Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Magnus

Otsin kedagi, kes paigaldaks MS 2

Küsimus

Ehk leiduks kedagi, kes on vähe pädevam ning juba selle läbi teinud. Oleks siis vaja panna ms progetav aju m20b25 peale toimima. Loomulikult olen nõus selle töö eest tasuma ja enda poolt saan veel pakkuda sooja töökoda, kus seda tööd teostada.

Ühesõnaga palun võtta siis, kas psi kaudu või telefoni teel ühendust 56750962.

Ei ole mõtet pakkuda siin, et nt Jõujaam teeb ja VKM, neid ma tean isegi.

Parimat lootes Magnus.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 3 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Miks ise paigaldada ei soovi? Pelgalt päedevuse puudumist ei tasu karta, kuna juttu ja ja vajaminevaid jooniseid on palju liikvel. Polnud isegi varem kokku puutunud, kuid tegelikult ühendamises ei ole midagi keerulist, joonised on ühed lihtsaimad mis ühel elektroonikavidinal olla võivad.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Ma võibolla saan aidata sind, oleneb, kus kandis see soe koht on, kaugele ei viitsi sõita. Ja endiselt on sul postkast täis, kirjutada ei saa sulle.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Järgmine nädal saan ma juba tegelt ms 2 valmis juhtmestiku ka kätte ja soe koht on tallinnast 40 km mööda tartu mnt kosel.

Muudetud , muutis Magnus

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus