Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0
Sign in to follow this  
Raints

1.8 is ei käi.

Question

Tere

Probleem 1.8 is-ga. Tühikäigul käib nagu antsuviiul, aga nigu kaasi vajutad ja pöörded tõusevad 2500-ni hakkab puterdama ja paukuma.

Ettetänades

Raints

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Alles maadlesime ühe is-iga, käis ilusti sõitsime ja järsku hakkas puterdama üks silinder ei töötand ja lihtsalt lampi hakkas küünlajuhe üle taguma ja ei andnud sädet. Kontrolli küünlajuhtmeid.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

alusta lihtsamatest asjadest -  kas kütusse rõhk normis, õhuluugeja ja gaasiklapi asendi andur korras ning muidugi eelpool nimetatud süütesüsteem. uuri tuttavad läbi järsku keegi saab korra arvuti taha visata see lihtsustab oluliselt vea leidmist

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Sai täna kõvasti asjakallal oldud, aga tulemus ikka sama. Vahetasin pihustidki ära. Bena surve ok, andurid ok, süüde enamvähem õige(sisselaske nukk 1mm paigast ära, see ju ei tohiks probleem väga olla?)

Kas ei või asi olla kaanes, pragu kuskil või peksab ühes silindrist teise. Lamda ju ei tohiks ka väga asja mõjutada.

Mul mõistus igatahes otsas:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

asukoht? las keegi viskab korraks arvuti taha ja siis reaalajas andmeid jälgima õhulugeja näiteks ei anna tihtilugu ültse veakoodi aga reaalajas jälgides on kohe näha kus on nö surnud punkt. aa üks võimalus on veel: mootori ja kere vaheline massi juhe see on ka igasugu naljakaid anomaaliaid põhjustanud. mis muidu silindri surved on ja kütuse rõhule pane kell vahele ja jälgi mootori töötades ca 10minutit erinevate koormuste all

Edited by kotkas1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Täna sai maha kistud kaan ja heaks või halvaks näitajaks oli tihend ja kaan terved:-) vähemalt üks asi korras. Kripeldab veel hüdrotõukurite teema. Kuidas kontrollida tõukureid?

Panin kaane lauapeal kokku ja keerasin nukka, ükski klapp ei sulgunud surnud asendis. Kas tõukur tahab saada vastu survet silindrist?

Kas 2.5l 141 kw ja 1.8 is tõukurid samad?

Asun haapsalu lähedal.

Edited by Raints

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

M50, osade M51 ja M60 mootorite peal peaks samad tõukurid olema. www.bmwfans.info-st saad vaadata, aga sealset infot ei saa alati uskuda

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Jepi, masin käib. Sai, siis veelkord üle käidud kõik andurid ja muud mudrud, tolku ei miskit. Soojast pärast 2500 pööret ja rohkem ei miskit. Tõin 2 liitrit bena ja tikud, ning peaaegu oleks teinud tuld:-) Puht juhuslikult, enne tule tegemist keerasin maha ketipinguti. Näppisin seda ning puhastasin selle ära. Krudisin peale tagasi ja oh imet, Masin hakkas laulma 5000 pöördeni. Õli tundus ka ilgelt s... ne, eelmine omanik polnud seda vist aastaid vahetanud. Homme teen mootori pesu ja vaatan kuidas asi, siis on. Võibolla on ketipinguti ka väsinud ja tuleb välja vahetada. Tänud teile kes te viitsisite nõu anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy