Hüppa postitusse

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. zero

    O: Suurt komput

    Pakub huvi endiselt. Piisaks ka ainult kompust endast.
  2. zero

    Lobamokkade rubriik

    Kui seda viimast postitus uuesti lugeda, siis see kõlab üsna kahtlaselt
  3. zero

    Temp andur ei tööta

    Seal m50 teemas on päris põhjalikult seda temp andurite teemat lahatud. Vahet pole mis mootori sa võtad, e30 spidoplokk näitab ikka tempi aint selle ühe klemmiga anduri järgi. Sellest pole vahet, kui pistikus on 2 või 1 klemm
  4. zero

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi Tallinnas saaks suurt obc-d testida? Tahaks lihtsalt näha kas pildi võtab ette. Kirjutage privasse.
  5. zero

    Lobamokkade rubriik

    no mul oli 16x9 et16 ja ei käind küll vastu. Eks see oleneb auto kõrgusest ka suuresti, ning sul on tagarattad ju rohkem väljapool kui originaalis?
  6. zero

    Lobamokkade rubriik

    Kui ma õieti mäletan, siis m40 ja m20 need õhukopsiku kinnitused on ka erinevad, usun et sellest tulenevalt on ehk vales asendis.
  7. zero

    e36 vedrustus

    võta vaata ja võrdle ehitust, need ju täiesti erinevad asjad. Nagu enne juba kirjutati, siis e36 juppide kasutamiseks tuleb omajagu ringi ehitada silda.
  8. ma lasin endal ntks fööniga soojaks enne ja siis surusin sisse, aga mul plnud uued jupid ka kõik.
  9. Palun loe reegleid ka enne, kui kirjutad siia: Pea meeles: Lubatud kaubelda ainuüksi BMW E30le sobivate varuosadega. Teemasid on lubatud uuendada/esile tõsta ("UP-ida") 1x nädalas alates viimase postituse kuupäevast. Hinnamuutused tuua välja teema esimeses postituses. Igal kasutajal on lubatud luua kuni 4 teemat.
  10. zero

    M:Borbet T veljed

    Laius on ka omal valikul?
  11. zero

    E30 pildid internetist.

    Ega ikka ei ütleks küll
  12. zero

    O: Suurt komput

    Tere Kas kellegil on pakkuda suure (13 nupulise) OBC komplekti? Võib ka pakkuda erinevaid osasi sellest komplektist.
  13. zero

    318 86 aasta käigukast.

    Usun et ta on 2 aastaga oma probleemi suutnud juba ära lahendada
  14. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Väga võimalik jah. Viskasin käppa ka, aga jäi vist liiga viimasele hetkele (23-ga olin)
  15. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Mitu korda nõmmel näinud linnapoole liikumas halli usa numbritega rulli, mille roolitaga istub üks neiu. Sile masin tundus olevat
  16. zero

    läti esipolle lisa

    manüüdtäpselteiteakassasedamõtledagavaataguptuuningust
  17. http://www.auto24.ee/used/2371580
  18. pakkuda müügiks võimuta roolilatt. Asub Tallinnas, ning postiga ei viitsi jännata. Hinnaks 20€
  19. zero

    O:keskkonsooli

    Osta uuena parem, mingi 40 euri ringis oli hind.
  20. zero

    M: M40B16 mootor juppideks

    leidsin garaazinurgast aju ka veel lisaks.
  21. zero

    M50 mootori paigaldus e30-le

    pole vaja midagi tegelikult freesida. Jääb õiges asendis ka normaalne, aga jah, võiks eelneva teemaga ka tutvuda, sellest niipalju räägitud siin.
  22. võta pumba väljuva otsa küljest volla lahti ntks, siis näed kas pump lööb v mitte.
  23. http://www.auto24.ee/used/2357552
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus