Jump to content
  • 0

Kas on võimalik/mõtet taastada?


Willard

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Selle vasakpoolse nurga alt on asi päris hapu. Siin tuleb kas doonorauto küljest tükke lõigata, uued osad osta või ise midagi aretada. Taastada pole seal enam midagi, tundub et rooste on juba läbiv ja see tükk tuleb välja lõigata. B-osana neid tükke saada pole. Tagumine paneel ehk õnnestub saada, aga tiibadega on lootusetu. Müüja juttude järgi õnnestus mul euroopa ladudest viimane sedaani parempoolne b-osa tiib saada vasakut ei kuskil. kasutaja Iffmees pakkus mulle parandatud tagapõlle ühe avariilise sõiduki küljest, võta temaga ühendust.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kes siin tervest küljest midagi rääkis? Minu FL kupee küljes nägi asi väliseltvüpris sarnane välja ja päästa polnud seal enam midagi. Terve see karp oli nii mäda tagant, et selle taastamine oleks läinud kordades keerulisemaks, kui doonori/b-osa küljest korraliku tüki lõikamine.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sama asi läbi elatud, enne oli selline:

0102248329f7ec3.jpg

Pärast sai selline:

0104116821ea459.jpg

Igatahes mõistlik keevitaja teeb asja päris korralikult ära. Mul oli ka üks tagumise stange kinnitus täiesti läbi, mis aretati sinna uus.
Kalliks asi ei läinud ja ühtegi tagumist plekki endal kusagilt võtta polnud, seega kõik aretati mingi teine teema sinna (vana alumine äär lõigati põhimõtteliselt ära).

Edited by siimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy