Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

TonT

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    126
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis TonT postitas

  1. TonT

    Lobamokkade rubriik

    Homme lähen käin mõned poed läbi, kui ei näkka lähen maale, mõned passatid seal vedelevad.
  2. TonT

    Lobamokkade rubriik

    Mingi päev käisin motonetis vaatamas, muidu leidsin õige asja aga pin 30 ja 86 olid vastupidi. Eks homme lähen vaatan mujale poodidesse siis :D.
  3. TonT

    Lobamokkade rubriik

    Sobib. Kirjuta pm kas on ja hinnasoov.
  4. TonT

    Lobamokkade rubriik

    Ega kellelgi Tallnnas udutulede/lähitulede releed üle ei ole ? Facelift mudelile 91 lõpp. Viie pin-iga reeled siis vaja.
  5. Kusjuures isegi alles nüüd märkasin :D, huvitav, et ma talle küll ei maininud eraldi, et see ja seess kirja saaks, palusin vaid üv ülekanda kuna reg eelses kontrollis üv ed akti ei lisatud millegi pärast, õnneks oli mõistlik tädi letitaga, tõin jooksuga üv paberi autost ja sai seegi peale. Lõpp hea kõik hea. Nüüd on ainult üle 14" plekid 195/65 r14 suvekatega.
  6. Võib teema lukku panna
  7. Ohkurja, aaga annad äkki teada kui tervis parem ja jälle liilvel ?
  8. Homme hommikul peale 10 et, tuleks nendele järgi kus nad sul on ?
  9. Võtaks need plekkveljed ära.
  10. Nendega ei mängi välja jah kahjuks. @eix22 mul seal uksevahel need samad kaks mõõtu ongi ja neid nad nõuavadgi kui pole juba eelnevalt passis muudadusi selle kohta. Homme lähen proovin 185/65 r14, ehk mängib välja, natuke kitsam rehv ei tohiks ju nüüd nii suur patt olla
  11. Oleks suureks abiks !
  12. Mul pole passis midagi kirjas kuna pole eesti pass, vaatavad ainult seda mis tehase ettekirjutus siis antud mudelil on.
  13. Täielik debiilsus see jah, soovitati veel tagant järgi, et kui um kirjutab mulle "tõendi" , et ka need rehvid sobivad siis tohib olla, küsisin ka um-ist selle kohta, sealt õeldi, et nemad peavad tehasest vms pärima seda hakkama seega sellest esialgu loobusin kuna arvasin, et rattaid leiab kiiremini. Tuleb välja, et ei leia :D. originaal bbs all ka veel, on ikka viitsimist koinida.
  14. Tervitus. Pöördun foorumi poole viimases hädas, et leida 195/65 r14 või 205/55 r15 mõõtudega rattad, vist peavad olema peal talve rehvid. Nimelt oleks vaja auto eesti registrisse saada, saadeti mind minema sealt kuna praegu all 195/65 r15. Harjumaa piires laenutaks. Tasu võib ise väljamõelda kuid jäägem siiski mõistuse piiridesse Võib helistada ka mulle. 56474645
  15. TonT

    O: Sport istmed.

    Sooviks osta sport istmed. Riie võiks olla enam vähem korras, päris räbalaid mitte pakkuda. Pakkumised pm või 56474645.
  16. TonT

    Lobamokkade rubriik

    Õhtust. Ega kellelgi pole laenata talverattaid e30 ele. Oleks vaja üks bemar leedust eesti sõita aga sel suvekas all ja kuna talvel ta nagunii ei liigu siis ei näe mõtet nende ostmisel, oleks hea kui keegi saaks laenata, vaja oleks juba homme, hiljemalt reedel tagastaksin, luban hoida heaperemehelikult ja tagastada puhtalt, võiks asuda tallinna kandis, tulen ise järgi ja toon ise ära. Kel on miskit võib pm kirjutada. Tervitades.
  17. Sai korra uuritud selle kohta, praegune müüja oli sisu eest hea raha saanud , rohkem huvi ei tundnud. Enamus juppe küljest kadunud.
  18. TonT

    M: 325IX touring 89"

    Mis hind on ?
  19. TonT

    Kes, kus ja keda nägi

    Sinu pill seal korduvalt silma jäänud. Käisin juppe tellimas
  20. TonT

    Kes, kus ja keda nägi

    See oranz kupee saaremaalt pärit.
  21. TonT

    Kes, kus ja keda nägi

    Pre kupee valdekus 5 min tagasi
  22. TonT

    Kes, kus ja keda nägi

    Seda autot ma isegi tean, töötasime omanikuga koos mõnda aega, täitsa tõupuhas IS. Isegi õige mootoriga .
  23. TonT

    O: 4x100 flantsid

    Inex.ee aitab ka, kui olemas pole siis treitakse valmis.
  24. TonT

    Kes, kus ja keda nägi

    Õismäel seisis veebruari kuu auto
  25. Mina oleks homme tulija. Sinu sinist tahaks oma silmaga ka lõpuks ära näha
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus