Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin täna lasnamäel hommkikul oma rulli petvat oo7
  2. Leks

    4x100 -> 5x120

    kui odavamapoolsed on odavamapoolsed ? mul olemas uued rummud 60 eur /tk
  3. kui normaalseid ei leia, siis võid Baltic poldist osta m7 keermega polte. Ma tegin neid lühemaks ja keerasin kolled kinni. ps. vaskmutrit m7 keermega mina ei leidnud müügis.
  4. Leks

    2016 riidenänn

    ma heameelega võtaks h.sinise ja kollase (mitte neooni)
  5. Leks

    2016 riidenänn

    ei pooldaks seda neoon kollast värvi, läheb liiga kirjuks silmees.- võiks olla helesinine (kas sellist värvi on ?) või hoopis 3 varianti valge neoon ja helesinine kas polo variante on ka mida valida ?
  6. Leks

    Koopa äärte rullimine

    Rendin Tallinnas rullijat.10 euri / ööpäevtagatis 100.-rentnik tuleb ise järgi, tagasi toob ka ise.
  7. Leks

    2016 riidenänn

    Tahaks juba selga midagi panna
  8. mis see tarneaeg oleks ? niimodi võib suveläbi soovijaid korjata
  9. Roostevabad summutiotsad. Siseläbimõõt 50mm, kogupikkus 160mm. Läheb ideaalselt m20, m25 originaal torude otsa. Paar 30 euri
  10. Kas maantee Oorele Valgast on korda tehtud ?
  11. Tallinnas vaja. Ei pea olema ideaalne, hea oleks kui ka pildi materjali pakkuda katkistest / kehvatest kohtadest
  12. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Otsin sellist junni, kiire
  13. Juhhuu, Loodan, seeaasta tulevad ka lahedad kleepsud korraldatud üritusest. Trvp - ?
  14. Leks

    O: fl udutule klaase

    ikka mina ja alati.
  15. Saadaval sellisena nagu on, ei leia kuidagi aega selle jaoks. Eks võite tomateid pihta loopida. See kevad-suvi on juba ära planeeritud. Pildid esimesel lehel. Silda all pole hind 70.- ise järgi haagisega Mähe
  16. Leks

    M:Uued suverehvid

    205/40/16 paar suvekaid ?
  17. Leks

    2016 riidenänn

    Polo veidi soliidsem riietus kui tsàrk, aga loomulikult tsàrke ja pusasi ka trûkkida vastaval soovidele
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus