Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Impsionu

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  62
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

Impsionu võitis päeva viimati 5. aprill 2013

Impsionu sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast Impsionu

 • Tiitel
  Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Impsionu

  Meie kunagised E30-d

  Leidsin sellise naljaka pildi Pilt peaks olema aastast 2001. Suht. hiljuti olin auto saanud sellel hetkel
 2. Impsionu

  M või ÄA Üksikud varuosad.

  Asjad läinud! Teema lukku.
 3. Impsionu

  M või ÄA Üksikud varuosad.

  Pean üle kontrollima, aga ei meenu küll. Oli küljes küll kõigil rullidel, aga kõikidel toimis ka see lüliti ja polnud vaja seda ära võtta.
 4. Impsionu

  M või ÄA Üksikud varuosad.

  Müüdud!
 5. Impsionu

  Lobamokkade rubriik

  Nägin täna "USA" stiilis numbritega sedaan e30, taga oli mudeliks 325is. On keegi kursis? Oli mingit tumdamat värvi, sinine,must, hall. Numbrit kahjuks ei mõistnud kirja panna/meelde jätta.
 6. Impsionu

  Meie kunagised E30-d

  Marko, ma vist peaks ka seda inimest teadma, kellele see auto kunagi kuulus(ega ometi Oll)? Minu valgel oli ka RF-i sumps all(RF- RaceFace), lisaks oli mul ka strut peal, mille samuti mulle Mihkel tegi(RF). Sumpse oskas küll hästi teha, hääl oli väga, st. väga kuri kasutajal Face oli ka kunagi tema poolt tehtud vidinaid ja isegi ühe auto ostis temalt ära, lisaks ju Cabrio mootor(Snitsel S3 vms.) on Mihkli vana. Mäletan seda kapoti triibuga autot väga vanast ajast ja kahtlen, et enam eluloom on. Isegi tollal(6-10) aastat tagasi oli see minuarust mitte just eriline maasikas
 7. Impsionu

  Meie kunagised E30-d

  1. 2001-2005 PFL 325i 1986a. Esimene auto, mis minu nimele sai. Lõppes vist rahvarallikana(minu käest läks otse rajale, mina veel ei sõitnud), tehnika elab veel edasi mingi muu kere peal. 2. 2006-2008 325iT 1991a. Alguses pereautoks ostetud ja hiljem rajal otsa saanud. Parim auto, mis mul siiani olnud on. Sõitsin kokku ligi 50000 km. Supper vastupidavus. Kahju, et otsa sai. Äkki õnnestub veel teedel seda kere näha... 3.2008-2009 325i 1987a. eelmise auto tehnikaga ja sai ka rajal kasutatud. Peaaegu võis rahule jääda lõpuks. Praegu ei teagi mis temaga tehakse, läks Rapla kanti kuskile. Väidetavalt treenitakse noori motohuvilisi(keegi sealtkandist võiks rääkida kes teavad midagi). 4.2009-2010 Viimane, kuid mitte vähem tähtis siis 318 Design Edition. Seal siis juba 3,5l moto vahel ja kuskil Lõuna-Eestis:
 8. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Neljapäevad mulle ei sobi, meil on BMW klubiga kossu trenn(siit ka üleskutse, äkki siin ka mehi kes viitsiks käia :wink: ). Ega mul ka midagi näidata ole, nii et ei tea kas julgen päevavalguses ja puhtana oma autot näidatagi
 9. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Olgu, ilmselt väljendasin ennast natuke valesti ja liiga karmilt. Mõte oli sama mis eelkõnelejatel, et te ise ei teeks mainet veel halvemaks kui see on. Arvan, et selliseid kogunemisi on vaja(laiendab silmaringi, saab vahetada kogemusi jnejne.) ja olen kahekäega poolt, et sellest üritusest saaks traditsioon. Eks vaatab kui seekord jääb auto ühtetükki, siis järgmine nädal võiks ju vaatama tulla iseenesest. Samas kutsuks teid kõiki laupäeval Koeru raja äärde, seal tuleb vist päris põnev võistlus. 30km katseid ja üle 200km kogupikkust. Service alal saab juttu ka puhuda, kuigi ilmselt seal minul eriti aega ei ole tegeleda muuga kui omi asju ajada. Nii et kel huvi, siis tulge kindlasti, saate põneva elamuse, bemme on seal stardis ka piisavalt :wink:
 10. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Ok las ta siis olla. Nagu ütlesin, siis eks te ise teate, mida te teete. tore et korraldatakse üritusi, aga tehke seda klubi hea nime vääriliselt(kuigi seda ilmselt bmw-ga pole võimalik saavutada, huvitav küll miks).
 11. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Pidasin silmas seda, et mingid mutikesed pidid elu kiiremaid tegema...
 12. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Ei taha olla pahur vanainimene, aga kui ma sellisele koosviibimisele ka tuleksin, siis eeldaks väga korrektset käitumist. Kui seal käiakse ainult paarutamis eesmärgil, siis mina kohale ei tule. Auto on mul juba liiga silmapaistev ja nimi ka klaasil. Pole vaja et mingi võistluse mandaadis ütleb EAL-i asjapulk, et teie kahjuks starti ei pääse. Üleüldse on see suht haiglane, te ise ju tahate, et BMW kui margi nimi oleks ausees. Sama teema on ka BMW-Club üritustega, seal veel selline asi, et foorumis kõik on kukupaid, aga kui kogunetakse, siis on raudpolt selliseid vendi, kellel on vaja oma auto "peeneks" ajada. Milleks, tekib küsimus? Kas siis pole kohta kus ennast välja elada, ikka on vaja tava liiklejaid ja inimesi terroriseerida. Hmm, miks hüütakse meid rullnokkadeks? Vastus on siin olemas igaljuhul.
 13. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Ma saan ainult korraks tulla, sest BMW-Club mängib täna mingi firma vastu kossu ja kuna ise pean raudpolt platsil olema, siis kahjuks kauem kui poole kaheksani olla ei saa. Tulen siis kolmveerandiks sinna, nii et kui keegi tahab lähemalt autoga tutvust teha, siis olge varem kohal Ohjah, ei lugenud pealkirja ilusti, see ju kella kaheksast, siis jääb üldse ära kahjuks. Mäng hakkab kell 20.00 :? Jäi mulje et asi toimub kell 19.00, siis oleks saanud natuke seal aega veeta.
 14. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Kui mu auto teemat viitsid lugeda, siis saad teada. Tuli iseenesest põleb, aga äkki ikka võmmid pahandavad. Number pole ka küljes, eks näis.
 15. Impsionu

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Ilmselt ma ikka ei tule kuna auto nina vähe lömmis hetkel ja tuli ka katki. Eks mõni teine kord.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus