Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Astun korra läbi vaid, väga korraks. Pean natukene tegutsema.
  2. Mul autos vedeleb juba pühapäevast saati, aga keegi ei tule ju järgi
  3. Eluaegne keevitaja peaks sellist asja ikka teadma, või ta pole varem autot keevitanud ?
  4. Ma VIST kah homme viitsin end liigutada ja kohale tulla, polegi tervelt kuu kohalt käinud, kui välja arvata eelmine nädal Kus kõik olid juba kella 21-ks lahkunud, peale ristot-i
  5. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Kuigi ka mina liiklen E30-ga igapäev, ei saa mina väita, et E30 omanikesse suhtutakse halvasti. Kui käitud ise viisakalt, käitutakse sinuga samamoodi 8) Mina isiklikult ei saa kurta selle üle Kui ikka suunatuld kasutad, võetakse sind samamoodi, nagu igateise automargiga liiklejat 8) On mõni üksik idioot vaid, kes ei lase sul rida vahetada, kuigi suunatuli sees ilusti. Enda kogemuste põhjal julgen öelda, et üldiselt antakse ka teed E30 omanikule ka siis, kui mul ei ole peateed, eriti ringteedel. Ka väga kallite autode omanikud annavad ilusti teed ja võimaluse oma manööver ära teha, tänad seda inimest kerge käe viipega, saad samamoodi viipe vastu kah 8) 8) Loob ikka mõnusa tunde tegelikult küll
  6. Need veljed ei ole 5+ need on pigem 50+ ::
  7. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Loodan, et see auto saaks parema omaniku, kui see, kes seal videos oli. Kuulates tema komentaare videos.. siis ei jätnud sellest inimesest eriti inimese muljet küll igatahes, vähemalt, mis ta pidurite osas mainis :shock:
  8. Huvitav, kas see on foorumist :roll: Ja kas tõesti on see läbisõit õige Millegipärast kahtlen, kuigi tundub suht sile pill olevat piltidel, kui taganurk väljaarvata http://auto.motors24.ee/vehicles/336648-BMW-320-1988.aspx?pg=0&sort=paid
  9. MairoG

    Tahhokas mängib lolli.

    Ei pruugi laheneda vaid mutri kinni keeramisega, kunagi ammu ammu enda 2.5 kupeel samuti jamas kütuse näidik, ei aidanud ka kinni keeramine. Aga aitas ainult kütuse kella välja vahetamine 8)
  10. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Kena, poisid on kerevenituspingis " natuke " liiale läinud
  11. MairoG

    Tahhokas mängib lolli.

    Mario videolingi järgi, on see lugu, mida sa otsid.
  12. MairoG

    Tahhokas mängib lolli.

    Temal on viga 100% kelladeplokis !!! Me panime minu 318i touringu kellad prooviks Mario auto peale ja kõik toimis. Karta on, et tema auto kelladeplokis on need patareid surnud täielikult. Eks ta ise teab, kas vahetab kelladeploki välja, või need patareid seal. :wink: Igatahes, minu auto kelladeplokiga töötas tal kõik, mis peab töötama !!!
  13. MairoG

    P: 2,5 L tõmbleb

    Tema auto on motronic juhtimisega, seal ei saa tühikäiku regullida nõnda, seal käib asi läbi aju. Seal on tühikäigumootor, mida reguleerida ei saa, kuna see on elektrooniliselt juhitav aju poolt.
  14. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Välimuse poolest meenutas küll klouni Eks iga kloun saab ükskord oma " Rosinad " :mrgreen:
  15. MairoG

    salongiventikas ei tööta...

    91 a E30-l saab samuti juhipoolt salongiahjult selle kätte.
  16. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Kaldud vasakule ära jah ?
  17. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Et, kui koerad kinni jäävad, siis on nad omadega igaljuhul pees.... :mrgreen:
  18. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Aiia bljäät, sa nahka teed.
  19. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Õnnitlused vennale ka siitpoolt, kuigi hommikul sai juba t-foonis soovitud ::
  20. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Need mehed on varustatud vist duracelli patareidega
  21. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Mari, kas see oli lõppastme koolitusel :: Seal erilisi sinikaid ei saa :mrgreen: Seal rullub ülekatuse ju hästi aeglaselt Nagu multifilmis ::
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus