Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. no mul tuli siin ootamatu töökoha vahetus vahele. Ning sellega kaasnesid igasugused muud kulutused mis sõid vaba raha ära. Soome laevapiletid pole just kõige odavamad autoga ning samuti siin vaja tööle sõita ning süüa osta ja arved maksta. Ja 400 € kuupalgaga pole see eriti võimalik Õnneks nüüd asjaolud paremad aga palk tuleb lihtsalt hilja üle.
  2. Aga ma kahjuks ei saa ühineda Kuna raha täitsa otsas ja palgapäev alles 16 juuli Ning alla 200 € selleks ajaks elamiseks Ei venita kuidagi laevapileteid ja kütust välja selle rahaga ja elamisega.
  3. Greger

    M: R16 veljed.

    Kohila, Tallinn, Soome
  4. Greger

    M: E30 sedaan FL 1.8

    Panen siis müüki oma sedaani kuna vaja teine kiirelt kiirelt liikuma saada ja lisaraha alati kasuks. Panen siia siis llingi kus on kõik kirjas. Eks kellel küsimusi see küsib. Mind saab kätte 56863002 Greger. http://auto.motors24...=view&id=360301 Varustustase: 16" valuveljed, elektriline katuseluuk, roolivõim, sport vedrustus, suverehvid Salong: tekstiilsisu, mehhaaniliselt reguleeritavad istmed, juhiiste kõrguse reguleerimine Mugavusvarustus: kesklukk, 2 X el. aknad, elektripeeglid, stereo, cd mängija, x4 kõlareid, elektriline antenn, kokkuklapitavad välispeeglid Turvavarustus: signalisatsioon Tuled: ksenoontuled, tulede kõrguse regulaator (ei tööta) Autol esneb roostet tagumine põll on vahetamatta kuna saanud kunagi viga ja pole eriti sirge kuid kui saan sobiva tüki siis vahetan ka selle ära.Autol veel all WEITEC tuuning Sport madaldus sari ehk siis vedrud jäigemad ja madalamad ning samuti ka amordid. Muidu igati hoitud masin kuna olen isik kes hooldab masinat korrektselt ja auto fanaatik. Sillad korras ei kolise ja kontrollitud. Summutile tehtud just remont ja korralikult kinnitatud. Käivitub ilusti ning on ökonoomne. Hind 800€
  5. kõik jookis kes see ikka sõidab aga noh siin ei tohi mainida Kapol on silmad saadavad mendid platsi Aga ikkagi vanakool
  6. Ja tugev kael Aga palju reaalselt tulijaid ikkagi on ning kes kasutajad tulevad ?
  7. Sul kaliiber olemas ? Võin ära teha väikse tasueest Kuid ma pole praegu tallinnas
  8. Greger

    M20B20 jõudu pole külmana

    Süüde ehk paigast kui sul see polt lahti. Truumu juurde. Kuigi mina pole sealt veel oma autot tervena tagasi saanud. On õeldud, et see ja see viga ja olen vahetanud osad ja ikka sama jama edasi. Aga vaata ka oma torud üle.
  9. pigem on see, et p***e jääb kõrgem kui kasutada universaali tagumist süsteemi.
  10. Greger

    M: R16 veljed.

    Ikka alles
  11. http://lauren.kosei.ee/pcd-tabel.html
  12. Greger

    Lobamokkade rubriik

    On ikka madalalaubalised Oleks siis selleks ettenähtud masinad või õigemini tehnika Hea, et mõni inimene viga ei saanud.
  13. Avale saad tsentreerimis rõngad panna.
  14. Muidugi tripp teiseotsa on ikka omaette elamus mis jääb meelde Ja näeb ka lõuna poolsemaid klubi liikmeid.
  15. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma ka kohal. Tulen juba reedel platsi ja võime mingi telkimis kohad teha kus õhtul õlle libistada ja grillida
  16. Greger

    V:kupee rallikas disla vastu

    aia blääd nahka teed !!!
  17. Sobib ma ühineks Kohilast teiega kuna jääb teepeale. Ning ma tulen mina +1 Aa ja arusaamatuks jääb see, et mis kuupäeval siis kas 6 juuli päeval sinna ehk siis reede hommikul ?
  18. Müüa siis minu auto alt veljed. 7,5 laiad ja 4x100 augud. Hinnaks 140 € Peal on ka mingid rehvid. 2 on normaalsed ja 2 tahavad välja vahetamist saada. Veljed on sirged sõidu ajal pole mingit vibra tunda. Veljed nähtavad siis siin http://nagi.ee/photo...rG/sets/345155/ Telefon siis 56863002
  19. Greger

    Lobamokkade rubriik

    lebo must lai plekk all see on ikka siga ilus
  20. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma oleks ikka olukorda ära kasutanud
  21. Greger

    Camber Plaadid

    Nii siis hetkel 2 proovi värvimisega tehtud detaili. Teised tulevad vähe paremad kuna need tulevad mulle. Ja pole keevitus pritsmeid ära puhastanud. Aga Sellise siis nad on. Homme õhtuks on kõik värvitud ja vaja laagrid sisse pressida ning valmis nad ongi. Läks nendega küll nüüd veits aega aga järgmine koord teen asajd vähe planeeritumalt. http://nagi.ee/photos/GregerG/sets/345189/
  22. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Nii pole vaja kõik juba korras
  23. Greger

    Lobamokkade rubriik

    On kellegil laenata kas jäika ühendust või treilerit ? ? ? Hädasti oleks vaja homme õhtuks hiljemalt 56863002
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus