Hüppa postitusse

sillufromIV

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    199
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis sillufromIV postitas

  1. Veljed, e36 7-n OBC ja esistangeliistud saadaval.
  2. sillufromIV

    TSI: (kr)ingli silmad

    Kust võiks sellist toru küsida? See mingist akrüülist arvatavasti. Ja mis meeter maksab?
  3. sillufromIV

    plokikaane tihendi vahetus.

    Kaane tegemise koha Tallinnas võin soovitada, P.S. Maksaks kaane alumise pinna lihv, klappide lihvimine, vist ka pesade lõikamine ning loomulikult klapisääretihendite vahetus vast 80 euro kanti sellel 8-klapilisel mootoril. Kokku-lahti võtad-paned ise. Kompleksteenust osutavat kohta pakkuda ei oska.
  4. Mul sama küsimus. Teema alguse poole on vastamata jäänud. Aju ja õhulugeja pistikud sobivad, ise vaatasin. Kas ka õhulugeja juhtme pikkus sobib, ei tea.
  5. Mul on garaažis selline asi olemas, Tallinnas. Aga päris 6-ga ära ei anna. Tahad korraliku grilli teha sellest?
  6. Pidasin läbirääkimisi ühe tegelasega. Ilma käsitoeta tagaistme (2 osa) korrastamine ja nahatamine. Selgitasin, et pole seal midagi korrastada, seal on merihein veel vormis ilusti. Hinnapakkumise tegi 250€, ilma naha maksumuseta (nahk mul omal mingi). See on minuarust kirves. Kui keegi tahab, võin kontakti jagada.
  7. Mul olekski vaja midagi mööblikatte taolist. Seal istuma niikuinii keegi kunagi ei hakka.
  8. Nüüd 7-nupuline OBC ja veljed saadaval endiselt.
  9. Kas kavatsed ise õmblema hakata, et paspuaalkant huvitab? Oli vist kl24.ee
  10. Teema võib lukku panna. Selle materjali nimetus on paspuaalkant. Leidsin kohad, kust seda saab.
  11. Plaanis on vähemalt tagumine iste kas nahatada või nahast istmekate teha. Et asi korralik saaks, vajan mitu-mitu meetrit plastikpaela, mis õmbluste vahel käib. See on selline lint, mille ühes ääres on nagu voolik. See voolik jääb pealispinnale õmbluste vahele, kas murdekohtadesse või ka siledale dekoratsiooniks. Oleks vaja musta värvi seda linti. Teab keegi, kuidas selle lindi ametlik nimetus on? Kust võiks seda küsida Tallinnas?
  12. sillufromIV

    Camber Plaadid

    Hommikust! Kas Sinu kaudu 23mm flantse ka saaks? Oleks tarvis siis selliseid, milles 8 auku. 4 selleks, et flants rummu külge saaks (süvenditega, kuhu poldipea mahuks) ja 4 keermestatud auku ratta kinnitamiseks flantsile. Keskava 57mm, välimine diameeter 135mm. E21-l ei mahu veljed alla ette, käivad vastu rooliotsi. Kui ei saa selliseid, siis sobivad lihtsalt 23mm paksud ka, paneb pikema poldiga. P.S. Tee oma postkasti uute kirjade jaoks ruumi ka vahel
  13. sillufromIV

    M20- 95 ja 92kw

    Või on see hoopis rudiment 90kW plokikaanest, mis hiljem sootuks kaotati.
  14. sillufromIV

    M20- 95 ja 92kw

    See on selge. Aga milleks see lisaauk seal ikkagi? Ega see läbiv pole? On ekh sisselasked erinevad?
  15. sillufromIV

    LUKKU

    Ei! E34 VÄIKESE korpusega ja E30 SUURE korpusega kaaned sobivad omavahel. Nii olen mina aru saanud varem ja siin teemaski on just seda väidetud.
  16. sillufromIV

    m20b25 126kw küttekulu

    Kas masin on originaalseisundis või oled midagi "tjuuninud", õhufiltrit, väljalaset?
  17. Mis selles metallist kaanetihendis nii erilist on, et see korraliku kasutatud mootori hinda maksab? On see korduvkasutatav?
  18. Masin seisin paar nädalat õues, akuklemm maas. Käivitades hakkas ka hetkekulu näidik tööle ja töötab juba mitu päeva tõrgeteta. Müstika ...
  19. sillufromIV

    Lobamokkade rubriik

    Hakkas täna silma vist Vääna-Jõesuus kraavis katusel üks pre sedaan. Kellegi siinse koduloom hakkas perutama? Mõni klõps siin: http://album.ee/node/26337911/50294643
  20. Üksikasjalik vastus. Tänan. Aga kas seal kõrgemal karbis peavadki pooled klemmid tühjad olema?
  21. Jõudsin lõpuks elektrisüsteemi põhjalikuma uurimiseni. Juhi jalutsis kõlariaugus on mu masinal mitu tühja pistikut ja üksikut juhet. Suuremad on kaks pistikut. Must ja valge. Must meenutab mingi keerulisema relee pistikut, jalgu umbes 7 ja need on eri nurkade all. Teine valge, klemme vast kümmekond. Üks neist peaks olema keskluku relee pistik. Teine on ehk õlitaseme ja jahutusvedeliku taseme mingi relee või aju. Vedelikud on normis aga checkis motoroil ka kühlwasser põlevad vankumatult. Teistest veateadetest olen jagu saanud. Nendest teistest vabadest pistikutest ei oska aga midagi arvata. Üks peaks tiiva suunatule ots olema veel. Pistikud (väikesed) on must (2 isast), valge (2 isast ja 1 tühi), sinine (1 isane klemm). Veel on üks emase isoleeritud klemmiga rohevalge juhe ja midagi kindlasti veel. Paar klõpsu siin: http://album.ee/node/26270713/50294643 Kõrgemal on vaheseinale kinnitatud klemmikarp, kus pooled klemmid vabad. Oskab keegi kindlapeale mõnele nimetatud vabale otsale "paari" ja otstarbe nimetada?
  22. sillufromIV

    M: 318i (m50b25) 141kw

    Kui satub BMW toodangut tundev ülevaataja, on jama majas. M50-t ju e30-le ei paigaldatud. Ehk peaks proovima mõne m20 moto pabertesse saamist. Siis on lihtsam, mõlemad 6-silindrilised ja kui gaasid normis ja ei satu ka bemmifännist ülevaataja otsa. Panin suvel e21-le m20b25 mootori. Originaalis oli seal m10b16 55kW. Pidin algul taotlema ümberehitusloa, siis "uue" mootori heitgaasid mõõtma. Seejärel ARK-s auto ette näitama. Siis uuriti selle mootori heitgaaside normi ja lõpuks tunnistati kõik õigeks. Kirja läks m20b20 80kW mootor. Õnneks ei pidanud vedrusruse vahetust tõendama. Ülevaataja ka ei uurinud mootorit lähemalt, luges silindid ära ja lasi kapoti kinni panna. Loa taotlemisel andsin koopia e21 320 paberitest, mis mul lammutatud autost alles jäid.
  23. sillufromIV

    M: e30 varuosad

    Pihustite hinda küsiks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus