Hüppa postitusse

tim1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    161
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis tim1 postitas

  1. tim1

    Lobamokkade rubriik

    Random küsimus, aga kas kellelgi äkki vedeleb E36 pealt pärit M50 mootori roolivõimu pumpa? Võib olla kutu, vaja oleks just kinnituskronsat.
  2. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    @chrislinsepp spotitud eile õhtul Ülemiste teatud parklas. Lisaks üks punane touring.
  3. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile õhtupoolikul Vabaduse pst Peetri pizza ees sai pargitud järjestikku ühe kena halli kupeega ning omanikuga ka paar sõna vahetatud. Ilus pill Kahjuks jäi "grupipilt" tegemata.
  4. Minul isiklikult on 86' sedaan suvepoolaastal daily autoks (sõidan nii linna kui maanteed igapäevaselt) ning minu vajadusi katab igati. Mugavusvarustust muidugi ei ole, kuid selle kompenseerib mõnus retrohõng ja rõõm teisele rullimehele käppa visata, kui mõni vastu juhtub sattuma. Tõsi - väga pikki otsi reeglina selle autoga ette ei võta ning neljakesi trippima minna ei ole ka kõige ruumikam, kuid üksi-kaksi igapäevakeerutamiseks sobib mulle suurepäraselt.
  5. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Võisin muidugi eemalt ja sõidu pealt ka eksida velje osas. Tundus eemalt BBS, kuid 100% ei pretendeeri sellele tõele.
  6. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    26.02 keset päeva tuli Tallinnas Pärnu mnt-lt suunaga Järvevana teele ilus madal must läikiva BBS-iga cabrio. Imestasin kohe, et selline auto juba liikvel.
  7. Hei Müüa Continental ContiWinterContact TS830 P. Sõitnud ühe hooaja, mustrit 7-8mm. Asukoht Tallinn, Nõmme. Hind 50€ tk. Kontakt palun PS või 56652118. Tervitades Tim
  8. tim1

    M: 1988 318i varuosadeks

    Kas oleks palun võimalik saada pilti ka salongist / armatuurist?
  9. Hei Ostan heas korras parema esimese (e. kõrvalistuja) sedaani/touringu musta värvi uksepolstri. Enda oma on vett saanud ja siit-sealt pundunud. Ise asun Tallinn/Keila ja aeg-ajalt satun ka Tartu - Põlva kanti. Kontakt palun PM või siia. Tervitades Tim
  10. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Tervitused tumeda cabrio piloodile, kes eile õhtul Keilas alates ringidest kuni Rõõmuni minu taga sõitis.
  11. tim1

    O: E65 730d

    Hetkel olen tõesti pigem FL peal väljas, kuid kui midagi asjalikku ei leia, siis ei välista ka PRE-d. Kui viitsimist on, siis muidugi ehk saad mulle natuke lisainfot ja mõne pildi PM saata? Tänud.
  12. Hei Otsin korralikku 2005-2008 ehk FL E65 730d. Võiks olla tavavedrustusega, muus osas mida rohkem lisasid, seda parem. Kontakt palun PS. Tervitades Tim
  13. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    @tns1 Kui sa olid selle valge madala sedaaniga, siis vabakal kulgesin mina kõrval Ainult, et ka sedaaniga siiski PS, elan su naabertänavas
  14. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile kuskil 17:00 läbi kopikatega sõitis Tallinnas Hiiu ülesõidu juures vastu sile madal tumedam hall sedaan, viskasime käppa. Ole tervitatud
  15. BMW kohta ei tea, aga kui tuttav püüdis Opeli kohta esindusest pisikese ümberehituse paberit saada, siis nemad keeldusid kiirelt, sest kindlam/lihtsam on öelda nendele vanade autode ehitajatele "ei" kui riskida sellega, et hiljem tullakse ütlema "aga teie ütlesite ju, et nii on õige". Ju ta suht loterii-allegrii on, kas viitsitakse jaurata sinuga esinduses või ei.
  16. tim1

    Auto reg Eesti

    Aasta eest sai Lätist toodud auto Eestisse. Saue MNT büroo tehnilises kontrollis noriti ikka päris mehiselt - rehvimõõt oli jah kohe esimene asi, mis ei meeldinud. Lisaks ei töötanud ühe xenoni automaatne regull. Saadeti kiirelt tagasi. Kõrval noriti mingit golfimeest, kellel üks tagatule pirn läbi oli..
  17. Vaja veel vasakut tagumist, paremat esimest ust.
  18. Hei Äkki keegi teab kedagi, kellelt saaks E38 facelift ilma roosteta vasaku tagumine, parema esimese ukse. Märku palun anda siia / PS. Tervitades Tim
  19. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Tundub, et meil Laagri stat on saanud kohaliku rullika kogukonna peamiseks kogunemispunktiks - eile jälle märgatud seal õhtul chillimas halli madalat sedaani ning pruuni touringut. Käisin oma künal rehve pumpsimas, kui sai märgatud.
  20. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile õhtul sai Pääsküla Olerexi juures Toivokuga pöialt visatud samas suunas sõites. Kena madal pill on küll.
  21. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Tunnistame süüdi jep
  22. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Laupäeva hilisõhtul märgatud Laagri statis (jah, ma nimetan seda endiselt statiks) ilusat madalat siledat pruuni touringut. Vist on kuskil siin teema ka sellest. Igatahes - kena pill
  23. tim1

    M: 2x poolik E30

    Müüdud!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus