Hüppa postitusse

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. m20b20

    andurid?

    üks vist ajule signaali ja teine armatuuri temp näidikule. võin ka eksida, aga mäletan nii.
  2. Sooviks M Teh 1 Esimest ja tagumist stanget. Võivad vajada väiksemat parandust. 55 983 010 või PS.
  3. m20b20

    2012 KALENDER

    www.e30.ee nüüd ju
  4. Endiselt rattad alles. Võin vahetada alates 16 ja 4x100 velgede vastu või alates 17 ja 5x112 velgede vastu. Rehvid ei ole olulised.
  5. m20b20

    K: Mure M40 mootoriga.

    Lihtne ju, kui piirajasse ei jookse siis on nukk ümmargune ja nookurid lohku kulunud. Pea on küpse siis. 3`l m40 mootoril tutvusringkonnas nii olnud.
  6. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Kõik kes udukatega öösel vastu tulevad saavad täistulesid ja nagu lugeda võite siis mul põhjus olemas http://www.e24.ee/679868/politsei-udutulede-vaarkasutus-on-ohtlik/
  7. aga sul selline lüliti millel esimeste udukate nupp ka olemas?kui ei siis vaja.
  8. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=890715&rhash=4b54 <-- asjalik relv
  9. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Päris hea vahe Audi süsteem on suht nutune. Bemmil ei käinud rullidel ratas tühja ringigi.
  10. Autot olen kirjeldanud foorumis, kuna olen vaatamas käinud.
  11. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Suur tänu kasutajale Edoman, transpordi eest Pärnu!!!
  12. m20b20

    2012 KALENDER

    hondamtx`ile tellisin ka enda alt kalendri. ET siis mulle +1 veel juurde Raha on kantud.
  13. Pakkuda siis mu cabrio all olevad veljed 15 tolli 7 laiad ja 4x100. Velgedel peal siis 2 uut Goodeyear Ultragrip Extreme rehvi (900 km väga rahuliku sisse sõitu tehtud) ja 2 rehvi on korralikud 6-7 mm säilinud naastudega Continental Conti Winter Viking Ja veljed Musta Cabrio alt. Veljed asuvad Valgas. Kättetoimetamine kokkuleppel. Rehvide ligikaudsed hinnad uuena Contil 100€ tk ja Goodyearil 73€ tk. Kogu kompoti hinda küsin 259.- € 55 983 010
  14. m20b20

    K: mure m20b25-ga

    Tühikäigu mootor!
  15. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Keegi Valga-Pärnu liinil liigub ja võtaks kaasa cabrio kokkupakitud katuse? Võin 10€ visata selle eest
  16. Nii isegi mina vist saan kogunemisele ilmuda homme kui selle koha ainult üles leiaks 19:30 saabub paat.
  17. seal 1 rehv ainult. Orgunnisin transa järgi ja halligi. Peale selle, et üritus läks maksma, kulus ka meeletult aega sellepeale!
  18. Juppideks see auto vaevalt müüakse. Omaniku soov oli et see auto korda tehtaks.
  19. Loodan et omanik ei pahanda. Käisin autot vaatamas ja kahjuks on nutuses seisus. Esimesed lansekad vajavad tegemist, eriti juhipoolne, küljekarbid täiesti otsas, juhipoolne tagatiib vajaks täielikult vahetust, kõrvalistuja poolne tiivaäär läbi ja ratta koobas kuhu amort kinnitub ja kõrvalistuja jalgade alune. Need olid kohad mis koheselt silma jäid. Mul ei oleks silm ka pilkunud et seda autot osta, aga kere vajab liiga palju tegemist.
  20. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    nii 8 dets frankfurt hahn, 9 dets stuttgard. Kellegil realselt soovi autot lasta tuua, siis ps.
  21. ma vist liigutan enda oma ka talvel. Said moto toimima ilusti?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus