Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Kupee uksed pakuks mullegi huvi. Vahet pole kas fl või mitte, liistud võtaks nii või naa enda ustelt maha.
  2. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ma arvan, et see on mingi muu asi, mis seal selle punase tooni annab. Need pidid on ikka päris tükkaega peale paukutehtud - päästeametki kohal.
  3. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Ülikõva autosõidu lugu!
  4. Chulo

    m- sillad 5x120 e30le

    Need tükid on vist selle sama rulli küljest, mis Tartus katki sõideti? Kerepaneelid ka müüki lähevad? Kui jah, siis oleks huvitatud tagatiibadest ja tagapaneelist, eeldades et rooste neist veel jagu pole saanud.
  5. Chulo

    Püstakud.

    Vedru on sama mõlemal? Mõtlen just dimensioonidelt, mitte jäikuselt.
  6. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mis Sachs-i amordil viga? 134 euri tk, saeveski tänaval olemas. 9 euki on põhjalöögileevendi. Ladu24-s 80 midagi euri.
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Lemförder ja swag pakuvad ka. Lemförder Saeveski tänava KGK-s kohapeal. 9€/tk on letikas
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mu E46-l oli sama probleem. Veaks osutus kõver käändmik, nii et kõver püstak on täiesti realne.
  9. Ilus massin.... ja mõistliku hinnaga.
  10. http://www.auto24.ee/used/1116106
  11. Chulo

    Lukku

    Ehitage muidugi üles. Siit Te sellise või isegi küsitava lähedase hinnaga ostjat ei leia, arvan ma. Üldiselt liiguvad siin sellises varustuses ja konditsioonis pillid vähemalt kaks korda odavamalt.
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Olen siina juba päevi mõelnud, mis värvi oma rulli värvida ja valge tundub praegu kõige ahvatlevam.
  13. See hinnatase on üle euroopa enam-vähem ühtlane, ei ole see ainult Eesti fenomen. Mina müüsin oma Lancia Delta Integralet kaks aastat, pakkumisi tuli üle euroopa, aga kõige rohkem huumorpakkumisi tehti Eestist. Lõpuks jäid sõelale kolm pakkumist 1 Eestist, 1 Saksamaalt ja 1 Soomest. Lõppkokkuvõttes läks asi soome, sest see mees jõudis esimesana rahaga minu uksetaha. Fakt on see, et selliste autode eest on head raha nõus maksma fanaatikud, mitte keskmine argiauto ostja ja fanaatikud jälgivad iga pisidetaili ja säilivust. Vanade autode puhul on võimalik head raha ainult hästi säilinud eksemplaridega teenida, mitte hästi taastatud autodega. Igaühel on õigus küsida oma liikuri eest sellist hinda nagu heaks arvab, aga see ei tähenda, et seda ka makstakse.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kelle oma see rull nüüd on kui saladus pole? Pretendeeriks juba mõningatele osadele Edit: Juba leidsin!
  15. Chulo

    Kütusepump ei tööta!

    Ok, see tundub ka loogiline. Aga asja sisu jääb samaks ja tööpõhimõte ka sama
  16. Mul on sellised flantsid olemas. Koos autoga on Saksamaalt toodud. Flantsidel on mingi oma pass ja puha. Võin mingi päev sisse scannida teistele ka uudistamiseks Kusjuures mu autole on Saksas ka madaldus passi kantud.
  17. Chulo

    Kütusepump ei tööta!

    Kas sa üldse tead, milline kütusepumba relee on? Kütuse pumba relee ei asu üldse kaitsmeplokis, see peaks mootori juhtmesarja küljes asuma. http://imageshack.us/photo/my-images/22/mainfuelpumpoxygensenso.jpg/ Antud pildil peaks keskmine olema. Asub mootoriruumi tagumises otsas. Pead plastikkaane maha võtma, siis on need näha.
  18. Chulo

    Kütusepump ei tööta!

    Tõmba relee välja, seal all jalgade juures peaksid numbrid olema. Kui ei ole, siis on skeem peal. http://www.lextreme..../relaytextA.gif Kui klemmid 85 ja 86 on pingestatud, siis pane multimeeter 30 ja 87 vahele ning kontrolli takistust. Miltimeeter peaks näitama samasid numbreid nagu lihtsalt juhtmeid kokku ühendades. Kui 85 ja 86 ei ole pingestatud, siis peaks omavahel olema ühendatud 30 j 87a. Kui relee on korras, siis kontrolli kas pesas klemmile nr. 30 (see vool, mis tuleb kaitsmest releesse) tuleb pinge.
  19. Kui kellegil mingeid omi nippe liistude eemaldamiseks pakkuda on, siis jagage neid ülejäänud foorumikaaslastega ka. Mina olen näiteks isoleeriga kaetud võinuga kasutaud kruvikeeraja asemel, et värvi mitte kahjustada.
  20. Liistud võtan kõik maha ja lähevad sooda/liivapritsi alla. Kupeele on vaja mustasid liistusid. Pikad katuseliistud on mul olemas, alumised ukse ja akna oma veel puudu, ning tagumise akna tagune ka puudu. Kuna plaan on kroom liistud mustaks teha, siis võtaks ka kõik ülejäänud aknapiirkonda jäävad juba musta värvi olevad liistud maha ja värskendaks neidki veidi. Aga värv võiks võimalikult originaali lähedane olla. Ise mõtlen, et see siidmatt võib päris hea jääda.
  21. Tervist austatud foorumlased. Kuna komplektset shadowline liistude sarja on suht raske leida, siis mõtlesin viimase ise teha. Nüüd seisan ma aga dilemma ees, mis värvi valida. Mis värvi nad siis lõpuks on? Matt? Poolmatt? Siidmatt? Kui keegi teist on midagi sellist varem teinud, siis igasugune nõu ja abi on teretulnud. Lugupidamisega, Ülo
  22. Kasulik link nendele, kellel mingil põhjusel aknaliistusid eemaldada vaja. http://www.r3vlimited.com/Tech/Windowtrim.htm
  23. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Panin kunagi oma põllurallikale (2107) diisli ja bensiini segu suhtega 1:3, mille ma sõbra käst sain. Tossas aga tõõtas. Esialgu ei täheldanud mingit anomaaliat, aga kui õlivarrast kontrollima hakkasin, siis selgus, et karteris on kahe normi jagu õli. Põhimõtteliselt see põlematta diisel läks läbi kolvirõngaste karterisse ja segunes õliga.
  24. Chulo

    Sport istmed

    Kui köhivadki, siis pane foorumisse müüki. Mina oleks sellistest päris kindlasti huvitatud!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus