Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

volde

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  70
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

volde päevavõit oli viimati 2. jaanuar 2012

volde sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

 • Minu autod
  E93 2007 2.5l

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja volde saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

 1. volde

  Spidokas

  See ongi kodeerimise pulk, Sellega saab tahhomeetri õigesti lugema panna vastavalt silindrite arvule. Proovitud süsteem!
 2. volde

  P: 2,5 L tõmbleb

  Võta paremasse kätte purk eetrit, kõigepealt lase üks laks kaltsu ning hinga sealt endale vähe ligi et lõbusam oleks, seejärel pane auto käima ja lase eetrit kohta kus on võimallik vaakumil lekkida, ning kui mootori põõrded tõusevad eetrit lastes on viga käes.
 3. volde

  Uksed ei püsi kinni

  No olgu nii, osta areosool õli, seda leidub ka kehvasti varustatud autopoest, ja pihusta nii kus jõuad. Kunagi siin foorumis olid probleemsemad küsimused!!! Sorry OT
 4. volde

  P: Sooja majandus

  Kui hakata loogiliselt järeldama, siis aknale ja jalgadele on lühim tee õhul liikuda. Keskele kõige pikem. Kui sa aknale ja jalgadele kinni keerad õhu kas siis ei hakka kostuma imelikku vuhinat armatuuri all. Kui hakkab siis on arvatavasti mingi õhukanalite ühendus vigane ja puhub niiõelda armatuuri alla sooja õhku ja kui sa keerad puhuri volüümi põhja siis tunned et tuleb sooja kuna osa õhust leiab õige tee. Et siis kolm võimalikku järeldust; 1. Praht on välisõhu ribidest niipalju sisse läinud et ummistanud normaalse õhu liikumise ja puhur ei jõua lüüa läbi seda kõige pikemat kanalit (e keskmist teed) 2. Armatuuri alla on torude liikmik vigane, (keegi on armatuuri maha võtnud ning valesti kokku pannud). 3. Eigo järeldus, klappide mäng. Muidugi ma ise neid lammutanud ei ole ja sellekohapealt nõu anda ei oska. Loodan, et annan stardi kuidas probleemile läheneda.
 5. Igatahes kui järgmist kasti vaja siis, getrag260 olemas...
 6. volde

  M: E30 Spidoka Rõngad. MÜÜDUD!

  ma tellisin kah need ebayst, mul küll loksumisega probleeme polnd, lihtsalt click on. Mis hinnaklassis sa tellisid need?
 7. volde

  O: madaldusvedrud

  Kõik on sama aga tagumised on jäigemad. Touringu vedrud.
 8. Kuna olen siin foorumis palju ringi kolanud, siis on silma hakanud põhjavaiba vahetused. Paljud on otsinud endale musta korralikku põhjavaipa ja pead murdnud enda vana saastaga. Igatahes mina tegin natukene teisiti. Esiteks kontrollid et oma olemasolev põhjavip oleks enamvähem terve. Igasugused jäägri- ja kuseloigud ei mõjuta meie tõõd. Esmalt on vaja sul minna kodulehele nagu www.noortehnik.ee sealt valida TARVIKUD ja sealt MUUD TARVIKUD, seal edasi on natukene allpool kangas delux. Seal valid endale sobiva värvi. Seda ostad ca 6 jooksvat meetrit ja minuteda saab selle materialiga pagassi ka ära teha. Seejärel kerid sealt veel natukene allapoole nendest kangastest ja tellid sealt toote nagu SPRAY LIIM. Nii kui on uus kaup kätte saadud ja ära kõvatatud selle ümber, siis on vaja tõõle asuda. Autol eemaldad istmed, keskonsooli ja igast alt ääre liistud mis ette jäävad. Kuna kanga laius on ca 1.4m vms siis tuleks panna ta kahes tykis. Esmalt pühastad enamvähem vana vaiba ära liivast ning siis lõikad välja vajamineva pikkuse. Liimi soovitaks pihustada natukese haaval ja seejärel pressida käega kangas mati külge. Midagi rasket ei ole aga see-eest tulemus on5+. Pilti mul hetkel pole enda tõõst aga kunagi vast lisan. Igatahes edu ja nautige oma uut põhjavaipa. mode võib visata vast kleebise ka külge.
 9. Kes üldse üldiselt oleks kokkutulekutest huvitatud, võiks anda endast märku ja öelda enda asukoht, sellest teeks nimekirja ja arutaks välja keskse tee, kus oleks kõige mõtekam koguneda. NT. Volde- Abja-Paluoja. Keegi aktiivsem inimene foorumis võiks teha sellest eraldi teema ja hakata nimekirja koostama. Tähendab ma arvan et vaata inimesed ei ela nii ühtlaselt eestis laiali et saaks keskeestis kokku või nii, ikka sellele asukohale lähemal kus rullimehi rohkem elab, või siis suur üritus vms mis nagu enamusi huvitaks. Nt. kiirendusvõistlus vms. No see minu soovitus ja ettepanek.
 10. Võiks asja ka ilma järgi äkki paika panna?? Kui ilm ikka s**t siis pole erilist tuju teisi autosid uurida Aga jh kas on siiski mõtteid kus ja millal??
 11. Mul on sama laks cabrioga, mul nimelt see tagakile seal see on hetkel tavaline ehitus kile:D
 12. Vaatan et siin paljud sellel kolmandal nädalal käpad Kes need peakorraldajad on?? Või lihtsalt tuleme jookidega ja vorstidega kohale??? Ja kas üldse tulevad?? Palju cabriopoisse tuleb?? 8)
 13. Krt kas naisi viskab või peab ise neid kaasa venitama muidu oleks kah suht käpp, seekord on auto kah sõidukõlbulik:D
 14. Edu jõudu ja muidugi suurt paksu rahapakki. Tahaks juba tänavapildis näha...
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus