Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0

K: Tartus velgede sirgestamine pluss värvimine


-Kaido-

Question

Tervist!

Täna tuttavatele tean, et normaalse hinnaga saab velgi sirgestada võru tänaval, kuna ise sinna veel jõudnud pole siis küsiks paar küsimust.

Tahaksin siis oma veljed lasta ära sirgestada, vanad värvikihid maha lasta (neid on päris mitu kihti ja erinevad) ning siis pulbervärvida ja lakkida.

Küsimus olekski selles, et kes sellise asja Tartus ära teeks (kui üldse on selline ettevõte olemas)? Eelistan tugevalt kvaliteeti ning et kõik saaks tehtud ühes kohas.

 

 

 

Ette tänades,

Kaido

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Alusta sellest, et veljed vii sinna võru tn. sirgestamisele, normaalne hind ja töö korralik. Edasi on juba enda valik, et mis kvaliteeti taga ajad. Proovisin alguses ka ise klaaskuulpritsiga Numbatis aga kuna velgesid oli korduvalt värvitud, siis see klaaskuul seda jama maha ei võtnud. Seejärel viisin Tõrvandisse liivapritsi, kus välimine osa (mida hiljem poleerisin) kaeti kinni ja muu tuisati puhtaks. Seejärel värvis endal sõber ära ja tulemus igati hea (neid värvijaid leiab tartu peale küll). Kui raha pole takistuseks, siis seal samas Tõrvandis see liivapritsiga tegelev asutus värvib ka, neil oli vist mingi 3 kvaliteediastet seal pakkuda. Sai kohapeal erinevaid tulemusi vaadata ja siis selle põhjal otsustada (midagi meeletult kallist muidugi polnud aga eks on ka odavamaid kohti).

Edited by siimp
Link to comment
Share on other sites

  • 0

OÜ Priaal (Tamme 33, Tõrvandi - http://priaal.ee/kontakt/). Minul oli kokkuleppehind, kuna oli vaja teibiga katta ja natukene peenemat tööd teha, aga isegi siis ei olnud midagi väga kallist. Ilma eriliste tingimusteta tuleb kindlasti odavam. Kodulehel on mingid hinnad ka toodud: http://priaal.ee/teenused/velgede-too-hind/

Enda omadega polnud mul kiiret ja seda ütlesin ka neile kohe, seega ooteaja kohta ma midagi öelda ei oska. 

Edited by siimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy