Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärast veerennis istusingi soojapeal ja põhjas puhuriga ca 20min siis tõusis juba temp kolmveerandi peale ära aga õnneks midagi hullu veel ei juhtunud. aga inimesed vaatasid küll imelikult kui lahtise kapotiga mööda vurasin. Ja endal kulus selle 20 min peale terve suur pudel vett. Peab ikka el vendi külge ära pookima, siis on asi timm.
  2. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    to: 007 See olin mina ja sõitsin kiiresti jah kuna visko ei tööta väga hästi ja pill oli juba päris soe järvevanal istumisest ning üritasin natukene õhku saada.
  3. Olen ka kohal ja ehk saab auto ka madalaks selleks ajaks.
  4. Äkki teeks homme miskise kohtumise. Pole ammu saanud ise rullikaga kohal käia ja paljud on vist juba suve pillid ka garagest välja ajanud.
  5. Ülejäänud siis selliseid asju: M40b18 radikas - 10.- Parem tagumine õõts ketas piduriga ja kõik peale pool telje olemas (touringu alt ehk siis suure laagriga) - 40.- Tagasilla õõtsa puksid 3tk uued febi toodang. - 15.- Sisemiste rooliotste kummist katted uued - 10.- Touringu tankimis toru koos muu juurde kuuluivaga (ei lekkinud) - 15.- M52b28 aju koos immo rõnga, võtme ja ews plokiga (e39 1997a. automaadi pealt) - 50.- 14" bmw originaal ilukilbid natuke kriibitud aga muidu terved 4tk - 10.- M20b23 aju - 10.- Kindlasti lisandub asju juurde. Asukohaks: Tallinn/Muraste. Kontakt: lihtsam variant 58044713 ja teine võimalus on PS. P2hkel.
  6. P2hkel

    KALENDER 2014

    Olgu peaksin jõudma läbi. Helistan kui all olen.
  7. P2hkel

    KALENDER 2014

    Läks liiga kiireks tänane päev ja nüüd tuli meelde kui lõpuks koju jõudsin. :/ Millal oleks uus võimalus tulla panen endale meeldetuletuse vms.. :/
  8. P2hkel

    KALENDER 2014

    Jälle magasin maha, kas täna oleks ka võimalus mingi hetk läbi vurada?
  9. P2hkel

    KALENDER 2014

    Kus kohast täna Sikupilli vastast võiks kalendrile järele tulla? Ja tel nr?
  10. P2hkel

    KALENDER 2014

    Kas on veel võimalust ka nimekirja lisanduda. Hea meelega võtaks 2 kalendrit. Läksid täitsa meelest vahepeal.
  11. Võta ühendust aftermarket.ee-ga sealt saad mõistliku hinna ja tarneaeg oli kah suht okei.
  12. Vabandan, aga hetkel ei ole aega tegeleda sellega ja ilmselt ei jõua isegi sellele üritusele...
  13. Minu tungival soovil isegi tulid jah autoga.
  14. Kas mustikas või Arenal? Tuleks astuks ka üle pika aja läbi.
  15. Üritan saada linnaloa selleks ajaks ja kui saan siis olen nii laup kui pühap Haapsalus kohal oma pilliga ja kui keegi viitsiks ajada seda klubi ala värki siis oleks kindlasti klubi alal, ajaksin ise seda asja aga natuke raske on seda metsast teha.
  16. Olenevalt hinnast oleks ilmselt ka huviline kergele luugile.
  17. Kas jäi mõni kalender üle ka või läksid kõik minema?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus