Hüppa postitusse

Impsionu

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    62
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Impsionu postitas

  1. Impsionu

    Lobamokkade rubriik

    Nägin täna "USA" stiilis numbritega sedaan e30, taga oli mudeliks 325is. On keegi kursis? Oli mingit tumdamat värvi, sinine,must, hall. Numbrit kahjuks ei mõistnud kirja panna/meelde jätta.
  2. Neljapäevad mulle ei sobi, meil on BMW klubiga kossu trenn(siit ka üleskutse, äkki siin ka mehi kes viitsiks käia :wink: ). Ega mul ka midagi näidata ole, nii et ei tea kas julgen päevavalguses ja puhtana oma autot näidatagi
  3. Olgu, ilmselt väljendasin ennast natuke valesti ja liiga karmilt. Mõte oli sama mis eelkõnelejatel, et te ise ei teeks mainet veel halvemaks kui see on. Arvan, et selliseid kogunemisi on vaja(laiendab silmaringi, saab vahetada kogemusi jnejne.) ja olen kahekäega poolt, et sellest üritusest saaks traditsioon. Eks vaatab kui seekord jääb auto ühtetükki, siis järgmine nädal võiks ju vaatama tulla iseenesest. Samas kutsuks teid kõiki laupäeval Koeru raja äärde, seal tuleb vist päris põnev võistlus. 30km katseid ja üle 200km kogupikkust. Service alal saab juttu ka puhuda, kuigi ilmselt seal minul eriti aega ei ole tegeleda muuga kui omi asju ajada. Nii et kel huvi, siis tulge kindlasti, saate põneva elamuse, bemme on seal stardis ka piisavalt :wink:
  4. Ok las ta siis olla. Nagu ütlesin, siis eks te ise teate, mida te teete. tore et korraldatakse üritusi, aga tehke seda klubi hea nime vääriliselt(kuigi seda ilmselt bmw-ga pole võimalik saavutada, huvitav küll miks).
  5. Pidasin silmas seda, et mingid mutikesed pidid elu kiiremaid tegema...
  6. Ei taha olla pahur vanainimene, aga kui ma sellisele koosviibimisele ka tuleksin, siis eeldaks väga korrektset käitumist. Kui seal käiakse ainult paarutamis eesmärgil, siis mina kohale ei tule. Auto on mul juba liiga silmapaistev ja nimi ka klaasil. Pole vaja et mingi võistluse mandaadis ütleb EAL-i asjapulk, et teie kahjuks starti ei pääse. Üleüldse on see suht haiglane, te ise ju tahate, et BMW kui margi nimi oleks ausees. Sama teema on ka BMW-Club üritustega, seal veel selline asi, et foorumis kõik on kukupaid, aga kui kogunetakse, siis on raudpolt selliseid vendi, kellel on vaja oma auto "peeneks" ajada. Milleks, tekib küsimus? Kas siis pole kohta kus ennast välja elada, ikka on vaja tava liiklejaid ja inimesi terroriseerida. Hmm, miks hüütakse meid rullnokkadeks? Vastus on siin olemas igaljuhul.
  7. Ma saan ainult korraks tulla, sest BMW-Club mängib täna mingi firma vastu kossu ja kuna ise pean raudpolt platsil olema, siis kahjuks kauem kui poole kaheksani olla ei saa. Tulen siis kolmveerandiks sinna, nii et kui keegi tahab lähemalt autoga tutvust teha, siis olge varem kohal Ohjah, ei lugenud pealkirja ilusti, see ju kella kaheksast, siis jääb üldse ära kahjuks. Mäng hakkab kell 20.00 :? Jäi mulje et asi toimub kell 19.00, siis oleks saanud natuke seal aega veeta.
  8. Kui mu auto teemat viitsid lugeda, siis saad teada. Tuli iseenesest põleb, aga äkki ikka võmmid pahandavad. Number pole ka küljes, eks näis.
  9. Ilmselt ma ikka ei tule kuna auto nina vähe lömmis hetkel ja tuli ka katki. Eks mõni teine kord.
  10. Äkki ka kohal, juhul kui nv-sel auto ühtetüki kiltsis jääb. Aeg ja koht ilmselt sobivad.
  11. Palju ilusaid läikivaid asju 8) Tuleb tunnistada et nii mõndagi asja oleks endalgi vaja sellest kollektsioonist Ei mis muud kui jääme siis järgmist hooaega ootama. Eks pead rasva luudele koguma talvel :wink:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus