Jump to content
  • 0

K: fl elektrisüsteemi kohta


sillufromIV

Question

Jõudsin lõpuks elektrisüsteemi põhjalikuma uurimiseni.

Juhi jalutsis kõlariaugus on mu masinal mitu tühja pistikut ja üksikut juhet. Suuremad on kaks pistikut. Must ja valge. Must meenutab mingi keerulisema relee pistikut, jalgu umbes 7 ja need on eri nurkade all. Teine valge, klemme vast kümmekond.

Üks neist peaks olema keskluku relee pistik. Teine on ehk õlitaseme ja jahutusvedeliku taseme mingi relee või aju. Vedelikud on normis aga checkis motoroil ka kühlwasser põlevad vankumatult. Teistest veateadetest olen jagu saanud.

Nendest teistest vabadest pistikutest ei oska aga midagi arvata. Üks peaks tiiva suunatule ots olema veel. Pistikud (väikesed) on must (2 isast), valge (2 isast ja 1 tühi), sinine (1 isane klemm). Veel on üks emase isoleeritud klemmiga rohevalge juhe ja midagi kindlasti veel.

Paar klõpsu siin: http://album.ee/node/26270713/50294643

Kõrgemal on vaheseinale kinnitatud klemmikarp, kus pooled klemmid vabad.

Oskab keegi kindlapeale mõnele nimetatud vabale otsale "paari" ja otstarbe nimetada?

Edited by sillufromIV
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ei puutu need pistikud üldse check controli toimetamisse. viga otsi mootori pistikust( motoröl) , veateadet andvate andurite pistikutest või on viga andurites endis.

Pildil on keskluku mooduli pistik ja salongivalguse viiterelee pistik. Kahene must on valgustusega peegli pistik, üksikud pistikud on ukse massid (ei pea kõik küljes olema) ja alarm süsteemi pistik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy