Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Reimann

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    387
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis Reimann postitas

  1. Kes omab 2.4td mehaanilise pumbaga isendit ja võiks teha mulle ühe pildi kapotialt? Nimelt vaja näha mõnede juhtmete asetust, mis mul endal millegipärast on ühendamata. asukohaks on juhtmetel generaatori ja pumba vaheline ala. Ja usun, et peaksid olema sinist värvi, nagu mul. Kas üks nendest võiks minna külmkäivitusklappi? Ette tänades, Indrek.
  2. Reimann

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    Pumbal on 2 klappi, üks tagaotsas pihustitorude juures, mis ongi suretusklapp. ja kui sealt vool ära võtta, siis peab välja surema. ja teine küljepeal, mis mul on ühendamata ja töötab kõik.
  3. Reimann

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    Kapotialla peaks selle rohelise juhtme üks ots jõudma ja vaja see vaid üles otsida. Juhi see sealt edasi sinna klappi ja ongi korras.
  4. Reimann

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    Originaalis on see süütelukust väljaminev jäme roheline juhe, mis jookseb sinna klappi.
  5. Reimann

    k: Pöörded kõrged

    Või veidi lihtsam lahendus oleks see, kui vaadata hetkel allolevalt diffrilt ülekande arv ja osta peale midagi kiiremat.
  6. Reimann

    P: Sooja majandus

    No isegi kui panna muud luugid kinni ja ainult otse salongi puhuma, siis ei tule sealt sooja. Klapid asjad liiguvad nii nagu peavad. Ja radika saan töökoha kaudu tellida ja tänu pikaajalisele püsikliendistaatusele ongi selline hind. Nt golf 3 radika eest maksime 7 euri.
  7. Reimann

    P: Sooja majandus

    Kuuma ei olnud just kõige õigem väljend. Puhub sooja, kui temp üleval, kuid see tundub olevat vähe, kuna ka kiireimas astmes ei suuda puhuda nii palju, et mind rahuldaks. Ja kahtlustan ahju ka sellepärast, et esimesel tosoolivahetusel sai sealt paras solk välja lastud. Ja usun, et 17 euri uue radika eest ei ole liiga palju, et katsetada kas läheb paremaks, või ei.
  8. Reimann

    P: Sooja majandus

    Mul endal sama teema. Ise kahtlustan salongi radikat ja plaanin selle ära vahetada, kuna tundub ebatõenäoline, et nii paljudel rullidel on keegi trossid valesti reguleerinud vms. Jalgade ja akna peale puhub tulist ja kui keerata otse salongi puhumise peale, siis tuleb sealt mitte palju soojem õhk kui väljas hetkel on. Eks annan siia teada, kas aitas kah midagi.
  9. Mina küll leidsin. https://www.eparts.ee/catalog/#brand:16/year:1988/fuel:1/model:290/modification:40/firstLevel:100002/secondLevel:100517/tab:1 Ja kolvirõngad ka seal samas. Ning kui midagi ei leia, siis kiri neile meili peale ja saab kindlasti.
  10. https://www.eparts.ee/catalog/#brand:16/year:1988/fuel:1/model:290/tab:1 Siin lehel olemas 325e. Tee kasutaja ja telli.
  11. Seda oligi vaja teada. Tänud.
  12. Kas on kellegil andmeid kas m10b18 karpa ja pritsungi plokid on samad? Kolvid on erinevad ja vb ka miskit muud, kuid kuna endal plokis mõrad sees ja karbussiga variant oleks saadaval, siis kas on 1:1 ümberlükatav?
  13. Kütet on ikka? Kuigi stardiabiga peaks käima ikka minema, kasvõi korraks. pumba asendit ei ole muutnud hiisemaks, või varasemaks? Siis võtab ka starteri vaevaliselt ringi.
  14. Klapi peale peab vool minema pidevalt, kui süüde sees. Ja minul tuleb see juhe otse süütelukust, kuna kunagi sai testriga järge aetud. Mul immo selle juhtme vahele ühendatud ja jätab voolu peale ka siis kui süüte välja keerad, ning seetõttu ei sure välja. Mina arvan, et ehk on mingi süüteluku kamm, et ei saa ühendust. Mul meh. pump ka.
  15. Reimann

    Lsd differ.

    Tänan vastuste eest, asun homme plekitüki otsinguile.
  16. Reimann

    Lsd differ.

    Nii, oletame, et lähen S-tähe otsinguile, aga kus peaks see sümbol paiknema?
  17. Mille järgi tunnen ära lsd diffri? Ilma auto alt ära võtmata ja laiali kiskumata?
  18. Lohutuseks võin öelda, et asusin ise just samade probleemide tõttu keretöid tegema ja minul oli olukord palju hullem kui siin piltidelt näha. Kuna keevitan ja väänan pleki ise, siis kulub mul selle töö sooritamiseks ligikaudu 200-250 eurot (keevitustraat, Gaas, material, põhjamastiks jms.) Seega usun kui lasta kellegil teha, siis teist samapalju tööraha juurde.
  19. Reimann

    e30 manuaalid

    Kas kellegil elektriskeemi pole, mis käsitleks 87/88 a 2.4 d ja td mootoreid?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus