Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mina ei suutnud ka seda M30 oma sinna kuidagi adekvaatselt mahutada. Samas mul kronsa ka pisut ees.
  2. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ma vist loobun ja teen midagi sellist. https://www.google.ee/search?q=e30+m50+air+box&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjbldWVtJTTAhUDYZoKHU6jCE8Q_AUICCgB&biw=320&bih=454#imgrc=gmBQoVDIHX-edM:
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei suutnud ka e36 oma sinna kuidagi ära mahutada. E34 oma tundus ka liiga pikk.
  4. Kas Airi veel mingi päev Tallinnasse satub? Jäi see postitus kahjuks õigel ajal märkamatta.
  5. Tere, Kel vedeleb sportistme tükke, täpsemalt istme põhja külgmised poroloonid, siis võib julgelt pakkuda. Tänan tähelepanu eest!
  6. Hinnanguline turuväärtus 7500? Mitte et päris nulliga mööda pandud oleks, aga wtf?
  7. Süüteluku põhi võib ka loomulikult süüdi olla, aga vaata c101 pistikusse minevad juhtmed ja ühendused ka kriitilise pilguga üle.
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Jätkuks roostetõrje teemal. See Locktite mögla on tegelt päris hea, seda tuleb ainult õigesti kasutada. See pole mitte nn roostesurm, aga roostemuundur.
  9. Mootori maasijuhe on ikka korralikult üle vaadatud? Mul ol täpselt sama situatsioon. Selle vahega, et kui pikalt starterit käivitus asendis hoida hakkas mootori juhtmesari kärsama. Mootori mass oli puudu ja massi sai läbi mootori juhtmesarja, nii et voolu starterile tuli, aga mitte piisavalt.
  10. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Tegime sõbraga live podcasti mõned nädalad tagasi. Ca poolteist tundi mõnusat bassimussi ja minimaalselt möla. Nii et kui pikem sõit kuhugi, siis kõlbab taustamuusikaks ideaalselt.
  11. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil Tallinna kandis 5x120 15mm flantse ei vedele kusagil garaaži nurgas ja pikki polte? Laenaks neid korraks...
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Jälle panin pange. Kui tiiva pealt vaatasin seda alumist kruvi, siis oli mitteaktiivne. Aga üldiselt jah, siis viskan need kaarega kruviämbrisse ei hakka pikemalt pead murdmagi.
  13. Sellise plastikkatte võin pakkuda. Värvimatta, must plastik.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Sellepärast küsisingi. Ja muide kui ma vin-koodi järgi võtan, siis see kruvi mis sinna alla peaks käima on üldse mitteaktiivne. Proovi AA22222.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tean jah et ei saa, aga kataloogi järgi käib see.
  16. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Küsimus. Kuidas see junn õigesti käib? Tegemist siis karbikatete tiivapealse osa kinnituskruviga. Ühes diy õpetuses nägin kuidas tüüp lõikas karbikatte kõrvale kääridega vahe sisse, et see asi panna paika, aga see ei saa elusees õige lähenemine olla.
  17. Tere! Pakkuda 280mm (tsentrist mõõdetud) sportrool. Vahetükki eraldi ei müü. Minimaalselt kasutatud 60€
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kui kellegi on plaan hakata velgi soetama suveks, siis kaaluge meie röövkapitalistide toitmise asemel ka internetipoodidest tellimise variante. Avastasin sellise koha: http://www.demon-tweeks.co.uk/performance/wheels-2 Veebruari lõpuni saab kogu tellimuse hinnast 10% veel maha, kui sisestad voucheri koodiga NEWR17. Küsisin ühe kodumaise, siin foorumiski end reklaamiva ettevõtte, pakkumist Calibre Vintage velgedele, mis jäi 690€ kanti. Küsimuse peale, kas hind on lõplik, öeldi, et saab 5% alla teha, kui ka rehvid tellin neilt. Tellisin lõpuks omale veljed Demon Tweeksi lehelt ja sain need koos koju toimetamisega 515€-ga. Võite mulle puid panna, et kodumaist ettevõtmist ei toeta, aga ma ei suudaks endale ligi 175€ hinnavahet andestada.
  19. Kui pundi kokku ajate, siis endiselt 40€ jooks
  20. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Viimati kuulasin sellist mussi siis kui fuckparade veel Tartu tänavatel toimus! Hea nostalgia!
  21. Nii ongi jah, aga samas oleneb kelle juurde satud. Minul oli sellest esimene kord hull jama Sauel, kui arvele tahtsin võtta. siis oli 205/50 R16. Ütles, et kui järgmine kord mittevastavate ratastega tagasi tulen, siis läheb komisjoni. Mootorivahetusest ei hakka rääkimagi. Samas sattusin teisel korral Tallinnas jumala normaalse teenindaja otsa, kes lihtsalt viitas, et 185/60 R15 rehvidega ei pruugi ülevaatuselt läbi saada, kuna kirjade järgi ei tohiks neid all olla. Suurt numbrit ei tehtud. Samas minu järgi oli üks Golf 2 mille rattad koopast välja turritasid ja tollele tüübile viidati et niimodi ta ülevaatust ei läbi, aga oma paprid sai ikka kätte 205/55 on tehase mõõt R15 velgedega, nii et sobib väga hästi.
  22. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Väheke atmosfäärilist bassimussi!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus