Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    M51 vs M57

    Mitte küll rull, aga...
  2. No ei tohiks hullu olla. Kui tõesti on väga jube ja üldse keevitada ei kannata, siis on võimalus ka joota, aga ma arvan et ta siis kaua ei kesta. Olen ka laupäeval siin täitsa olemas...
  3. Lasnamäel betooni ja peterburi mnt risti peal.
  4. Helista mulle 5028389, saab TIG-iga kinni lasta.
  5. Ma ei saa aru kuhu need täpitähed eemsisest postitusest kaovad?! Edit: iPad on saatanast! Maailma kõige kasutum leiutis! Mingil põhjusel kaotas postituse muutmisel täpitähed koos osade teiste tähtedega ära.
  6. Ma ei saa aru millega te keevitate, et ei pea? Kui ise ei oska, siis vii kuhugi professionaali juurde, laseb TIG-keevitusega kinni. Peavad konditsioneeri torud keevitusega, siis peavad paagid ammugi. Tsiklite paake sai kunagi kõvasti keevitatud ja mitte ükski ei jäänud lekkima. Tavalise kemppiga jäi väga hästi kinni. Bensiiniaurud sai alati kuumade heitgaasidega (lihtsamalt öeldes toppisin paagi summutaja otsa ja andsin kolvile valu) väljauhutud. Keemiaga ei ole mõtet küll mäkerdada kui materjal vähegi keevitust kannatab. Kui materjal juba nii õhuke on, et keevitust üldse ei kannata, siis pole seda nii kui nii mõtet enam lappida, see on nagu kantossi lappimine - tõenäoliselt varsti nii kui nii jälle puru.
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Nad vist võtavad selle piduriteteema nii kui nii kuidagi läbi tüübikinnituse või ussinoku välja? Kui muud üle ei jää siis tuleb passi 1.6 jätta, aga enne proovin lihtsalt teised pidurid ja püstakud külge kruvida ja Maanteeametis heaga veel asja lahendada.
  8. Keemiline metall ei aita alati. Kuna tegelen oma töös ka liimidega, siis võin julgelt väita, et keemilise metalli abil on plekist paagi elule saamise võimalus umbes 50% või väiksem, jäävad ikka lekkima. Eks oleneb muidugi meistrimehe enda skillist ka see tõenäosus, aga keevitada vast ikka lihtsam kui keemia peale loota. Alumiinium radikate puhul on see tõenäosus veidi parem. Paisupaakidega veel nutusem lugu kui kütusepaakidega.
  9. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tuttav pidi volkswagenile vr6 mootorit peale pannes esisilla ja pidurid ringi tegema. Pidureid reeglina modifitseerida ei lubata. Seda lubatakse teha erandina ainult juhul, kui kasutatakse mudelikohaseid juppe ja töö on kontrollitud või teostatud margiesinduses. Kuna tüüp töötab ise vw-ga tegelevas asutuses, siis temal vastava sisulise tõendiga probleeme ei tekkinud. Enne hakkab päike solgiämbrist tõusma, kui UM lihtsurelikule sellise tõendi väljastab. Kui alguses oli minu optimism suur, et selline tõend ei tohiks probleem olla, siis praegu olen kahtlema hakanud, kuna seda ei tohia iga lambi meister väljastada, tõendil peab olema margiesinduse juhatuse liikme allkiri. Võtsin juba pea kaks kuud tagasi Maanteeametiga sel teemal ühendust ja alguses tundus kõik paljulubav, aga vastust ootan siiani. Tuleb vist jalad sitakastile alla ajada ja maanteeameti uksele koputada, sest enne sealt vist vastust ei saagi.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi hiljuti Maanteeametis mõnele r4 kerega autole r6 mootorit pole käind registreerimas? Huvitab just pidurite ja jämedate püstakute teema. Teatavasti pidureid ise modifitseerida ei tohi, aga r6 mootoritel kõigil taga ketas. Probleeme pole sellega tekkinud? Jutte olen erinevaid kuulnud, aga järgmine kuu peaks ise selle tee ette võtma.
  11. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Biffy Clyrol on üldse head lood! (Y)
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kuuldavasti oli oma mees seina põrutanud.
  13. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Kusjuures seda esimest ma ei teadnudki, aga sellest UV faktor viiest on nii siiber, et ei suuda mitte ühtki versiooni kuulata sellest
  14. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    See ka suht hea lugu tegelt. Ainuke HU? lugu mis mulle meeldib vist...
  15. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Planeet näiteks! Vana on igasuguseid erinevaid kodumaiseid auhindu kokku kogunud. Kvaliteetne kraam. Esimene eestikeelne d'n'b album muide.
  16. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Kui juba trapi postitamiseks läks... Ainuke Niki Minaj lugu mis kuulata kannatab...
  17. Jõujaama hoovipeal võib näha üht E30 mille liistud plastidipiga tehtud on. Väga head näevad välja.
  18. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    Normaalsed proge ajud maksavad päris head hinda jah. Endal MS2 ja sellega duubel-vanost ei juhi. (1-ga peaks tegelt hakkama saama)
  19. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    Karta on! Plokk läheb vist järgmine kuu puurimisse, Kui joppab, siis õnnestub S52B32 kolvid kommiraha eest saada
  20. Chulo

    k:lukoili kütus

    Üldiselt on ikka need paberid neil olemas ja värsked, aga nad hui aru saavad, mida sa neilt küsid. Kuna kooli jaoks oli tarvis, siis sai paar kuud tagasi see tee läbi käidud ja neid küsitud tanklatest. Küsisin 8-st erinevast tanklast Rapla- ja Harjumaal, ning kõigis olid paberid värsked, probleeme oli pigem klienditeenindajale selgeks tegemisega, mida ja milleks neid vaja on. Ühe tankla teeninda umbusk oli nii suur, et ei uskunud, et see dokument ongi avalikuks esitamiseks, mitte tankla siseinfo. Nagu ma juba enne mainisin, siis see sertifikaat üksi ei näitagi midagi, aga kui vähegi süübida, siis numbrid on neil mingi kindla perioodi lõikes väga sarnased, seega võib eeldada, et päritolu võib neil ka sarnane olla. Raplas on mul isiklikult näiteks Hepa diisliga jamasid olnud. Avaldusid need probleemid raske käivitumise näol külmade (-25) ilmadega. Tankisin Nestest peale ja käivitusprobleemid kadusid.
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Paragrahvi järgi ei jää ostja (vist) millegist ilma. Ostja oli heauskne ja seega kaup tagastamisele ei kuulu. Vastavasisulised kohtulahendid (küll autode ostu-müügi kohta - kajastati ka pealtnägijas) on täitsa olemas, ma ei näe põhjust, miks sama seadus ka muule kaubale rakenduma ei peaks. Oma õiguste eest tuleb lihtsalt seista. Nõme küll, aga sellised need Elboonia seadused on. Väheke huumorit ka. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=21Klf7U1Y0c
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Pole midagi, siis lükkab Savisaar neile vestid selga ja jälle on maailm päästetud.
  23. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    http://forte.delfi.ee/news/teadus/video-kuidas-toimib-hollandlaste-leiutatud-iseparanev-asfalt.d?id=65695318 Ei tea millal selline asi Tallinnasse jõuab? Hädasti oleks vaja küll.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus