Hüppa postitusse

volde

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    70
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis volde postitas

  1. volde

    Spidokas

    See ongi kodeerimise pulk, Sellega saab tahhomeetri õigesti lugema panna vastavalt silindrite arvule. Proovitud süsteem!
  2. volde

    P: 2,5 L tõmbleb

    Võta paremasse kätte purk eetrit, kõigepealt lase üks laks kaltsu ning hinga sealt endale vähe ligi et lõbusam oleks, seejärel pane auto käima ja lase eetrit kohta kus on võimallik vaakumil lekkida, ning kui mootori põõrded tõusevad eetrit lastes on viga käes.
  3. volde

    Uksed ei püsi kinni

    No olgu nii, osta areosool õli, seda leidub ka kehvasti varustatud autopoest, ja pihusta nii kus jõuad. Kunagi siin foorumis olid probleemsemad küsimused!!! Sorry OT
  4. volde

    P: Sooja majandus

    Kui hakata loogiliselt järeldama, siis aknale ja jalgadele on lühim tee õhul liikuda. Keskele kõige pikem. Kui sa aknale ja jalgadele kinni keerad õhu kas siis ei hakka kostuma imelikku vuhinat armatuuri all. Kui hakkab siis on arvatavasti mingi õhukanalite ühendus vigane ja puhub niiõelda armatuuri alla sooja õhku ja kui sa keerad puhuri volüümi põhja siis tunned et tuleb sooja kuna osa õhust leiab õige tee. Et siis kolm võimalikku järeldust; 1. Praht on välisõhu ribidest niipalju sisse läinud et ummistanud normaalse õhu liikumise ja puhur ei jõua lüüa läbi seda kõige pikemat kanalit (e keskmist teed) 2. Armatuuri alla on torude liikmik vigane, (keegi on armatuuri maha võtnud ning valesti kokku pannud). 3. Eigo järeldus, klappide mäng. Muidugi ma ise neid lammutanud ei ole ja sellekohapealt nõu anda ei oska. Loodan, et annan stardi kuidas probleemile läheneda.
  5. Igatahes kui järgmist kasti vaja siis, getrag260 olemas...
  6. volde

    O: madaldusvedrud

    Kõik on sama aga tagumised on jäigemad. Touringu vedrud.
  7. Kuna olen siin foorumis palju ringi kolanud, siis on silma hakanud põhjavaiba vahetused. Paljud on otsinud endale musta korralikku põhjavaipa ja pead murdnud enda vana saastaga. Igatahes mina tegin natukene teisiti. Esiteks kontrollid et oma olemasolev põhjavip oleks enamvähem terve. Igasugused jäägri- ja kuseloigud ei mõjuta meie tõõd. Esmalt on vaja sul minna kodulehele nagu www.noortehnik.ee sealt valida TARVIKUD ja sealt MUUD TARVIKUD, seal edasi on natukene allpool kangas delux. Seal valid endale sobiva värvi. Seda ostad ca 6 jooksvat meetrit ja minuteda saab selle materialiga pagassi ka ära teha. Seejärel kerid sealt veel natukene allapoole nendest kangastest ja tellid sealt toote nagu SPRAY LIIM. Nii kui on uus kaup kätte saadud ja ära kõvatatud selle ümber, siis on vaja tõõle asuda. Autol eemaldad istmed, keskonsooli ja igast alt ääre liistud mis ette jäävad. Kuna kanga laius on ca 1.4m vms siis tuleks panna ta kahes tykis. Esmalt pühastad enamvähem vana vaiba ära liivast ning siis lõikad välja vajamineva pikkuse. Liimi soovitaks pihustada natukese haaval ja seejärel pressida käega kangas mati külge. Midagi rasket ei ole aga see-eest tulemus on5+. Pilti mul hetkel pole enda tõõst aga kunagi vast lisan. Igatahes edu ja nautige oma uut põhjavaipa. mode võib visata vast kleebise ka külge.
  8. Kes üldse üldiselt oleks kokkutulekutest huvitatud, võiks anda endast märku ja öelda enda asukoht, sellest teeks nimekirja ja arutaks välja keskse tee, kus oleks kõige mõtekam koguneda. NT. Volde- Abja-Paluoja. Keegi aktiivsem inimene foorumis võiks teha sellest eraldi teema ja hakata nimekirja koostama. Tähendab ma arvan et vaata inimesed ei ela nii ühtlaselt eestis laiali et saaks keskeestis kokku või nii, ikka sellele asukohale lähemal kus rullimehi rohkem elab, või siis suur üritus vms mis nagu enamusi huvitaks. Nt. kiirendusvõistlus vms. No see minu soovitus ja ettepanek.
  9. Võiks asja ka ilma järgi äkki paika panna?? Kui ilm ikka s**t siis pole erilist tuju teisi autosid uurida Aga jh kas on siiski mõtteid kus ja millal??
  10. Mul on sama laks cabrioga, mul nimelt see tagakile seal see on hetkel tavaline ehitus kile:D
  11. Vaatan et siin paljud sellel kolmandal nädalal käpad Kes need peakorraldajad on?? Või lihtsalt tuleme jookidega ja vorstidega kohale??? Ja kas üldse tulevad?? Palju cabriopoisse tuleb?? 8)
  12. Krt kas naisi viskab või peab ise neid kaasa venitama muidu oleks kah suht käpp, seekord on auto kah sõidukõlbulik:D
  13. Edu jõudu ja muidugi suurt paksu rahapakki. Tahaks juba tänavapildis näha...
  14. eip lähituled on faceliftil luuptuled niiet seal kannatab lihtsalt värvida..
  15. volde

    Klubi kokkutulek.

    loodan et jõuan oma moldi valmis selleks ajaks.. Muidu kas cabriosid veel tulemas??
  16. volde

    Klubi kokkutulek.

    No august vast peaks isegi sobima.. See küll suht hea plaan sest isegi kui e30neid ei tule palju siis päris igavusse ära ei sure..
  17. volde

    Klubi kokkutulek.

    Ma arvan kui korraldada siis juba tõesti suur kokkusaamine suve lõpupoole, siis äkki enamustel masinad valmis ja et kindel olla et kõigini jõuaks informatsioon võiks adminn kasvõi mingi bänneri foorumi avalehele panna ja rates orkutis e30 clubides sõna levitada.. Et ikka kohale tuleks maksimaalselt rahvast... Ja kokkusaamise koht ja tegevused võiks minna hääletamisele... See on ainult minu plaan.. 8)
  18. volde

    Klubi kokkutulek.

    krt veel läheb autoga aega. Muidu oleks käpp küll..
  19. Ma kirjutaks väikse teksti mida mina teada sain liigse ahistamise politsei poolt. Siin kohal soovitaksin kirjutada õiend prokuratuurile. Kirjuta lahti mis juhtus täpsete kella aegade, kuupäevade, asukohtade ning aktsiooni läbiviinud ametnike kohta. Õiendis esita järelpäring tegevuse seaduslikuse kohta ning väljenda oma tennet ahistamise kohta. Politseil on õigus sind kinni pidata ning ta ka peab põhjendama seda. Paraku ei ole see nii must ja valge kui ühes lauses end asi kujutleb. Enamus politseinike lähevad näost punaseks kui palun neil põhjendata oma peatamise alust. Dokumendi kontroll ei ole alus, peab olema alus mis annab kahtluse politseile et peatamine kontroll on põhjendatud. Kui asi on tõesti nii nagu räägid siis on tegemist pigem oma jõu ja ametikoha kuritarvitamises, samas kui on avalikust teavitatud antud aktsioonist siis ei pea nad midagi põhjendama. Näide kui seisab politsei auto tee ääres ning peatab sõiduki ilma põhjenduseta või ilma et peatatav auto oleks viitanud kahtlasele käitumisele või seaduse rikkumisel on peatamine ebaseaduslik ning juhil on õigus peale peatumist oma teekonda jätkata ilma et oleks pidanud jätkama vestlust või esitama dokumenti. Politsei on oma info süsteemiga ämbrisse astunud, kui info süsteem viitad et sõidukiga ning selle omaniku ja kasutajaga on kõik korras ei saa nad peatada autot kontrollimaks isku dokumente. Sama olukord aga politsei on pannud 1km enne politsei sõiduki asukohta välja märgi "Politsei kontroll". Ku juht otsustab peale märgi nägemist jätkata teekonda annab ta oma nõusoleku kontrolliks. Ning siin kohal omab politsei 100% õigust peatada igat liiklevat autot ilma põhjusetta. See tekst pole minu välja mõeldis vaid on kirjutatud otse liiklusseaduste põhjal.
  20. volde

    Klubi kokkutulek.

    Kui juba korraldamiseks läheb kellegil siis ma palun pakkuda kuupäeva, endal mulgub peas juuni lõpp see selline aeg et autod peaks olema heas korras ja korralikult talveunest väljas :wink:
  21. ise ikka peaks kah midagi teadma kuidas sa siis muidu ostma lähed..
  22. muidugi vaatad millist suitsu tagant tuleb: sinine-õlirõngad,klapisäärekad must-rikas küttesegu valge-hõre liigne aur-tosool silindris, paned käe sumpa toru ette ja sis maitsed keelega oma kätt kui jätab magusa maitse on sitasti Kerega vaataks nii: korrosioon magnetiga käid auto üle vaatad kus on pahteldatud-see näitab kui palju lakse on saand kapotti alla piiludes võid avastada mõne kortsus poolraami samuti ka pagasnikust igasugused liigsed keevitusejäljed ei ole head N: sõbral oli auto kahest kokku pandud veermik: kui prooviringil midagi kobiseb all sis tingi tõstad tungiga tagumise ratta ülesse ja paned käigu sisse siis rattast keerata ei tohi olla liigset lõtku. sõites kuulad tähelepanelikult et mingeid undamisi poleks rattalaagrites, käigukastis ja diffris. vaataks ka taga rehvid üle, rehvi järgi on võimalik määrata kas tegemist on mingi hullumeelse rullnokkaga kes igal pool kummi põletab. mootor: õli lekked kui tehemist rihmaga mootoriga sis küsiks rihma läbisõitu kui mootor on läikivalt puhas äratab see ariti tähelepanu tosooli lekked mootori hääl ka põõrdesse andes, sest näiteks saalekas tuleb vahest teatud põõrete juures välja palun lisage veel need ainult levinumad teadmised kindlasti on neid veel..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus