Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    898
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Kahjuks ei saanud ise kohale tulla, pidin öövahetuses tööl olema. Lootsin küll tööautoga läbi astuda, aga kuna väljakutseid nii palju, siis sain hetkel alles lõunale. Aga kõik kes varuosi tellisid, organiseerin need teile lähiajal.
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Seda ma vaatan jah, et Tartu suure alajaama kaablid järjest lühemaks jäävad...
  3. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mõista mõista mis see on?
  4. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Õe poolt klõpsitud pildid: http://pica.ee/album/23401 Kui töö lubab siis oleme ka järgmine kord platsis!
  5. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Mainiks ära veel, et me saame hautziga Elvas kokku ja sealt liigume edasi Tartu poole. Kui veel siitkandist tulejaid siis andke teada.
  6. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Mul küll hüdrotõukur läbi ja hammasrihma rullik kõriseb, aga vast kannatab ikka selle ühe korragi ära käia, siis hakkan mootorivahetust tegema. Üritan tuttavaid ka kaasa meelitada.
  7. -Kaido-

    K: m40b16 ----m20b25

    Üritasin nii palju kui üritasin, aga foorumist väga palju infot selle alaselt ei leidnud. Nimelt tahaksin FL kupeel maha võtta heas korras m40b16 mootori ning selle asemel peale panna talveks m20b25. Tahaksingi teada, et kas pean juhtmestikus ka midagi muutuma või istub mootori pistik ilusti kere omaga?
  8. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    See kord tekib vist isegi minul võimalus oma panniga kohale veereda.
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ah vahet pole, nagunii vanemal põlvkonnal on meeles selle auto staatus ning maine ja noori üleüldse ei huvita ju.
  10. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Hellenurmest pärit üks kutt, tal pidavat siin kasutaja olema, aga teemat ei taha teha... Täpsemat infot peaksid tahtma, siis püüa ta Elva peal kinni, lahe vana on.
  11. Trax vaheta mootoreid palju tahad, ega mudelinimetus sellest ikkagi ei muutu... Jääb lihtsalt nt BMW 316i 2.8 142kw, passi lisatakse märkuste reale mootorivahetus. Einar, arvele saaksid vabalt ta 2,5 141kw. Need kes ise mootorikäpad teevad, peavad detaile joonise ette näitama, aga kuna m50 saab peale panna tehase käppadega, siis abiks tuleks korralik selgitus, et mida kuidas kasutatud ja peakski kõik OK olema. Muidugi meil siin foorumis spetsid olemas, kes selle kadalipu reaalselt läbi teinud ning eks võtavad ka sõna, seniks minu poolt edu!
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ega sul mõnda pilti tehtud pole nt parandatud stangest vms? Mitte et kahtleks oskustes, aga elu on õpetanud mitte kedagi usaldama. Ostaksin uue stangelisa, aga originaal detaili hind on päris "odav". Mõne näite võid privasse saata mulle, võid lisada ka mõnda värvitöö näidet, varsti vaja enda teine rullikas üle tuisata.
  13. -Kaido-

    M: MiM 1400 15" 80.-

    Viimane hind 70.-
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul sama teenust vaja, mõned mõrad ära remontida. Üle värvida pole vaja, aga töö kvaliteet võiks tavalisest veidike kõrgem olla.
  15. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma kolmap operatiivis tööl ja lõpetan kl 19 paiku. Mul vist mõtekam kohe selku juurde minna?
  16. Edit: -elav- jõudis ette
  17. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Kui huvilisi tekib, siis oleks ka käpp vist
  18. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Tuleks ka, aga radikas jõuab hiljem kohale, aga kui tulevikus plaanite siis suur huviline.
  19. Tänud heade sõnade eest! Kuna olin esimest korda, siis ei oska eelnevatega võrrelda, aga üritus oli minu jaoks täiesti super, sebitud vabad päevad läksid 100% asja ette. Seiklusi tekkis ka piisavalt, alustades enne kokkutulekule tulemist relee tööülesande lõppu ning tagasi koju sõites märgistasin Valga linna ära (radikal plastosa murdus pooleks). Eriti tänulik olen kõigile kes kohale tulid, sain päris palju uusi tutvusi!
  20. Käisin enne piilumas, asjad edenevad päris kiiresti.
  21. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kuradi kahju, et nii kaugel asub, muidu oleks proovi mõttes Borbetid viinud.
  22. Juhul kui tellimiseks läheb, oleksin ka käpp paarile särgile ja pusale.
  23. Tervist! Täna tuttavatele tean, et normaalse hinnaga saab velgi sirgestada võru tänaval, kuna ise sinna veel jõudnud pole siis küsiks paar küsimust. Tahaksin siis oma veljed lasta ära sirgestada, vanad värvikihid maha lasta (neid on päris mitu kihti ja erinevad) ning siis pulbervärvida ja lakkida. Küsimus olekski selles, et kes sellise asja Tartus ära teeks (kui üldse on selline ettevõte olemas)? Eelistan tugevalt kvaliteeti ning et kõik saaks tehtud ühes kohas. Ette tänades, Kaido
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus