Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Impsionu

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

62
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Impsionu võitis päeva viimati 5. aprill 2013

Impsionu sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast Impsionu

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Impsionu

Meie kunagised E30-d

Leidsin sellise naljaka pildi Pilt peaks olema aastast 2001. Suht. hiljuti olin auto saanud sellel hetkel
  2. Impsionu

M või ÄA Üksikud varuosad.

Asjad läinud! Teema lukku.
  3. Impsionu

Pean üle kontrollima, aga ei meenu küll. Oli küljes küll kõigil rullidel, aga kõikidel toimis ka see lüliti ja polnud vaja seda ära võtta.
  4. Impsionu

Müüdud!
  5. Impsionu

Lobamokkade rubriik

Nägin täna "USA" stiilis numbritega sedaan e30, taga oli mudeliks 325is. On keegi kursis? Oli mingit tumdamat värvi, sinine,must, hall. Numbrit kahjuks ei mõistnud kirja panna/meelde jätta.
  6. Impsionu

Meie kunagised E30-d

Marko, ma vist peaks ka seda inimest teadma, kellele see auto kunagi kuulus(ega ometi Oll)? Minu valgel oli ka RF-i sumps all(RF- RaceFace), lisaks oli mul ka strut peal, mille samuti mulle Mihkel tegi(RF). Sumpse oskas küll hästi teha, hääl oli väga, st. väga kuri kasutajal Face oli ka kunagi tema poolt tehtud vidinaid ja isegi ühe auto ostis temalt ära, lisaks ju Cabrio mootor(Snitsel S3 vms.) on Mihkli vana. Mäletan seda kapoti triibuga autot väga vanast ajast ja kahtlen, et enam eluloom on. Isegi tollal(6-10) aastat tagasi oli see minuarust mitte just eriline maasikas
  7. Impsionu

BMW 316it (design edition) '93 - Renx320

Seda ma enam õelda ei oska, aga küllap mingi jama on jah kui põlema jääb
  8. Impsionu

Ahjaa nägin masina ära oma silmaga. Hull vana oled, pill juba vasta maad ja velg oli ka muhe 8) No touring on mulle ikka hingelähedasem kui sedaan :wink: Peaks mingi päev kuskil kokku saama ja pillid kõrvuti ajama, saaks ka jäädvustada sinu autoga oma junni
  9. Impsionu

Vaata sinna kus on check panel. Võta see ära, ilmselt on sul seal pistik lihtsalt lahti võetud(mul oli nii).
  10. Impsionu

BMW 320 '90 - Marko S

Pole paha. Krt sellega peaks ühe sprindi kaasa tegema :wink: Olgu, saaks enne lund väikese proovi ringigi, oleks ka juba pool võitu 8) Edu ja muretuid kilomeetreid ning pikki õhtuid
  11. Impsionu

BMW 318i '87 - Allan

Läheb E30-ga samamoodi nagu iga teise vanuriga. Just hiljuti müüsin maha oma kullakalli E23 ja sellele sai ka ikka tublisti otsitud varuosi. Kasutatuid enam ei saanud kuskilt(töökorras olevaid), isegi uutega oli raskusi. Radikat otsisin 1,5 suve(talvel auto seisis ja ei tegelenud sellega). Romulates pole juba ammu E23 ja eks E30 ole ka sinna poole teel. Edu otsimisel!
  12. Impsionu

Meie kunagised E30-d

1. 2001-2005 PFL 325i 1986a. Esimene auto, mis minu nimele sai. Lõppes vist rahvarallikana(minu käest läks otse rajale, mina veel ei sõitnud), tehnika elab veel edasi mingi muu kere peal. 2. 2006-2008 325iT 1991a. Alguses pereautoks ostetud ja hiljem rajal otsa saanud. Parim auto, mis mul siiani olnud on. Sõitsin kokku ligi 50000 km. Supper vastupidavus. Kahju, et otsa sai. Äkki õnnestub veel teedel seda kere näha... 3.2008-2009 325i 1987a. eelmise auto tehnikaga ja sai ka rajal kasutatud. Peaaegu võis rahule jääda lõpuks. Praegu ei teagi mis temaga tehakse, läks Rapla kanti kuskile. Väidetavalt treenitakse noori motohuvilisi(keegi sealtkandist võiks rääkida kes teavad midagi). 4.2009-2010 Viimane, kuid mitte vähem tähtis siis 318 Design Edition. Seal siis juba 3,5l moto vahel ja kuskil Lõuna-Eestis:
  13. Impsionu

BMW 320i(m20b25) '90 - Renx320

"Rahu eest" sohvoos tehnikumi pill 8)
  14. Impsionu

BMW 325i (2,7 S3) cabrio '88 - face

Oi kui tuled ja auto välja ajad(tegelikult ka ilma oleks soovitatav ), siis võta kuidagi ühendust! Igaljuhul tore, et tuled kodumaale. Kas jäädavalt või lähed talveks külma eest tagasi peitu?
  15. Impsionu

BMW 318i Touring 93/05 Design Edition - Kaspar

No nii minu auto kaksik siis. Kere peaks ikka meeldivalt rooste aldis olema kahjuks :? Minu auto teemast võid pilte vaadata. Eks selline auto jah rohkem tarbeese, sõidab kaua sõidab ja tegelikult näeb see värv suht ok välja puhtana. Ning BBS on ka asi mis teeb viisakamaks. Mis muud kui edu ja paksu rahakotti!

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus