Jump to content
E30 COMMUNITY

metslane17

Foorumikasutaja
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About metslane17

 • Rank
  Algaja
 1. Olek vaja siis cabriole uut nahka või katust koos taga klaasiga. Äkki keegi teab kus tellida ja kas seda on võimalik ka eestist saada. Tegu pole küll bmw-ga aga igasugune info oleks teretulnud.
 2. metslane17

  O:E30 TD

  teema lukku,massin olemas.
 3. metslane17

  O:E30 TD

  Oleks soov siis soetada omale paari nädala jooksul diisel e30 ja kindlasti facelift.Hinna piir jääks siis kuni 600 euri.Tean,et summa väike aga ega ei otsi ka uut masinat,peaasi et sõidab ja paberid oleks korras.Pakkumised siis piltide ja võimaliku palju infoga. Pakkumised siis PS või 53000326. Jään ootama.
 4. Soov oleks siis osta sport pütt IS-le või siis nö sobilik viimane pütt,et väga suurt aretust poleks.Või siis oskab keegi öelda originaal püti mõõte. Pakkumised palun PS või 55991552 ,metslane17@hotmail.com
 5. Hetkel uurin,et äkki kellegil lihtsalt vedeleb ja tahab maha müüa aga kui ei siis tuleb uus osta ja IS-lisa on sellepärast ,et rahvas teab vb selle nimena asja paremini.
 6. Oleks siis soov osta is stange lisa ja üldjuhul siis originaali.pakkumised ps.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy