Jump to content
E30 COMMUNITY

GTA

Foorumikasutaja
  • Content Count

1,350
  • Last visited

• Days Won

84

GTA last won the day on June 29

GTA had the most liked content!

Community Reputation

528 meeldimist

About GTA

• Rank
    Iidne fänn

Recent Profile Visitors

3,089 profile views
  1. @Chulo toode, pole kasutusse jõudnud. Hind 40€ pluss saatmine ostja kulul, või Asukoht Paide tel. 53 410 582 // PS
  2. GTA

M:Armatuur + keskkonsool

Anybody? Annan kaasa konsooli ka Augud sisse puuritud, üks nurk väikse defektiga, pildil näha - seal kus tagumise konsooli kinnitus on.
  3. Üldmulje viisakas, sirge, aukudeta, Nurkades liimiplekid, panipaigas üks väike prao alge. Tulede ja tagaklaasi soojenduse nupud puuduvad. Müüdud
  4. GTA

M: Sportistmed

Kui keegi plaanib nahatamise doonoriks need võtta siis palun viisakalt esimesena järjekorda, et üle jääv diagonaaltriibuga kangas ära osta!!! 🙏😁 Täiega on vaja.
  5. @iknowthatfeelbro müüs Tartus originaale
  6. GTA

Lobamokkade rubriik

Vaheta õli ja filter ka ära. Mehhaanilise manomeetriga mõõda üle, mis tegelikkus on, mis seal oletada
  7. Osta FL ja pane vanema tüübi põll ja stange, esituled. Peale stange kinnitamise poolraami otsa pole rohkem eriti midagi mõelda.
  8. GTA

M: Roolialune kate

Hind 100€ Tulederegulli ja iselõigatud gongi avaga. Arvestades vanust väga heas seisus. Kinnitusaugud terved, asi ilusti vormis, üks väike rebend terve paneeli peale - sellest pilt ka. Heameelega jätaks gongi katte omale, hind siis - 10€. Kaasa saab karbitäie kraami orig. hüdraulilise süsteemi elektrile ümberehitamiseks. Karbis 2x E34 mootorit, 2x Fordi nuppu, 2x Fordi mootorit. Töökorda ei tea neil. See hinda ei mõjuta, saab kauba peale, kel huvi on ja saab jännata veidi. Kes pilte teravamalt vaatas nägi, et orig. nupp on juba Fordi sisule ringi tehtud ja kaasas on ka taustavalgustuse kaabeldus. Asub Paides. PS või tel. 53 410 582
  9. On see üldse kindel et spidoplokk peab ainult ühe tootja instrumente sisaldama? Mul samuti väljast VDO, spido ise Motometer. Vist oli isegi Motometeri trükiplaat. Ses suhtes ma küll pead ei vaevaks sellega, OE tootjad on mõlemad ja osad peavad koos töötama. Mulle Motometer meeldib rohkem, sest tollel on spido näidu kalibreerimiseks potensiomeeter, mida saab ise reguleerida. VDO see võimalus puudub.
  10. GTA

Lobamokkade rubriik

Torukolle? Too annab ka lärmi.
  11. GTA

M: E30 baur

No põdrad on nagu on aga ega me ei peaks seda jama legitimiseerima siin ikkagi Sama hästi võiks siis juba vana mazda vini passi lüüa, see ka 323
  12. GTA

M: E30 baur

No sa oleks võind netis vin dekoodrit ka kasutada Aga no kui on isu jaurata. Ma ei saa aint aru, kas maanteeameti töötajad ei oska lugeda. Iga tootja on selgelt andnud juhised kus leidub antud auto mudelil vin kood. Kogu muusika.
  13. Ma ei tea no, seal veel sättimist küll. Jätab sellise nädalaga peale värvi kokku lapatud auto mulje Hinda ei hakka üldse kommenteerima, mis sellest ikka.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy