Jump to content
  • 0

Millist küünalt ?


Blade

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mulle soovitas kunagi neid Ranno Troon, kes sõitis kiirendust ca ca 700hp taloniga nende küünaldega ja lasin ka ise eelmise turbokaga bpr6es'idega ja mingit misfire viga ei näinud kunagi, ngk'si on väga palju, aga need on normaalsed minu kogemuse põhjal. Kui sa tahad neid küünlaid, mis nö "ette nähtud" on, siis mine küsi poest Bosch W8LCR või umbes sama asi on ka NGK ZGR5A.

 

Ma ei tea küll, mille järgi öeldaks, et parim küünal just Sellele mootorile, sest minuteada on parim küünal see, mis süütab iga korda ja mootorid oma ehituselt 100 aastat samasugused olnud.

M20 pole kindlasti ka mingi kõrge surveastmega või turbotatud mootor, et peaks üldse kunagi mingi süütamise probleem tekkima, kui tekkib, siis küsimus pigem küünla kvaliteedis, aga kui õigel ajal küünlaid vahetada, mitte nagu tüüpiline eestalne, siis ei tohiks ka kõige odavamaga probleeme olla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy