Hüppa postitusse

ryan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    338
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis ryan postitas

  1. ryan

    Lobamokkade rubriik

    kui nüüd külksi suunitlusega siis ikka flokitud , et nii libe ei oleks salongis
  2. Leidsin 92 aasta kere seest ka vaha , mis oli nagu läbipaistev tavott , sama paks ja täiesti elus ! Ma arvan , et õli kuivab ära .
  3. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei saa aru , mis haigel põhjusel peab olema ksenon tulel kindlasti pesur ja tavalisel mitte ?
  4. Igapäeva masinaks vast mõni vag 1,9 TDi 55, 66 või 81 kw ja mk4 isend . Kütusekulu valdavalt 6L/100 km , vastupidav ja jupid saiaraha eest . E30 ikka rohkem suve või hobiauto , loomulikult sõidad nii palju kui saad . Algselt soovitaks MargusRaska keretööde päevikuga tutvuda , kus siis kogu valu ja e30 ilu on esindatud . Seda muidugi siis kui sa klaasriide ja vaigu najal seda püsti hoida ei taha .
  5. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Sellist istet ma pole näinud .
  6. ryan

    Lobamokkade rubriik

    "Kui pilte lähemalt vaatate, selgub põhjus (mitte spoilerilt tähelepanu pöörama): BMW "T" kasuks leiti, et VW Golf oli valmis tagaluugi varustamiseks." ..eks ma öelnud
  7. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Golf 1-ga oli ka siin mingi seos , kas luuk tehti algselt selle järgi või on identne .
  8. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Sellega seoses meenub esmalt "aasa" pillamine , linnahalli värvimine ja hilisem puhastamine meie raha eest . Ja kindlasti on seda jama tehtud kordades rohkem , mis päevavalgele on tulnud . Savipätsi aegu vist meenutada pole vaja .
  9. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Ma ikka kasutasin sellist teenust ka aga noh olgem ausad , kümnete kilomeetrite kaugusele sellega sõita ei jõua . Peaks soomes tööl käima , siis ilmselt mõeldav . Oleks leidnud ükskõik millise teise lahenduse , kas või konna rentinud , te oleks sellest rahast ikkagi ilma jäänud . Mingu see siis aukude lappimiseks või milleks iganes .
  10. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Ütleme et 60 ga maale ja tagasi ..tagsi muidugi tühjalt.
  11. ryan

    Lobamokkade rubriik

    http://www.aqaris.ee/pea.php?leht=25 Teen reklaami , uskumatute hindadega sõidab see Lihtsalt vaja eelnevalt kokku leppida . Ja , et vw klubist soovitati .
  12. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi pakub soodsat auto äravedamise teenust ? Vahet ei ole , kas konna või treileriga 55 km kaugusele .
  13. ryan

    Head muusikat autosse :)

    Kas Kolga keskkool jäi painama ?
  14. ryan

    Lobamokkade rubriik

    ...võiks veel reissing roheliseks ka värvida , oleks täis "pakett" ..kodar valuveljed ja nahast kapotirihmad..
  15. Valge velg ja sportrool = siguli , ilma milleta on tõesti nadi läbi ajada . Mööda minnes keeraks pilgu kõrvale küll No sinna on vaja ikka vahetükki ka , et see külge istuks . ..ärge isiklikult võtke !
  16. Rooli järgi arvestades tundub , et see auto hakkab külg ees liikuma , mis seal nii täpselt näpuga järge ajama hakata
  17. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Meenutab seda "lollimast lollim" koera masinat
  18. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi sai ka windorfis lastud kaas ära remontida , kokku läks 8000 krooni võtme keeramiseni . Paar uut klappi , uued juhtpuksid , survestamine jne täis mäng . Töö tegin ise , peale - maha .
  19. Mis torud need on , alumiinium ? Originaalid ilmselt ei ole , millega tegu ?
  20. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Vaatasin reisile sinuga osa kreekast , seal oli üks härra teinud vanast opel astrast koerale kuudi , juhi uks oli lahti jäetud ja kett oli katusereelingu külge seotud
  21. ryan

    O: Touringule lage

    Eix , kas see mustast kunstnahast lagi kukkus ka alla või jäi pidama ?
  22. Kena , kohe ei osanud arvatagi , et see punane tuleb . Margo pealt see idee maha viksitud
  23. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Uus määrus hakkab kehtima autodele, mis on Eestis arvele võetud enne 1997 ebaaus ! mul on 325 1998a reg eestis . e21 on 94 aastal regatud , seda saaks modida . Mootor ja pidurid , hea seegi . Võiks olla ikkagi väljalaskeaasta alusel , mitte eestis esmalt regatud alusel
  24. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kui värske autolehe ostad , siis saab lugeda , netist saab lugeda ainult raha eest .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus