Jump to content
  • 0

M20B20 jõudu pole külmana


yltsboy

Question

Tere

Ostsin omale 83 aasta 320, ja probleemiks on see,et külmana on masin jube uimane ja pole jõudu , soojana liigub aga mitte nii nagu see mootor peaks liikuma.Ja kui võtta õlikork maha siis hakkab masin lötutama, kas on plokikaane tihend ära?või mõni vaakum voolik paneb vigast? Kuna minul on esimene M20 mootor siis ei oska midagi sellega peale hakkata?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Süüde ehk paigast kui sul see polt lahti. Truumu juurde. Kuigi mina pole sealt veel oma autot tervena tagasi saanud. On õeldud, et see ja see viga ja olen vahetanud osad ja ikka sama jama edasi. Aga vaata ka oma torud üle.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

minu meelest on kaheliitrine nii soojalt kui ka külmalt uimane...

Nii et pole miskit äda su autol.

:P võibolla küll kuna mul veel e46 328 ja e30 325 141kw sealt selline tunne,et masin ei liigu AGA kas kuskil on saada mõni pilt vaakumvoolikute süsteemist,kuna avastasin, et ühele oli pime ette pandud aga kuhu ta läheb seda mina ei tea.Ja temperatuuri andur on juba vahetatud(panin 323 oma)

Edited by yltsboy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy