Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi on ka uurinud tagamaid, mis siis kastidel vahet on, et nt ühte G260 kasti käib ATF ja teise nn. manuaali-õli? Olen kuulnud varuosapoes väga erinevaid arvamusi sellest ja kohalikus poes üks sell helistas ka mingile kastimehele, kes ütles, et vahet pole, käib GL4 ka sinna ATF-i kasti.
  2. kurikristjan

    M: mõned osad

    Keegi on tuuninud seda jep. Tagatulede seis selline, et talverümbale käivad kah, pole ideaalid.
  3. Soovin vahetada facelifti udutuled uuema pre udutulede vastu. BMW logod peal. Üks klaas mõraga ja ühel alumine luuk puudu. Seisnud aastaid garaazis. Raamid terved. Asun Põltsamaal. 53858447
  4. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Väidetavalt stroker. Vaatamas käisin, siis kapotialune oli lohakas (lahtine vaakumvoolik jne), üht eelmist omanikku tundsin ja tema rääkis, et dünos tulid mootorist originaalkilovatid. Nukk olla kulunud olnud vist ja ma ei tea, mis kõik veel. Lühidalt, ilmselt mitte midagi head.
  5. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Ilusat vana aasta lõppu ja head uue algust kõigile e30 sõpradele!
  6. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Tuttav lasi hiljuti mersu kere täies ulatuses pritsida ja kruntida. Välja tuli hunnik pahtlialust roppust, mis oli vaja korda teha, ning kere sai enne värvimist labidatega pahtlit, sest oli kõveraks tõmmanud siit-sealt. Kas ikka tasub kõigele pritsiga läheneda? Arvan iiski, et kui korralikku roostekollet pole, siis why bother? Minu seisukoht sellest saati on, et käsitsi uurida nii palju, kui võimalik, ning pritsida vad kohad, kus seda tõesti vaja. Sest nt traatkettaga puhastatud koht ei tõmba tunniga rebaseks, nagu pritsi saanud metall, vaid võib seista silmaga vaadates muutumatu kuid, olevenalt tingumustest. Pritsi ruutsentimeeter, ja see mädaneb nädala pärast silmnähtavalt.
  7. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Ei. 323 on ju sama 2,5 mis e39-l. Ma pole ajaloolane, aga kas e30 316 polnud ka mitte M10B18 karpamootoriga, 325e on raudselt 2,7, samuti meenub turbomootoriga 745, nii et see vist ei kehti juba kaua.
  8. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Arvestades, kui paljudel autodel on vaid 1 võti, siis pea igas kodus ilmselt mõni üleliigne võti vedeleb. Mõnikord sahtlit koristades tuleb igasugu unustatud tavaari välja. Oma autole on mul terve peotäis võtmeid, tundub, et keegi pole enda kätte midagi unustanud.
  9. Max, see pole nii tähtis, eta silindri diameeter on 84, aga 731 kaas sobib sinna näiteks. Asi on B25 kolbides, mis ei ühti "200" ja "731" kaante põlemiskambri kujuga. Kui isu jagub, googleta M20 pistons, näed ise, et B25 omad on fruktid teiste kõrval.
  10. Kas see üldse sinna peale sobib, B25 kolvid hoopis teised kui B20 ja B23, surveaste läheks vist ka üsna kõrgeks.
  11. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Harcore, kui jutt 324td-st, siis ma leidsin teise võtme üles. Võin saata
  12. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Maanteeamet ja tema ikaldus... Nii raskelt kulgenud asi, et võib vist õnne soovida
  13. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    23? AKF valge kupee just Käreveres, suunaga Tartule.
  14. Mul on kaks varuosamakki, kui näeksin võlli osa, siis ehku peale minnes saan ehk pakkuda.
  15. Hmm, kae õudu, Põltsamaa... Mine või vaatama
  16. kurikristjan

    M: mõned osad

    Vasak tuledetagune plastik läinud, radikaesine plastik läinud, muu mant alles.
  17. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Siin Tallinna inimesi mitmeid - ootaks soovitust, kuhu VW Polo sillastendi viia peale rooliotsa vahetust? Või on kellelgi lausa "käpp sees", et teeb selle pisiasja ära?
  18. Oleks vaja leida üks soodne poolautomaat keevitus, mis keevitaks rahuldavalt plekki kuni 2mm ja millele ka gaasivoolik järele käib (täidistraat-only asju ei soovi). Midagi ulme kosmost ei vaja, lihtsalt midagi mis töö ära teeks. Reduktorit ei vaja, endal olemas. Pakkumised privasse, meilile kristjangsxr@gmail.com või 53858447.
  19. kurikristjan

    tahhomeeter

    Jootel on mõra sees.
  20. Sellest autost oli siin foorumis juttu juba siis, kui see polnud Soomest siiagi jõudnud. Kes vähegi terasemalt ajalugu mäletab, siis võiks ju mingi vetikarohelise pildi ette manada küll. Oli isegi vist eelmisel suvel selle katlaga müügis juba, huvitav mis is jäänustest saanud?
  21. kurikristjan

    M20 säde kadunud.

    Proovi releesid sillata, tagavara releed ei pruugi ka töökorras olla. Jupike juhet ja mõned isased pistikuotsad teevad selleks hea tööriista, ei pea mingit kahtlase kontaktiga traadiporri tegema. Muidugi kontrolli ka, ega kuskil pistikus klemmid oksüdeerinud ei ole, hakkab ka kergelt streikima. Jagaja saab lihtsasti välistada, sädet tuleb kontrollida otse süütepoolilt. Kui seal on, siis viga teada. ETA-l on kaks vändaandurit, proovisid mõlemat vahetada? Või on sul juba motronic 1.1 või 1.3 seal peal? Nende pistikud võiks ka puhtad ja korras olla.
  22. No õismäe mul nii väga verd vardasse ei aja, mul kodus Põltsamaal saab ka hobikatega sõita ja suht kiiresti, kuigi nikerdamist on rohkem, kui Aravetel - viimane siis tsiklimehe vaatevinklist, hobikas paneb seal suht põhjakaga kogu aeg.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus