Hüppa postitusse

uunp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    165
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    5

Kõik, mis uunp postitas

  1. Terv, Kuna sai ette võetud üks soodsa hinnaga ring 17" rondelli velgi, siis mõtlesin et pildistan mõne pildiga oma tegemised üles ja innustan ka teisi inimesi seda tegema. Asi tegelikult väga lihtne töö, kuid aga rutiinikas ja kohati võib käe krampi tõmmata. Pisut räpane kah, aga kes ise oma autosi putitab, selle jaoks on see isegi puhas töö. Kokku läks kogu lihvimine+ poleerimine+ värvimine ja lakkimine u. 50-60€ maksma. Oleks viitsinud/tahtnud "peegel" rante, oleks töötunde läinud umbes 8h rohkem ja rahaliselt max. 5 € lisa. Nii alustame siis sellest et soetasin veljed, mis olid üsna täbaras seisus. Äärekivi kahjustused igal veljel, laki alt ussitas ja mitte vähe. Plusspooleks muidugi see, et olid just sirgestatud ja 4 veljekapslit oli alles. 1. etapp- katmine/pesemine Kõigepealt siis veljed puhtaks pesta, endal pärast lihtsam. Pigiainet ja kõike mis võimalik veljepuhastuseks kasutada- see teeb pärast elu lihtsamaks. Mina kasutasin katmiseks mägiaivari teipi, sest see ei tule lakieemaldiga pealt ära ja seega ei eemalda ka kodaratelt värvi/lakki. Kui soov kogu velg poleerida, siis katta pole vaja, ainult hulganisti lakieemaldit ja lihvimist. Katmisega soovitan varuda aega ja teha asi võimalikult täpselt, sest sellest oleneb lõpptulemus väga palju. Arusaadav ju kõigile miks. 2. etapp- Laki eemaldamine Asi lihtne- lased spraylaki peale ja ootad kuni asi mullitab korralikult. Lisaks soovitan nt. paberinoaga laki sisse väikseid pragusi tõmmata, töötab paremini see eemaldaja, sest saab laki alla paremini ligi. Laki eemaldamiseks kasutasin sellist vahendit: 2.1. etapp- Laki maha võtmine Peale 5 minutilist suitsupausi oli see sealt vaja maha kraapida. Pausi peab tegema selleks, et see kraam mõjuks. NB! Ärge kraapige lakki maha metallist esemega, sest neid kriime pärast välja lihvida pole lihtne. Oi kuidas ma end kirusin pärast. Üks parimaid vahendeid oli plastmassist jääkaabits, vähemalt mul see töötas ja sümpatiseeris kõige rohkem. Pilt mis sai, kui lakieemaldi oma tööd korralikult tegi: Ja peale laki eemaldamist: 3. etapp- Lihvimine See oli mu lemmik etapp, muidugi irooniaga. Alustasin tegemisi 80-se tavalise liivapaberiga.(ca. 20 min velg) Sellega nühkisin ära äärekivi kahjustused. Muidugi soovitan seda teha niiöelda velje loomuliku kulgemise suunas, sest siis jääb velg ühtlane. Muidu võib tulla tulemuseks et äärekivi kahjustuse koha peale lihvid lohu randile sisse. Järgmine liivapaber minu valikus oli 180 liivapaber. (ca. 30min velg) Siit alates hakkas vesilihv. Esimene oli lihtsalt seepärast tavaline, kuna 80-st vesilihvi ei leidnud kuskilt. Vesilihvimine nägi välja üsna karm ja räpane. Soovitan lisada vee sisse tavalist autoshampooni- kuivab vesi aeglasemini ära ja paber tundus paremini tööd ka tegevat. Minu teine suur soovitus on esimeste paberitega kauem aega veeta, tuleb tulemus ilusam. Lisaks tuleks ka esimeste paberitega välja saada kõik kahjustused mida tahate, sest pärast 400-se või 800-se või peenemaga ei võta neid välja. Või noh võtab, aga aega läheb rohkem kui seda keegi teha viitsiks. Nüüd siis järgmine paber- 240 vesiliivapaber.(ca. 30min velg) Nühkida soovitan velje liikumise suunas nagu ikka. järgmine paber siis 400 vesiliivapaber (ca. 30min velg) 800 vesiliivapaber (ca. 15-20min velg) Mina siinmaal lõpetasin, sest ei tahtnud peegliks lihvida. Muidu kui peegliks tahta, siis järgmine peaks olema 1000, peale seda 1500 ja kui väga viitsida siis ka 2000-ne paber. Iga etapiga siis ca. 15-30 minutit ühe velje peale kulutada. lihvimata vs 80 lihvpaber: 240 vs 400 lihvpaber: 800vs 400 lihvpaber: 4. etapp- Poleerimine pastaga Kuna ma polnud ennem velgi poleerinud siis oli huvitav ja esmakordne kogemus. Võin julgustada inimesi ja öelda, et see on tunduvalt lihtsam kui auto poleerimine. Selle jaoks on siis vaja poleerpastat, poleerimise lappe ja mikrofiiber lappi, millega see kiht pärast läikima lüüa. Kõik need asjad sain mina automaailmast ja maksma läks alla 15€ mu mäletamist mööda. Ok muidugi natuke valetasin- mikrofiiber lapp oli endal olemas. Poleerimiseks kasutada spetsiaalset alumiiniumi poleerimispastat! Pilt ka poleerimise tulemusest: 5. etapp- kodarate lihvimine Niisiis kuna hõbedane ja must velg on liiga "mainstream" siis ma otsustasin teha veljele uue värvi. Esmalt oli aga vaja kodarad ilusti vesilihviga siledaks teha, et lakk pealt maha lihvida ja alumine värv matistada, et see uus ilusti peale hakkaks. Alustasin muidugi oma värskelt tehtud rantide katmisega. Selleks kasutasin maalriteipi-hea maha võtta, ei jää liimijälgi nagu mägiaivari teibiga ja värv ka läbi sealt ei tungi. Seda etappi soovitan ka väga täpselt teha. Kui ei tee, siis võib randi juurest värv ebatäpselt jääda ja auto all jääks niiöelda lainetamise efekt. Lihvimiseks ma kasutasin 800-st vesiliivapaberit eelnimetatud autoshampooni/vee kombinatsiooniga ja tegin kõik veljed piinlikult matiks. Aega läks ca. 30-40min. veljega. Seda seepärast nii palju, kuna mul oli kodara ja randi vahelt väga keeruline lihvida. Kodarate ja randi vahelise ala lihvimiseks kasutasin mina kruvikeerajat, mis maalriteibiga veljele kahjutuks tehtud ja paber sinna vastu ning nühkima. Lihtsama tegumoega veljega läheb oluliselt kiiremini, kui mitte 2x kiiremini. Pilt ka kaetud ja matistatud veljest: 6.etapp- värvimine/lakkimine Värviks valisin tevori värvipoest tumehalli suure teraga metalliku. 2 spraypurki värvi läks maksma 25€ ja 2 purki lakki läks maksma ca. 10€ Kuigi reaalselt kasutasin mina ära mõlemat ühe purgi ja siis teisest veel lisaks 1/5 purgist. Ehk kui lihtsama tegumoega velg ja nii palju kihte vaja pole, siis saab ka 1 värvi- ja 1 laki purgiga hakkama. Mina katsin velgi 4+1 kihi värvi ja 2 kihi lakiga. Ei viitsinud, et värv jooksma hakkab, Kui kohe hooga peale lennata ja liigselt värvi lasta, siis seda pärast välja lihvima hakata ka tüütu. 4+1 kihti tähendab seda, et lasin 4 kihti värvi ja viimane +1 siis on see niiöelda tolmutamine. Sellega ma lasin kaugemalt (u.50cm) ühtlaselt velgedele peale veel ühe kihi. Värvipoe müüjad soovitasid seda selleks, kui tahta suuremat sädelust. Värv pidi siis selle tera mis läike tekitab rohkem esile tooma. Ehk siis ilmselt niimoodi "tolmutades" tuleb purgist rohkem seda tera välja kui värvi ennast, kuna tera pidavat raskem olema ja jõuab enne velje pinnale vms. See kõrgem pilotaaž minu jaoks, aga tegin nagu öeldi ja tõesti aitas. Lisaks siis paar kihti lakki ja valmis see projekt saabki. Sellega soovitan ka ettevaatlik olla, kuna lakk tahab eriti reipalt jooksma minna. Minu jaoks muidugi projekt veel läbi pole- vaja need kunstmutrid uued panna ja kuna vanad koledad ja osad murdusid sisse, siis ostsin endale baltic bolt-ist uued metallist mutrid ja varsti lähevad ka need külge. Ilge jama muidugi see, et vanad olid tüübli sees 8-se peaga, aga 6-se vindipaksusega. Ehk ma pean siis kõik 100 düüblit käsitsi üle puurima, et asi ilusti end sisse keeraks. Pilt siis värvitud velgedest: Loodan, et olin abiks mõnele inimesele ja ehk innustab ka teisi taolisi projekte ette võtma. Ja muidugi rahasääst minu arvutuste ja pakkumiste kohaselt kuskil 300-500€ Töötunde kulus ca. 24h.
  2. uunp

    Lukku!

    ikka vaja!!
  3. uunp

    Lukku!

    Tere, Vaja pealkirjas nimetatud kasutatud, kuid korralikku asja. Sooviks saada koos selle plekist võruga, millega ta paaki käib. Pakkumised palun ps. Asukoht tallinn/harjumaa. Kiire!
  4. uunp

    M: e30 325ix stroker müüdud!

    Hetkel jälle müügis! Hind 3000€ ilma makita ja subwoofri komplektita. Vajaks tähelepanu- esimesed karbi nurgad, uste allääred, luugi ja kapoti tüüpkohad. Teised uksed saab kaasa, mis põhimõtteliselt roostevabad( osad täiesti, osadel minimaalselt allääres) Uksed sama värvi mis auto, ehk ainult külgekruvimise vaev. Vahepeal tehtud: denoni juhtseade+ esikõlaritele võim+ woofer ja võim. Esimesed tweetrid plaan panna originaal tweetri pesasse( olemas, pole jõudnud paigaldada). All 14" pudelikorgid koos pm. tutikate contiice contact BD rehvidega. Ees kodukootud hella black koos tutikate esiklaasidega, tutikad udukate klaasid saab kaasa. Esimene lip korralik olemas koos uute kinnitusklambritega. M-tech valgustusega kkangunupp. Ülevaatus 07.15 Kaasa saab veel igasugu pudinaid mis kõik selle e30ga seotud. Sellest pikemalt privas/ telefonis. Uued pildid lisan ka lähipäevil,
  5. Tere, Vaja pealkirjas nimetatud asju. Hea oleks kui kaup asuks Tallinnas, et saaks käest kätte kaupa teha. Pakkumised palun ps!
  6. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Tallinnlased palun võtke ühendust!! Teie kaup on veel minu käes.
  7. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Kaup käes ja soovijatele posti pandud. Post läks maksma 1,1 €, kes tahab, võib juurde kanda kui südametunnistus piinama hakkab. Kui kellegil veel huvi, saab uuesti tellida. Andku teada ja kui piisavalt inimesi teeb tellimuse ära.
  8. uunp

    M: e30 325ix stroker müüdud!

    Lisaks sai tagasillas palju uusi pukse ja pulki. tutikas kütusepump ka sisse pandud. Kuna uued tuuled puhuvad, siis auto uuesti müügis! Kui hind ei sobi, nägemused privaatsõnumina! Head pakkumist!
  9. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Tellimus on sisse antud, nüüd jääb vaid üle oodata. Saatsin kõikidele tellijatele sõnumitesse oma panga rekvisiidid. Sooviks ülekannet saada 14 päeva jooksul alates tänasest ja selgitusse palun lisada oma kasutajatunnus foorumis!
  10. See vist inertsiga ei töötagi, töötab mingi padja peal, mis välja surub kui rehvi mingi külg vähe rohkem õhus kui teine. Ega minagi ei tea täpselt, ilmselt ta päris sisse seda naela ei lase, natuke jääb ikka välja ehk.
  11. Olen omanud jooksu continentali BD. see on uskumatu rehv jääl, pole tõesti mitte midagi halba öelda. Hkpl 8-l arvan et saatuslikuks saab see nn. puksiga nael, mis sileda tee peal rehvi sisse ära kaob..
  12. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Viimased päevad aega tellimust sisse anda! 9. veebruar läheb lukku, sama päeva õhtul tellin ära!
  13. Tere, Huvi siis selliste rehvide vastu. Sobivad nii tutikad kui vähe kasutatud. Hinnapakkumised PS! Väga hea pakkumise korral tel. 56251595 Ostan rehvid hea hinnaga kohe ära. Asun Tallinnas, Harjumaa piires järgi tulla pole probleem.
  14. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Terv, Vastavad muudatused tehtud.
  15. Tahaks ka ix-ile peale surada selle struti, aga info liigub et ix-il teistsugune paigutus? Kas kann on sama mõõduga, ehk kui tahaks kannu flantsid siit foorumlastelt soetada, siis edasi saaks ilusti keevitatud ühe korraliku strutbari.
  16. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Pean läbi rääkima aga eks ilmselt ikka muutub pisut. Kui suuremat kogust tahad, kirjuta ps palju vaja ja ma uurin.
  17. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Terv, Ikka annan teada mis saab ja millal tellmiseks läheb. Esialgu lööks tellimuse lukku 9. veebruar! Hetkel tellijad siis: Penu- 1 tk Bymer- 2tk Janek1- 1tk Zaz965zaz- 1tk Lonestarr- 1tk Hiis- 2tk Asser- 1tk Mitumatu- 1tk xxx- 2tk
  18. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Lubatud pildid toorikust: Niipalju veel infoks, et endal lasin võtme ära lõigata, sai ilusti tehtud ja töötab ideaalselt.
  19. uunp

    O: Kiirelt logar ja bosch tuled

    Mul ka igasugu tulede kraami, mida vaja täpsemalt?
  20. Terv, Kas kellegil on garaazis seismas kütusepumpa 2,5l bensuka oma? Tahaks teada mis ta dianeeter ja pikkus on? Asi selles et pump hakkab loobuma, prooviks leida midagi uut asemele. Ei taha seda kasutatud pumpa enam osta.
  21. Terv, Kus teie need numbrid võetud on? Ma vaatan tec-doci ja annab ka jälle erinevad numbrid. Manual gearbox 1,30 litres Manual gearbox oil specification API GL4 SAE 80W Automatic gearbox Amount to change 3,00 litres Automatic gearbox oil specification ATF Dexron II Front axle differential 0,95 litres Front axle oil specification API GL5 SAE 75W-90 Rear axle differential 0,95 litres Rear axle oil specification API GL5 SAE 75W-90 Transfer case 0,55 litres Transfer case specification 81 22 9 400 272 Original oil Lisaks netist originaal vahekasti õli koodi järgi otsides annab sobivuseks veel fuchsi titan atf 6000sl, millel DEX VI ja bmw sertifikatsioonid olemas. Kas tagumise diffri õlikoguste erinevus ei või olla mitte selles, et 1,7l läheb lahtisesse diffrisse ja 0,95l siis tagumisse viscosse? Millist õli manuaal kasti soovitate panna?
  22. uunp

    Millist küünalt ?

    Bosch pakub ka originaalis paari euriseid. Mis need kallimad olid? Kas platinumid, iridumid või mitme selle elektroodiga vms? Ngk muidu ka olemas ikka väga häid küünlaid.
  23. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Nii kaup käes ja kvaliteet on täitsa ok. Kui kellegil huvi võin uue tellimuse teha. Ise olen küll kaubaga rahul ja usun et soodsamalt saada polegi väga võimalik. Lisan lähipäevil pildi ka konkreetsest asjast.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus