Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

siimp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    366
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    33

Kõik, mis siimp postitas

  1. siimp

    esimesed poritiivad

    Tiivad käes, tunduvad päris korralikud (pakendatud olid ka liigagi korralikult). Igatahes enne ei saa täpsemaid muljeid külgesobivuse kohapealt rääkida kui lumi ära sulab ja saab e46-ga sõitma hakata ning e30 tiivad küljest ära võtta uute proovimiseks.
  2. siimp

    M: 15" kärjed

    Kas enampakkumisel? Kui jah, siis teen otsa lahti ja pakun 50€ ilma rehvideta.
  3. Tellige otse strongflexi lehelt, tuleb päris odav - http://www.strongflex.eu/en/bmw-e30-82-91_39
  4. siimp

    esimesed poritiivad

    Almelost pakuti 48,80.- tk. Kuna endal masin siiski võistlus suunitlusega, siis lähen odavamat teed (atlant varuosad). Esmaspäeval pidin kätte saama, siis tean täpsemalt rääkida.
  5. siimp

    esimesed poritiivad

    Atlantis 65€ paar, sai täna ära tellitud ja eks näha ole, mis "kvaliteet" sellise raha eest siis tuleb ...
  6. Pane minu asjadele veel juurde: XXL lukuga pusa XL must särk XXL helesinine särk
  7. siimp

    esimesed poritiivad

    Täna käisin tartu autospetsialistis. Tiib 50 € tk ja paremat poolt pole üldse saada. Lisa: saatsin ka nende üldmailile päringu, et sooviks ilma suunatule aukudeta tiibadele hinda, vastuseks tuli, et suunatule auguga tiivad 38e tk, kuigi tahtsin ilma auguta. Lõpuks pärast uut päringut sain vastuse, et ilma auguta tiibasid polegi. Kui keegi teab, kus kohast ilma auguta esimesi tiibasid saab, andke ka mulle teada...
  8. 1 must t-särk M suurus 1 helesinine t-särk M suurus 1 must lukuga pusa M suurus
  9. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Võistlusjuhend ja registreerunud sõitjad: http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=22443
  10. siimp

    K: vedrude jäikus

    Hetkel taga on reguleeritavad kollased konid kõige jäigemas astmes, ikka on pehmed. Ees bilstein b6-d, mis käega katsudes on küll päris jäigad, aga vedrud originaalid. Madaldust ei taha sellepärast, et siis ei kannata enam võistlustel sõita kui mingid vaod on tekkinud. Odavama otsa coilid ei pea jääradadel/lumeradadel vastu ja normaalsed colid maksavad korraliku e30 hinna.
  11. No ma arvan, et minul oli teema selles, et see patareide laiali läinud sisu oli lihtsalt trükiplaadile liiga teinud (sellest tulenevalt ei töödanud mul enam tahhomeeter ja veetemp). Võimalik, et sul midagi sarnast kui patareid juba sisu välja ajavad.
  12. Võib vabalt ka kaitsmes olla, mis kapoti all. Vaata sealt esmalt üle. Aga vabalt võib ka patareides olla, minul vähemalt oli. Aga need "patareid" pole mitte tavalised, vaid mingi päris vanakooli värk, mida kusagilt enam saada pole. Odavam tuli teine spidoblokk kõrvale osta.
  13. Nagu mina aru olen saanud, sobivad kõik, lihtsalt vahe siis R4 ja R6 mootoritega isendi kelladeblokis (tahhomeeter loeb teisti ja kütusekulu ka) ning preface ja fl mudelitel siis kütusepaagi vahe (preface paak ühe võtjaga ja fl paak kahe võtjaga, seega hakkab kütusenäidik valetama, muu peaks nagu töötama, vähemalt minul on töödanud). Kollane pistik peaks olema check paneliga mudelite jaoks. Endal samuti R4 mootoriga isend, blokile lähevad külge sinine ning valge pistik ja tahhomeeter töötab laitmatult. See, et tahhokas ei toimi, võib ka bloki viga olla. Bloki sees patareid, mis aja jooksul väsivad ära ja halvimal juhul hakkavad sisu välja ajama ning rikuvad kogu trükiplaadi ära. Endal ei töötanud samuti tahhomeeter ja mingiaeg ostsin ühe kelladebloki juurde, seejärel ladusin kahest kelladeblokist ühe korraliku kokku ja tahho hakkas tööle.
  14. Tere, küsimus selline, et millised oleksid kõige jäigemad vedrud R4 mootoriga e30-le. Hetkel all originaal 316i vedrud ja isegi bilstein b6 amordiga pole autol piisavalt jäikust. Olen midagi kuulnud, et diislivedruded on päris jäigad aga kas näiteks 51mm (ehk suure püstaku) vedrud sobivad ka 48mm (ehk väikese püstaku) esimestele püstakustele? Mingisugust madaldust ei saa lubada, kuna auto jääradadeks.
  15. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Võistlsujuhend ja registreerunud sõitjad: http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=22353
  16. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Aga kui sõitmas juba käidud, siis vut vut kõik võistlustele registreerima end!
  17. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Toimumas esimene võistlus - Ilmatsalu jääraja võistlus (öösõit) 25.01.2013. Toimub reedesel päeval ja õhtusel ajal (võistlussõidud algusega kell 16:15, lõpetada plaaniks 20:00 paiku). Registreerimine ja täpsem info - http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=22313 (Kohad piiratud!)
  18. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Facebooki kommuunis on kindlasti jooksvalt kõige täpsem info olemas. Võistluse puhul anname pikemalt ette teada.
  19. siimp

    Ilmatsalu jäärada

    Räägiks siis seoses Ilmatsalu jäärajaga ühest plaanist, mille Lauri välja pakkus. Plaanis oleks üks tagaveoliste rajapäev korraldada. Saaks sõita, aegu võtta, huvilistele võin rääkida naastrehvidest ja nende liimimisest, samuti võimalik kutsuda kohale mõni päris kibe käsi tagaveolise roolis, kes natukene juhendaks. Kuna nädalavahetused on võistluste tõttu päris tihedalt hõivatud, siis esijalgu pakuks välja mõne nädalasisese päeva õhtupooliku. Kui palju huvilisi oleks?
  20. Tere kõigile. lisan siia natukene infot ilmatsalu jäärajal toimuva kohta. Ilmatsalu jäärada asub Tartumaal, Tähtvere vallas, Ilmatsalu alevikus, mis on ca. 7. kilomeetri kaugusel Tartu linnaservast. Rada avatud järgmistel päevadel ja kellaaegadel: Jäärada avatud alates 19.01 (laupäev) kella 14.00-st T 17.00-20.00 K 17.00-20.00 N 17.00-20.00 L 12.00-18.00 P 12.00-16.00 INFO tel: 56472192 Raja kasutamise tasu 3 € (e30-ga minnes ja e30 klubi mainides 2 €) Selle aasta raja sisevideo: http://www.youtube.com/watch?v=HIXHKm5GBwc Täpsemalt kõigest facebooki ilmatsalu jääraja kommuunis.
  21. siimp

    Armatuuri tuled surnud

    Mul sama asi, et tahhomeeter ei tööta ja tuled lõpetasid ka töö. Netist lugedes leidsin, et viga võib olla mingis kelladeblokis asuvad patareis, mis on lihtsalt tühjaks saanud. Eix, kuidas sa seda kommenteerid? http://www.pelicanparts.com/bmw/techarticles/JF-Tech/BMW_E30_3_Series_replacing_service_indicator_board_batteries.htm
  22. siimp

    Müüa bmw e30 2.4d

    Asub endiselt samas kandis kus enne? Kui enampakkumiseks läks, siis 160 võin ka pakkuda kuid üle selle eriti mitte, kuna olen autot omasilmaga näinud kui see veel eelmisel omanikul müügis oli (esimesed nurgad puuduvad, vasakus lansekas auk, tagumistes koobastes augud).
  23. siimp

    m40 316i ja 318i pihustite erinevus

    Natukene uurisin juurde ja niipalju kui aru olen saanud, siis erinevad ainult see kummivoolik (pildil nr.3) ja õhulugeja (pildil nr.1). Hetkel jääb veel ainult segaseks see, et 316i näitab õhulugejat "WITHOUT CO-POTI" ja 318i "WITH CO-POTI", mida see tähistama peaks?
  24. siimp

    m40 316i ja 318i pihustite erinevus

    vabandused, arvasin, et ei ole võimalik lihtsalt, et neil samad pihustid... igatahes eks hakkan selle sisselaskepoolega edasi tegelema, tänud kaasamõtlejatele!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus