Hüppa postitusse

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. On vb olemas, pean vaatama kumma poole oma see on. Mis hinnaga nõus ostma oled?
  2. Siin igast variante suuremate pidurite jaoks https://www.300mm.de
  3. E34 peal 2 erinevat 2.5l mootorit
  4. zero

    Lobamokkade rubriik

    Sellel harcore postitusel link ka artikklile muidu
  5. Okei, minu paha, aga peegelduse ja pildi järgi tundus nagu plekitükk olevat Kui ajutiselt auto liigutamiseks mingi suvaline sportrool külge panna, kas see tähendab kohe raja pilli siis?🙄
  6. Ostan fl turvavöö vastuseid
  7. zero

    Lobamokkade rubriik

    Ma ise kasutan ainult lemf-i asu. Need vähemalt kestavad ka
  8. zero

    Lobamokkade rubriik

    Rooli nuuti mõtled siis see sama kõigil. Puhasta ära korralikult ja kui ei lähe otsa sinna, siis sul vale vahetükk
  9. zero

    O: Käsipiduri pudinaid

    Miks poest uusi ei osta?
  10. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Äkki müüdi ilma velgedeta ja uus omanik läks oma velgedega?
  11. zero

    O: Siniseid fl istmeid.

    Võib veel pakkuda.
  12. Olen pealkirjas mainitud asjade otsingul. Võib ka eraldi pakkuda. Juhtmestik ei pea ka ideaalne olema. Võib pakkuda igas seisus asju.
  13. zero

    Lobamokkade rubriik

    No mingi 4k ringis ikka vast saab juba.
  14. E30 on ikka 100kw, ega need dekooderid ei ole ka 100% õiged. Kapotialla vaatad, siis saad aru kas e30 või e36 mootor seal. Aga kuna see vinni järgi juba is on, siis võika arvata et on õige asi, kui just keegi seal miskit omavoliiselt muutnud ei ole.
  15. Kust sa uued tuled nii odavalt saad? Viimati sai ostetud natuke 500 alla paar.
  16. zero

    Lobamokkade rubriik

    Võta Marguse kerekeevitamise teema lahti, seal ju info kõik olemas. Umbkaudse ettekujutuse peaks ikka asjast saama..
  17. zero

    O: E30 hobiautoks

    Lagi ikka rippes huvitav, polegi sellist check paneli lahendust näind. Tavaliselt ikka eraldi sirmi küljes. See vist ise ehitatud selliseks?
  18. zero

    Lobamokkade rubriik

    Udukad ei kinnitu stange külge, vaid põlle külge. Muud erinevused tõi juba eelkõneleja välja
  19. zero

    M:E30 325i 125kw

    Teeks äkki veidi ülevaatlikuma kuulutuse?
  20. zero

    Stroker

    Suuremat kolbi ka ikka vaja jah. Seal kataloogis sul kõik kolvi rem mõüdud ka eraldi koodidega välja toodud.
  21. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Sai ükspäev ühe valge MS Design pilli taga sõidetud valdekus. Päris huvitav pill ja hea number. Ise olin sinise e34ga.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus