Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Newborn

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

10
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Newborn

• Tiitel
    Algaja
  1. M: BMW E30 alt üle jäänud veljed MIM1900 15x7", 4x100, et 13. Velgedel tasakaalustatud uued Continental ContiIceContact rehvid. H:450€ ja asuvad Tartus 56904999
  2. E34 oma ja oli peal E30nel, asub Tartus. 35€ 56904999 Tiit
  3. Newborn

O: M50B25 vanoseta mootor

Tere Vaja oleks siis vanoseta M50B25 töötavat mootorit. ideaalis Tartu kandis võiks mootor asuda. Vaatan üle ka teiste mootorite pakkumised (peaks olema siis koos juhtmestikuga) 56904999 Tiit
  4. Vaja oleks siis vanoseta M50B25 mootoripoolset juhtmestikku (Bosch) Asukoht Tartu 56904999 Olemas (Y)
  5. Newborn

O: Peegliklaasid või terved peeglid

Tere Peegliklaasid olemas (Y) Juhipoolset ukselingi pesa oleks vaja ja kundepoolset akna tõstuki linki. Tartus 56904999 Newborn
  6. Newborn

BMW 316i (M50B25) - Newborn

Tänud info eest RocketBunny (Y). Mootori tahaks ennem korralikult käima saada siis järgmine kevad mõtleb edasi.
  7. Tere Teen ka siis lõpuks teema ära... Sai ta ostetud eelmise aasta alguses lootuses talverõõme nautida. Kahjuks jäi talv lühikeseks ja kuna mootorit ka korralikult käima ei saanud siis garage nurka seisma ta jäigi... Ajaloost tean niipalju, et tavaline plank 1,6 rullikas on olnud ja Tartus pandi talle M50B25 mootor vahele ja nüüd on ta seigelnud mööda ilma kuniks jõudis minuni. Kellel auto ajaloo kohta infot on võib vabalt jagada... Kuna see on minu esimene BMW (olen ikka riisirakettide austaja olnud) siis minult ei tasu oodata et ma nende autode kohta kõike peast tean ja millegil vahet teen. Muidu olen meeldivalt üllatunud rullika juhitavusest ja mugavusest niipalju kui ma temaga sõita olen saanud. Jeff tegi ennem seisma jäämist: Piduritorustik uus Küttetrass uus Esisillas kõik puksid Lambda uus Nüüd suri naise auto ära ja mõtlesin, et vaja vana rullikas elustada igapäevasõitude jaoks. Kuna ta seisis Kavilda Tehnikaspordiklubis siis lasin nendel teha järgmised asjad: polupuksid mootori patjade asemel 2,5 tolline väljalase ülejäänud pukside vahetus mis võimalik (kaotasid kõik kolinad ära) Roolilatt sai uus soetatud uued veljed alla visatud Praegu on auto kasutaja Redline käes ja loodan tema võlujõu peale, et saaks mootori korralikult jooksma... Ostes: Eks siis kui korralikult liikuma saan siis panen uued pildid ka siia. Vaja minevad asjad (võib pakkuda): Mõlemad küljepeegli klaasid juhi ukselink koos sisuga korralikku sisu (pole pririoteet nr 1) Armatuuri kellad, et saaks M50B25 mootori tahokad ja muud loomad tööle korralikult. Newborn
  8. Tere E30nele oleks vaja 4ja poldiauguga laia randiga velgi ja vastu oleks pakkuda selline komplekt: http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=64&t=11538 Asun Tartus ja number on :56904999 Newborn

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus