Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tra kus täna tiriti lohku: Naine: tsau kuule helistas keegi hr.Karu ja tahtis sinuga rääkida nr on ........... Mees: a okei, eks ma helistan telefon: pirrr tirr pirr tirrrr _ vi*ttu faxi nr andis naine tra... Mees: per*se see on faxi number mis sain, saada sms õige number Naine : ok telefon : tuut , tuut , tuut - Loomaaed kuuleb? Mees: ilmselt hr. Karu ei vasta jah telefon: Ei ta on puuris hetkel jah. Mees: tra koju saan siis... a see oli monoloog juba... oma vabanduseks oskan ma öelda seda, et ei maksa igast hane mune ja muud s***a naise numbrilt müüa + elu tuleb vabamalt võtma hakata... Äkki keegi saab veel lohku, siis teab
  2. Krt see justkui teise kotti vahtimine, palju seal on jne. Müüakse sellega millega müüakse, see millega ostetakse ostetakse. Mis siin nii paukuda on, varsti läheb läbuks ära nagunii see teema... Ilmub keegi pässa rix ja ütleb, et tema tuboga diisel kabrio oli ostes 10 000€ ja sitax kõva asi. Siis tuleb Veltz ja ütleb, et kuradi tarzan sa said ju kahest eesotsast kokku monteeritud audi 100 mis on e30 plekkida... Ma ei saa aru, aega on üle we:P Kusjuures ise vaatan ja imestan, et ma aja leidsin siia kirjutada... Aljossh
  3. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma mnikord jazzus lasen pesta küljealt ka ja siiani pole lisaarvet saanud:)
  4. Mis luugi hind tuleb, ümaralt ? Are
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei oska midagi lisada.
  6. Kõik oleneb ju alati hinnast. Kui keegi tahab Kariibidele sõita ja uue paadiga, paadi sulli saab minu käest kui luugi ostan... siis midagi viliseb
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Väga väsinud uaazik:P A
  8. Saatsin maginoxi kirjakese... Kas miskeid rem komplekte pole noil? Mis seal iniseb üldse, hari, rootor, miskine laager? A
  9. Okei, milline see normaalse hinnaga uus toode on siis Are
  10. Mure siis selles, et salongisoendusmootor hakkas teisel kiirusel krigisema... Iniseb ja iniseb aga lepingut ka üles ei ütle, perv... On sellele miskit rohtu või lihtsam uus hankida? Sara on touring ja ilma kondita mudel. Harjad rootor, remont komplekt On keegi ise lahminud remontida sellist asja uueks ? Are
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Minu teema on ju, varsti vahetan ära tagumise kesklukumootori Lihtsalt Vrait
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul on ka kuus M3 neli on kabriod ja kaks on baur-id Kuna mulle katusega autod meelidvad siis ma ei sõida ühegagi. Ükskõik on Jee Vrait
  13. Kus mo autor värv on "Must lilla" ? Scwarz Mica vms.... Oleg
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mis sa selle hea pildiga peale hakkad kui inimesel araabia kevad peas on??? 3D ja tattoo järgi siis ju ainult:P Oleg
  15. Mul kui tootjal ei ole ühtegi:) A
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen sellist vurri V8 E39 sisteemis näinud. Ei oska nagu kuidagi sellise asja kasutegurit näha aga peenemad heegeldustööd ajavad mul ka rõhu üless nagunii ... Pääh
  17. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    See batman kontest on küll ameizing:P Piimaautod ja rolsid:P A see kuuese teema on küll piidar valikuga mootor... BMW ja vvt ei sobi kokku
  18. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    El või manuaal-mehaanika? Käigukangi kõrval nupumeri Jo
  19. Paneks ka ennast listi; Story vabaajajakk Navy XXL (kui on väikse eruooplase XL) Mix (kahevärviline särk) Must/valge XL Regent Kids Royal sinine 4a. Eriti äss oleks kui klubilogo õlale saaks Aga eks ta tuleb nagu tuleb... Millal maksta tuleb ? Are
  20. Teema kinni. Kesklukumootor oli ilusti ennast silmini vett täis imenud:P Võtsin ära hoopis nüüd saab ühest uksest kogu aja mehaaniliselt käija:P Peace
  21. Eks selle kujunduse asjaga on ka nii, et pakud välja variandi ennem siis tuleb üks ja ütleb - nina pole see ja ma tahaks kaanele mingit alasti tsikki akuga jne. Läheb väga leelotamiseks ja bmw-klubiks ära... Aga kui aega on ja saab mitu varianti välja pakkuda siis on minupoolt küll thumbs up:) Mina olen selle poolt küll 100%, et keegi teine võiks ka disainil käed tindiseks teha- pole ma ei Jürr Arrak ega Ilvese Apo, et joonistada ja kunstilise haridusega saaksin uhkustada, tegin nii nagu oskasin aga eks ta kiirelt üle käe tehtud pealevise oli. Aga suur teelaua läbu jäi ära teemal nina pähe ja pilt suuremaks vms A
  22. Minugi poolest. Kõik ettepanekud on teretulnud, eelmine kord läks ka kiireks selle tegemisega nagu ka seegi kord:) Siis sai ka räägitud piltide kogumisest juba aasta alguses aga läks nagu tavaliselt. Ei viitsita tegeleda ja pimbitakse oma autosid või ollakse saidveis koguaeg. Kujunduse muutmine oli sinuga jutuks ja näha oli näidistest, et pliiats millega joonistada püsib sul ilusti peos. Mul ei ole mitte vähimatki selle vastu kui keegi teine ka vahepeal teeb oma nägemuse teoks, see kord läks tõesti kiireks- pikad jõulud ja muud jamad päädisid sellega, et tegin kella kolmeni öösel seda kujundust - imestan et suuri vigu pole leitud ja isegi väikseid... va. siis need ruudus pildid... Ma nagunii ajanud seda kraami oma riisikol ja ka seekord lajatasin trükikotta sisse ja maksin oma taskust ära, feil, lol. Ja siis hakkasid satsid saatma ps. et tulevad uuel aastal mingi esimene või teine oma metsavennaonnidest raekojaplatsi alles Kivi puhtalt mu oma kapsaaeda, ei süüdista kedagi, oma viga, et ei hoidnud kinni ette antud tärminitest ja ei lasknud kohe kontole kanda kalendrite raha. Järgmine aasta targem, hind on ka selline kui võrrelda BMW-klaabi kalendriga suht suur aga seal tehakse a'la miski sada ja edasi neid siis ongi hind selline. Meil on pisike ühikas ja a'la 25 matsil jääb õlle servast koos pudelirahaga kalendri jaoks midagi. Kõik uued ideed on teretulnud nagu juba ennem mainisin, või siis soovib keegi üleültse oma kaela edaspidi kogu selle ajamise võtta. Hääletamine, piltide kogumine, kujundamine, trükikoda,saatmine, side kulud, järgi käimise ja laiali jaotamise kulud jne. Kogu see asjaajamise kulu olen jätnud oma kanda, kuna linnavahet ikka käin Aga kui on keegi kes teab kedagi kelle on keegi kes tahab ja teab paremini asja orgunnida siis andke aga vinti. Seekord tegin kalendri kusjuures väheste sinu mõjutustega nagu sa isegi näed on kalender servast serva piltidega Midagi juba natukene ju muutus. Kuigi ega ka landscape on alati variant ja numbrid teinemoodi. Keegi töötab trükkalina või stantse teeb siis võib ju ka panna alati info millega saaks tema voolida valmis kalendri, stants oleks eriti sekikas saaks läbivalt igast logosid teha jms. värki Kõvad müügimehed võivad sponsoritele ka rääkida, äkki mõni ihalembib oma logo kalendri nurka tühja kuupäeva ruutu vms. saaks jälle kalendri omahinna soodsamaks... Idee on anna tulla, mina ei tea mis keegi mõtleb oma E30-nes Are Laur advendikalender
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus