küsib "õigeid" küsimusi ja juba selle jutu järgi saab niisama kõvatajad üsna kähku välja segada nendest, kes reaalselt võibolla ostaksid. Mina lihtsalt arvan, et auto müüki teeb selline asi igal juhul keerulisemaks. Lõpude lõpuks võib-olla ma näen seda vastupidiselt ja ei ütle, et minu mõttekäik õige on. Mõtlen kõva häälega lihtsalt.
  3. Näkku vaadates saad ju ka eelnevat selle otsuse teha, kas julged või ei. Võib-olla elan liiga lillelises maailmas, aga olen mõlemas rollis olnud ja olen mõni kord ka ära öelnud. Kui kellelegi ette keerab, siis on see sentide taga ajamine kõige lihtsam mure, suurem tüütus on kindlustuste ja muude asjadega jagelemine. Alati saab teha inimesele taustakontrolli läbi interneeduse. Kui me räägime konkreetselt sellest autost, siis miks mitte teha proovisõitu kuskil kinnisemas alas/tühjal kõrval maanteel, sest turbo rullika jaoks pole nii või naa linnas ruumi. Rihib need 100 eurosed veljed ära? Elan üle ja teen korda või on auto hind nüüd 7600. Auto on kuluosa ja kui sa garaažilakkumise autot müüd, siis see on see hind sellest konkreetsest autost hoopis teine. Läheneda võiks sellele kas või pandirahaga või rendilepinguga, aga lihtsalt 5 minutilise sõidu eest raha küsida? See 25 euri ei näita ju mitte midagi, et kas inimene oskab sõita, on ostuvõimeline või ei kata su velje rihtimisi/ette keeramisi. See 25 euri ei paneks mind paremini tundma, kui midagi juhtuks. Täiesti ebaproportsionaalne summa auto hinnast ja sealt edasi tulebki küsimus, et kuidas eraisikult eraisikule autot proovisõidule anda. Elu aeg on hakkama saadud, miks see auto nüüd kuidagi teistmoodi on?
  4. Ma näen küll, et suht ajuvaba tegevus. Aega-ajalt keegi arvab, et tema auto erilisem kui mõni teine. Arvesta see "müümise kulu" siis auto lõpp hinna sisse ja ID kaart panti proovisõidu ajaks. Ja kui ei usalda kellelegi sõita anda, siis pole ju müüa ammugi mõtet. Isiklikult jätaks kohale minemata ainult sellepärast.
  5. delfiin

    Ülevaatuse teema

    @Randel 1.6 ja 1.8 vahel ei tee vahet keegi ma arvan. Küll aga R4 ja R6ga on kindlasti probleeme.
  6. Miks sa ootad, et Z3 lati b-varuosa peaks istuma täpselt ja ilusti E30 külge?
  7. delfiin

    O: E30 M Tech I rooli

    m-tech 1 370mm 300 eur
  8. delfiin

    O: m20 fl tühikäigu mootori

    50 koos postiga saab Pärnu.
  9. Koos hinnaga pakkumine, vajadusel post Tallinna.
  10. just külge keevitatud ja tipp-topp komplekt.
  11. 75 eur Tallinnas, seisukorda ei oska öelda, tuli mul ketassillaga, õli väljas
  12. Tanelilt tuleb asju võtta jah, mingit mudru talt võtnud ja võtan edaspidigi, hea hinnaga ja viitsib tegeleda ka imelikemate muredega.
  13. Kui sa nüüd hoolikalt vaadatad, siis on need ääred ka https://stance.ee/toode/tagasilla-camber-toe-kit/ Võin sulle õhtul pildi teha, täpselt samasugused on.
  14. Stance.ee-st sain mina (võid ka Juss Kuurile saata fb-s kirja).
  15. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Seal on ju mure ka selles, et kellelgi ei ole resurssi süveneda kas ja millal mingit mudelit toodeti. Aasta lähenemine on lihtsam, sama kehtib ka ju musta numbri meestele. Teine näide Taxify puhul, kus väga harva tehakse erandeid, aga üldjuhul on 15 aastat ja nüüd uus pakett kuni 20 aastat vanad autod.
  16. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Ei ole ju kirves, seal jupidena mingi 1k vähemalt kaasas. Kahju ainult, et mingit päris värvi pole.
  17. delfiin

    O: E30 hobiautoks

    @Max. mul juhtus nii. Ajasin taga rullikat 2016 aasta suve alguses, tükk aega polnud midagi peale paari auto ja ainult üks neist ei olnud nn. "roim". Minu silmis ainuke viga oli, et 4 uksega oli. Tegin enda jaoks möönduse, et savi, muidu on auto nii korralik, et elan sedaani üle. Peale ostmist tekkis müüki järsku sarnases konditsioonis kupeesid Tänaseks muidugi ei kahetse, sest mul on vedanud kerega meeletult
  18. Ma jookseks tormi, ilus aparaat, saaks veel 2.5 ka sisse. @Tanel_P
  19. Üldjuhul olen täheldanud seda, et siin tuttavate autodel, mis hiljuti ümber regatud mootorid on, on nii läinud, et kered, millel passis kati ei ole, siis ei muutu see passis ka. Isegi kui m50 paned (mida tehasest minu teada ilma katita ei tule), siis "õigesse keresse" panduna ei ole kati vaja.
  20. Ostan kogu mehhanismi kogu täiega, ideaalis Harjumaal. Võib pakkuda ka kogu täiega koos paneeliga.
  21. ah ei ole see m50 passi saamine nii keeruline midagi, vahel võib natuke seletamist ette juhtuda, aga kui saadakse Volvo m52 mootoriga passi, siis saadakse ka e30. https://www.instagram.com/raketibaas/p/BsabRuPhNhw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wrvvkkqtgt9n
  22. See valge päris äge, kui originaal nina tagasi saaks ja tõllarattad alt ära viskaks. Hind ka enamvähem paigas.
  23. delfiin

    O: M42 mootorit

    Pole ta müügikuulutust näind, oskab äkki kommenteerida
  24. Üldiselt su jutu järgi otsid sa vähe teistmasti autot, kui pea 30 aastat vana autot. Keskkonsool lipendas, kindalaegas logises, aknad käisid raskelt? Need käivad kõik ju nii vana auto juurde, mida ei ole otseselt jupideks võetud ja täielikult taastatud. Kõik need on üks haaval likvideeritavad vead, keskkonsoole saada küll (huvipärast vaatasin ja orikas uus on 135 eurot) ja aknatõstukeid saab ka putitada. 3500 eurot korras kerega rullika eest on täna more or less päris hästi saadud ja isegi kui sa Eestis mõne leiad, millal eelnimetatud asjad korras on, siis on tal muud puudused. E30 turg ei rahune maha. 316tesid (vahet pole, mis kerega) leiad mujalt Euroopast, vahel harva tuuakse neid 1k juurde hindlusega Eestisse ka. Juba kaks aastat tagasi oli võrdlemisi keeruline neid leida ja praegune aastaaeg soosib su otsingut kõvasti, kevadel/suvel oli see aasta täiesti tühi, müügil autosid põhimõtteliselt, et ei olnud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus