Hüppa postitusse

kruusmann2

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    84
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis kruusmann2 postitas

  1. hetkel kasutusel gedore ja sonic.ei kurda
  2. milleks hakkata jalgratast leiutama kui see juba tehtud on.Ja kui tava dislale turbo lihtsalt peale sokutada siis rõõmu kauaks ei jätku.Otsi toimiv uus
  3. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    viimane katsetus oli nii et mõlemad e36 padjad ja sisselaske poole vähe seibe vahele.sellega muutus mootori nurk ja ei ytleks et vaja mootorit rohkem kuhugi liigutada
  4. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    endal freesisin auto poolsed poldi augud ovaalseks
  5. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    palju seal kysimusi esitatakse jne.arkis oskab keegi täpsemalt asjast rääkida
  6. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    kas on keegi proovinud vahetatud mootoriga autot ka ametlikult registrisse saada.Nt 316-st teha 325
  7. kuule sõge need korralikud asjad vedasid sa minu juurest minema
  8. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    mul on selline sidur sees nagu 2,4td ketas m40b16 korv ja m50b20 hooratas.mootor m50b20 ja kk. m40-neljakümne küljest
  9. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    tegin nii m50 mootor e36 moto käpad,m40 kk ja kardaan ning differ 2,4td sidur.käiguhoovastik tuli mootori nurga muutmise tõttu vähe muuta.ei midagi utoopilist.kasutada annab kõike mida võtta on.uus plaan on minna venna jälgedes e.3l td ja see on juba küsimise koht kuidas jne.
  10. Ammu ju asi selge,et vanad kalad on pildil ja nö.paadis.Need kes ei oma staatust vana kala või mode võivad ainult kalendri suure raha eest tellida. Teemast küll mööda,aga sarnase kommentaari eest saavad lihtliikmed nagu mina hoiatusi. Siiski tuleb kokku hoida
  11. kruusmann2

    M50 mootori paigaldus e30-le

    ühtehi rihmaseibi ma küll ära ei võtnud.ainult sisselaske kolle oli maas.uskuge või ei sidur sobib 324-ja oma st.korv 1,6-se oma ja ketas 324. Käigukasti eluiga on suht lühike kui väikse mootoriga autost rääkida.käigukasti kinnituses ei pidanud midagi muutma ainult hoovastikus.
  12. Kõik kisud laiali.Hakkasin ka vahetama palju puudu ei olnud ,et oleks mootori ka maha võtnud
  13. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    on keegi juba uued tiivad külge kruvinud
  14. Terv. kõigile Soetasin endale ühe uunikumi mis pole küll BMW kuid siiski üks mega hästi säilinud opel kadett aastast 82.Eelmine omanik viis auto lammerisse ja oleks läinud juba vanarauda kuid siis selgus ,et täiesti ok käru.Sain sellele käpa peale,aga üks pisike mure auto arvelt maha võetud. Oskab äkki keegi öelda kas on võimalik arvelt maha võetud auto uuesti registrisse saada.
  15. kruusmann2

    M51 vs M57

    sa vennas oled soe peast
  16. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    selge see,et seest raptoriga ja väljast tugeva krundi jne.asjadega.
  17. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    ootan huviga millised need on.Loodan,et ikka mainite kui head või halvad need odavamad on.Tegelikult muretsen ma eelkõige rooste pärast.Kardan,et esimese talvega muudavad värvi ja olekut(tahkest gaasiliseks e.lendlevad roostena minema) Äkki leidub keegi kellel on varasemad kogemused nende odavate plännikutega
  18. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    ootan ära kasutaja siimp katsetused ja vaatab mis tuuled siis puhuvad.ideeliselt kui see otste vahetus õnnestuks siis läheks seda teed vastasel juhul maja koos naisega panti ja uusi tiibasid otsima
  19. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    on olnud kogemusi kus uute tiibade keevitamine osutus halvaks mõtteks kuna sealt samast keevitus kohast hakkas rooste vohama nagu malts s..a peal.muidugi võib ka õnnestuda.endalgi selline plaan esimestel tiibadel ainult otsad uued panna aga eks näis.ootan ka huviga kuidas need 65eerosed tiivad sobivad.kui on hääd võtan endalegi
  20. kruusmann2

    esimesed poritiivad

    ja saad varsti uuesti uued osta...
  21. alati on olemas sellised toredad kohad nagu tarbija kaitse jne.mõni hakkab peale selliste ametite poolt saadetud kirja puhul tasuta asju jagama.peaasi,et pretensioon tagasi võetaks. Lp.Gup-Tuning. Tehke oma vormid korda või ärge ajage inimesi närvi
  22. kruusmann2

    M50B30 strokeri ehitamine

    See,et Lp.kunot ära palun risusta teemat.Mitte,et ma paha pärast aga eks iga mees teab kuhu oma raha topib ja mida ehitab.Tegemise rõõm ju se kõige suurem rõõm.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus