Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. See vedeleb siinsamas Keilas mu vanemate maja kõrval. Ei pea isegi lähedale minema aru saamaks et masin totaalselt mäda on
  2. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Jh, tulin ise Kännu Kuke poolt. Muidu seda stroker mootoriga masinat ise kunagi näinud Keilas. Päris vägev nägi välja pole midagi öelda
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ta kirjutas ja uuris, kuida 2,7 tööle saada et edasi läheks normaalselt. Vist siit selgub et sai asja tööle
  4. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna hommikul Magistrali risti peal veeres keegi valge touringuga, valge e30 klubi logo tiivapeal..
  5. oo7

    E30 väärtus

    Neist ühe võõpas mu vend üle tühise summa eest, kui ta veel värskelt kooli oli lõpetanud, nii et selles probleem ei tohiks olla
  6. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Eest ainult vaadata siis päris äss isegi
  7. oo7

    Laienatud plekid.

    Mu venna autol on ees 8 ja taga oli enne 8,5. Kui ainult väljapoole laiaks keevitada on 8,5 juba palju. Uued tegi ~8,25 taha, need OK.
  8. Ma tlen, helistasin vennale ka, et täna tlex
  9. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kes need varuosa haid olid kes üliheaskorras 325i-d lammutama tahtsid hakata
  10. Põldu ja krossirada Paljudel on madalad ja korralikud autod, mitte mingid rallikad või rondid..
  11. Tahaks teada kes läheb oma autot sinna mülkasse lõhkuma ?
  12. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Eix, minuarust kõik head asjad just Tartu kandis, sealt kõige rohkem ostnud. Vend kunagi mootori pärast käis 3x seal Jah kui te nimetate seda broneerimiseks, et helistan ja tulen nüüd järgi, siis loogiline, et selle paari tunni jooksul mis teine sõidab asju maha ei müüda. Küll aga mingi a-la palgapäeval tulen võtan ära broneerimine on minuarvates küll naljanumber, mina olen oma autod ja asjad müünud sellele kes esimesena cashi-ga kohale tuleb..
  13. oo7

    E30 väärtus

    E30 populaarsusest rääkides, siis ~2a tagasi liikus meie seltskonnas kokku 6 autot. Praeguseks tegeleme/sõidame nendega ainult mina ja vend, teiste omad on kas maha müüdud või vedelevad niisama kuskil..
  14. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma sellest bronnimisest aru ei saa, pappi pole siis ei saa ja vsjo, saab keegi teine
  15. oo7

    Lobamokkade rubriik

    500 eurot 325i eest on väga väike summa, kui auto just täiesti ära roostetanud ja maasse vajunud laip ei ole. Muidugi eeldusel et auto on ikka 325i, mitte lihtsalt M20b25 paigaldatud..
  16. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kolb just ei pruugi puru olla, kuid klapid kindlasti kõverad. 1000 eurot antud mootori remont küll ei lähe. Kui saad aga heas korras 325i 1000-ga kätte ja koht kus hoida, siis osta ära, kisu plokikaas maha ja vaata misvärkon Vaikselt kogud remondiraha kokku ja asi vask. M20 pole keerukas remontida. Infot leiab igaltpoolt.
  17. Mul tahab asi veel parandamist järgmine nädal peaks auto korras olema lõpuks
  18. Kõik suured rajapäeva soovijad võiksid oma masinad nüüd 17.05 toimuvale EKBK rajapäeval kohale vedada. Praegu õige aeg viimased parandustööd ära teha
  19. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ainus E46, mis mind vaimustuma paneb on 330i kupee. Vb olla talveautoks võiks ka M43B19 mootoriga osta, mis peaks olema kõige vastupidavam variant.
  20. Jõuabjõuab.. Mul nüüd auto sõidab ka lõpuks normaalselt
  21. Järgmine kord tahaks isegi tulla Seekord nii kiire et ei jõua..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus