Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

volde

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

70
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

volde võitis päeva viimati 2. jaanuar 2012

volde sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast volde

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    E93 2007 2.5l

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. volde

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Valge rull ilus rull!
  2. volde

Spidokas

See ongi kodeerimise pulk, Sellega saab tahhomeetri õigesti lugema panna vastavalt silindrite arvule. Proovitud süsteem!
  3. volde

P: 2,5 L tõmbleb

Võta paremasse kätte purk eetrit, kõigepealt lase üks laks kaltsu ning hinga sealt endale vähe ligi et lõbusam oleks, seejärel pane auto käima ja lase eetrit kohta kus on võimallik vaakumil lekkida, ning kui mootori põõrded tõusevad eetrit lastes on viga käes.
  4. volde

Uksed ei püsi kinni

No olgu nii, osta areosool õli, seda leidub ka kehvasti varustatud autopoest, ja pihusta nii kus jõuad. Kunagi siin foorumis olid probleemsemad küsimused!!! Sorry OT
  5. volde

BMW 320i Kabriolett '89 - eix22

Nojh eks ma sitast saia pidin tegema, aga sai välja ei tulnud. Mootor sai hea, kahju et maha kakud. Aga originaali viia on kõige raskem tõõ üldse. Seda autot on vist üldse kõige rohkem ehitatud kapitaalselt, muidugi kõik tänud sellele mehele kes ta ära alguses tuunis . Lisaks veel, et tehniline pool pole kõige kurvem selle auto juures kuna sai seal omajagu tehtud, kere ja salong oli ja on probleemiks. Muidugi kui ma ta sain siis oli tehniline pool puudulik. Edu ja jaksu selle autoga. PS, oma kogemusest tuleb kõige odavam osta väga kallilt korralik auto, siis saab nautida koheselt vilju.
  6. volde

P: Sooja majandus

Kui hakata loogiliselt järeldama, siis aknale ja jalgadele on lühim tee õhul liikuda. Keskele kõige pikem. Kui sa aknale ja jalgadele kinni keerad õhu kas siis ei hakka kostuma imelikku vuhinat armatuuri all. Kui hakkab siis on arvatavasti mingi õhukanalite ühendus vigane ja puhub niiõelda armatuuri alla sooja õhku ja kui sa keerad puhuri volüümi põhja siis tunned et tuleb sooja kuna osa õhust leiab õige tee. Et siis kolm võimalikku järeldust; 1. Praht on välisõhu ribidest niipalju sisse läinud et ummistanud normaalse õhu liikumise ja puhur ei jõua lüüa läbi seda kõige pikemat kanalit (e keskmist teed) 2. Armatuuri alla on torude liikmik vigane, (keegi on armatuuri maha võtnud ning valesti kokku pannud). 3. Eigo järeldus, klappide mäng. Muidugi ma ise neid lammutanud ei ole ja sellekohapealt nõu anda ei oska. Loodan, et annan stardi kuidas probleemile läheneda.
  7. volde

Getrag 240/260 lahti võtmine

Igatahes kui järgmist kasti vaja siis, getrag260 olemas...
  8. volde

BMW 320i Convertible 2.5L - Margar

No terv, kusmaal sa oma asjadega oled. On masin müüdud või alles, kui müüdud siis kellele läks.
  9. volde

Kuradi mis väega see laager ära läks, mina panin sinna alla tutika laagri(kunde poolse) ja ise vist 1k kilomeetrit lasin läbi. Imelik jh sellesuthes ei ostnud just kõige odavamat sinna kah. :roll:
  10. volde

See peaks olema diffri õhutus punn mis ära lendas, ma ise vaatasin ka seda et see veidi kahtlane. Kuna tegu on LSD diffriga siis valvoline durablend 6L-5 75w90 LS. Aga see lsd pole parimas seisukorras siis võid vast mingit muud transmissiooni õli kasutada. Ilusad pildid btw, aga esi osa on vaja madalamale ajada. :wink: Edu ja jaksu.
  11. volde

Väga viis, klõpsa mõni pilt kah kui aega leiad, sooviks ka näha iludust.
  12. volde

Just sai uus karter alla, minu poolt. Aga noh eks see nõrk koht ole, pead mingi kaitsme sebima sinna. Edu ja jõudu.
  13. volde

BMW 324td Touring '92 - Henri

Ai ai ai, vot kus ilus rull, tundub et ainult foorumlaste käes on ilusad ja hooldatud e30-ned. Edu ja jaksu selle hoidmisega.
  14. volde

Väga hea on vaadata kui pill liikluses. See suvi tuleb kuum. Edu ja jõudu.
  15. volde

Njh mina soovitaks tegelt sellise modifikatsiooni ära teha, siis saad madalalt lennata ringi oma cabrioga ja rehvid jäävad kah alles

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus