Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Jou jou jou, külksi lihvijad ja muidu tuunijad. Kas tüütab ära külma M40 klõbin või 2,4td lagin, siis siin on lahendus olemas. Armatuur koos alusmati ja osalise juhtmestikuga on saadaval. Turbodiisli termatiin, armatuuri all on nii paks, et õli ei pea enam vahetamagi, mitte midagi ei kuule... Põhjamaa toode ja praod puuduvad, parkisin alati p"#¤e päikese poole. Armatuur oli garaažis muidu see pole päikest vasbjee näinud. 324td kellad ka nagu uued, kõrvad küljes ja mööda maad maakad pole teist tirind. kärukonksu otsas. Ja kui nüüd solvusid siis vahetage oma diislile ostetud bensuka kellad välja, kui ütled parooli "neeger" saad kohe 15% alla hindadest. armatuur 100€ kellad 65€ Pilte saab fb või telefoni Are Laur 56215118
  2. Tere, On neid pinki ka pandud. ilusti sirged ja keevisliidesteta ? A
  3. No kui uued asjad, treiali tund + mateeria. Pakun 50€ A
  4. Metalheart

    O:kupee kere

    Ilmselt tahab kodanik kahe pääslaga sõrestiku saada. Lisa: O: kuulutuse algusesse kallis postitaja... Kas luugiga v ilma, pre v face, jne.jne. Lugeja A
  5. Kas on võrrirool? Või on raud ja polsterdus ilusti kinni omavahel? AL'joosh
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sööstlaskumine keelati ära, seal tulid Antsud 200km/h tuhamäest alla, paar tk. lõpetas rajamasinas siis keelati ära ja leiutati puurikaklus... A
  7. Kas neid junne saab veel v on killelgi üle? ARE
  8. Touringule või sedaani kohvrikate? Joob
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Pisike ilmB-) Vaatasin callaway vidiot:-D Majanduslangus mu vana jäärajakas on jõuluks turvakaare saanudB-) Ja kui ma ei eksi siis l@en oma enese m10 järgi kohe-kohe:-B ÄL
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Heia käpapikud, Kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes on näinud kedagi kellel on õnnestunud leida mõni retrofit kit for automatic trunk lid system. Ehk siis, kuna mu kirst on enivei keretegemises siis sooviks sinna panna midagi säärast peale. USA'kad tavaliselt toodavad igast saasta aga neti otsingud tulemusi ei andnud. AL
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Lõputöö teema: Lükka ümber see saunapiduliste ja argitööliste lõkkeääres kokku pandud " no up plate" teema. Meie konnatiik tabas mõneajase viivitusega ära "pargid + udukad" sõidu legaalsuse... Mujal ilmas tehti seda ammu, sama s**t on kw lisamisega. Mujal on okei, meil on aga big no no!!! Pidurite, sidurite tõmbearvutus juurde ja oledki Phd. Al
  12. Tere, E28 td turbo ka olemas. N42 mootori väljalaskekolle (torukolle) ka olemas) natukene vähem ratsimist. 320d 100kw alumine reso ka olemas, saab hääle siidisemaks ja ei lärma. 320d 100kw turbo radiaator ? (mõtteid ? ) Are
  13. Uurisin metalltihendeid. Ma aru sain siis 178$ on tihend u.? Kus kohast te neid tellite, äkki kellegil oma auk kuskil? Are
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Parem kümme tiinet lehma kui üks purjus siga:-B
  15. Tere, Olemas on : M10 - mootor, kast, kardaan. 528td E28 turbo - veel mõtlen... Igast pudi sinna ümber peab veel riiulitest vaatama. AL
  16. Ega ta originaalajuga ju siis ei ole ? Määst lehepuhurit ta kasutab ? A
  17. Eks leiutan ise käibel olevatest vahenditestB-) Püüan listi teha. A
  18. Ma arvan, et enamus peab mind tühikargajaks nüüd aga ma ei taha mingit 600 hp asja. Lihtsalt M10 mingi kiirema moodustisega. M10 on lahe, 6 silindrilist ei soovi. Strõukimine eeldab mingit mega paksi, Jargo teemaga olen pinnapealselt kursis. igast M3 mehed olid ka kepist ilma jäetud, nood olla tagant targutanud... Istet põld jne.:-D Võimsus kama ei ole, kui võtan ta lahti teen sisu tips ära. Panen kaane ka üle, lisan miskise puhuri sinna otsa - ehk mingisuguse IS laadse kuubiku ikka saan. Pohvik tõmm, pange see teema lukku. Ma oskan aint miskit läbu siin ajada aga tulevased põlved sellest ei õpi. Suuri rahapadasi pole ja nokitsemine läheb lihtsalt pikemaks. Eks teen valmis siis panen riistateemasse ka mida ja kuidas tehti, kuidas sõidab jne. Eks ta üks talupojaauto tuleb, dynostendidehirm ja pakultnahuiautot sellest ei tule. Eks näis. A
  19. Huvitav on see, et üks Shengen kõik ja seadused kattuvad. Aga Saksamaal ja UK's on up'plate igati seaduslikult võimalik teha... a
  20. Nii nii, M10. On isegi ajaloos 1000 murdvat kätte saadud, seda küll non'stock sisuga aga siiski. M10 kisuks laiali enivei, kaane korda ja kokku tagasi. Bändist siis ei pääse kuidagiB-) nahka... Raha rahaks, läheb nats kauem siis. Okei, kuna ma tahaks tänavaseades autot ja küsimus siit järgmine; kas selle turbotatud riista arvele ka saab või on see mõtetu aelemine? Praegu on arvel 316 na aga kuulujutud räägivad,et ülevaatus korraldus hakkab obd kaudu käima. Kui on kaotatud "kat" ja muud jurad siis külastage meid jälle kui see kõik olemas on. Võimsuse ümber regamine on sul tehtud eelkirjutaja? AL
  21. Peab olema:-B Driftida ei soovi0:) Pähe anda ennem poodi lihtsaltB-)
  22. Kuna läheb ilmselt suuremaks taastamiseks, siis küsimus järgmine. Milline M10 seade kõige mugavam on. Lugesin ühe kodaniku drifti autost ja jagelusest megasquirtide ja siduritega... Mina saidveis ei oskama sõita:$ Milline ; kast, sidur, turbo, cooler, radikas, el.vent on kähku piimajärgi parim solutsioon? Kas üldse mingi emotsiooni originaal ajuga saab? Või peab ikka mingit bändi tegema hakkama? Arvamused ja mõnitused oodatudB-) AL
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus