Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

madka007

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

397
  • Registreerus

• Viimati külastas

Kõik, mis madka007 postitas

1. Asuvad Viljandis. Kuid võimalik ka saatmine (Smart; Cargo jmt) Pakkuda nt. Tankimistoru Müüdud Mustad piilarikatted A...D-ni. Minu subjektiivse arvamuse järgi suht "söödavad". / Müüdud Turvavööd. Antenn Salongisisene peegel Kapotitross Müüdud Lüliteid armatuurist Ohukate lüliti müüdud Poolpidune ahi(ilma radika ja ventilaatori/mootorita) Mootorijahutus ventilaatori tiivik ABS pump Müüdud Kindalaegas ilma lukuta Müüdud Tag. uste tihendid Müüdud Ukseklaase: mõlemad esimesed; tag vasak suur klaas. Vändaga ustelt, kui see tähtsust omab???????? Konsooli esiosa koos tuhatoosi ning sigaretisüütajaga Hella kaugtuled Müüdud Veel mõned jubinad, mis piltidel: pärit kõik samalt masinalt.............. NB! piltidel olevad lävepaku liistud müüdud. Samuti kapoti ja esiklaasi vahelt plastikud/õhuvõred müüdud. Aga muidu :: hinnad suht sümboolsed 1pdl.....6-pakk Alexandrit/tk. Olenevalt jupist........ ps või siis 58704902 Võimalik ka saatmine Smardi, Cargo või Omnivaga...........
  2. madka007

M:E30/FL(92a)Touringu. plastikuid jm mudru/Kuuritühjendus: soodsalt

Arvan et paar liitrit Alexandrit või siis vastavas koguses euroraha ei tohiks palju olla??? Mõõtsin asjanduse üle ja kui pakiautomaadiga saat, siis vist omnivaga, kuna on 63cm pikk ja Smardile vaja võtta suur kast, et põiki sisse mahuks. Aga Omnivaga saab saata kun 64cm asja ning lisanduks saatekulu 3€
  3. madka007

O:E30 juppe

Üks konsooli esiosa mul Viljandis vedeleb. Minu arust suht "söödav" veel Puhastamist tahab ning tuhatoosi sisu roostrs väheke.
  4. madka007

Ühte koma teist veel alles.........
  5. madka007

O: tume aknalaud, konsool, küljepeeglid, stangeplastik

Konsooli esiosa oleks pakkuda, kuid kahjuks asub Viljandis. Muidugi oleks võimalik ka saata nt Cargoga........
  6. madka007

Terv! Kahjuks ei saa aidata
  7. madka007

Ostan e30 keskkonsooli

Mul Viljandis korjab tolmu miskisugune:
  8. madka007

Kahjuks pole pakkuda Eriti muud, kui piltidel/nimekirjas, enam ei ole...........
  9. madka007

Kütusenäidiku tuli

Minu 92a Touringul, kui õigesti mäletan, oli manuaalis kirjas, et süttib, kui paagis 4 liitrit. Millal tegelikult süttis, ei julge öelda: Igatahes põleva tulega üle 15...20 km sõita ei riskinud Aga muidugi võib lamp kah läbi olla või miski seal anduris/andurites segast peksta Samas see lamp ju nii sageli ei tööta, et läbi põleks
  10. madka007

M: 14" plastikust ilukilbid(poolmuidu)

Alles veel ikka
  11. Kilbid muidu täiesti terved, kuid kaubanduslikku välimust enam pole: kaks on koos paakunud klotsitolmuga(võibolla saab puhtaks veljepesuvahendiga vmt. ) ning ka teised kaks kriibitud.Võibolla nt. üle värvida...... Aga äkki ikka kellelgil vaja....Hinnaks teeks siis pool liitrit valget+emane heeringas Asuvad Viljandis, kuid vajadusel leiame ka mingi saatmisviisi.Sel juhul muidugi ostja tasub saatekulud......... Kontakti saab: Siin foorumis;või;58704902. Lisan ka paar pilti:
  12. madka007

Lobamokkade rubriik

Smartpostis jah 7 päeva. Kuid soovi korral saab pikendada veel kuni 7 päeva. Tel.53495775. Tean täpselt, kuna alles eile pikendasin ühe paki hoiuaega 12 aprillini kusjuures see number tööpäevadel toimib isegi kl 21-ni. Ja ka nädalavahetusel mingi aja
  13. madka007

O:Soojenduse korpus

Mul jälle selline pakkuda 6-paki eest, kus puudu soendusmootori pealne mootoriruumi poolne plastik. Radikat ja mootorit kah poleAga neid vist vaja polnudki ju..........
  14. madka007

Ei ole kahjuks pakkuda.....
  15. madka007

O: paagi paisupaagi LUKKU

No on ikka jama! Paar kuud tagasi sai üks sell minu käest tankimistoru, kus küljes oli ka nimetat paak. Temal tegelikult oli vaja ainult toru ning paagi sai pealekauba Kogu kupatus oli vist 4..5 Alexandrit. Aga kahjuks ei suutnud enam tuvastada kusagilt tema kontakte: muidu oleksite ehk kaubale saanud......
  16. madka007

Lobamokkade rubriik

Minu vanal tranduletil ka igatahes nupust sai seestpoolt kesklukku avada (juhi omast) Aga link käis vist tühjalt, kui õieti mäletan..........
  17. madka007

Lobamokkade rubriik

Nujah! Pole ise tegelenud sellega: aga kui seestpoolt lükata ei saa, siis vist kehva seda klaasi kätte saada
  18. madka007

Lobamokkade rubriik

Rullil ei saa jah hästi seda ukseserva kangutada: nagu Eix ütles, on uks katuseserva all ning peab kole palju paenutama, et sealt miskit sisse mahuksPärast selgub et miskit kõveraks väänatud ka veel Kõige lihtsam vist jah ukseklaasi vahetada Selle peaks siit foorumist kah uue leidma....... Mul omalgi üks Touringu juhiukse oma(esiuks peaks olema sama sedaaniga vist) kuuris vedeleb. Sa ainult kaugel veits. Muidu annaks paari õlmari eest ää teise
  19. madka007

Kahjuks päiksesirmid juba ammu ühe teise masina peal
  20. madka007

M: E36 käigukast + kardaan

21. Pärineb siis 97a m43b16 motoga touringult. Aga RealOEM-i järgi sobib ka m40;m42;m44 mootoriga e36-le. Samuti e46-le mõnele. Kardaan sobib küll vist ainult e36-le. http://www.realoem.com/bmw/enUS/part?id=CE11-EUR-03-1997-E36-BMW-316i&mg=23&sg=05&diagId=23_1264&q=23007505600 Hind oleks 20 eurikut ning asub Viljandis. PS või 58704902 Piltidel esiplaanil
  22. madka007

Need jah kaugtuled...... Lähituled kahjuks läinud juba Aga need kaugtuled olekskohapeal üks kuuspakk Alexandrit + pakike pähkleid/krõpse või siis vastavas väärtuses euroraha....Ka saatmine võimalik muidugi

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus