Jump to content
E30 COMMUNITY

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/05/2019 in all areas

1. 3 points
    See iludus kuulub mulle ja kaks hooaega olnud sealkandis 👌😀
  2. 2 points
    MĂŒĂŒa E30 Tehtud töödest sillad on kĂ€inud alt Ă€ra ja vĂ€rvitud ja pandud punased strongflex puksid. Mootor on kĂ€inud maas ja kapoti alt vĂ€rvitud ja keevitatud tĂŒĂŒp kohad mis roostetavad lĂ€bi. Mootoris vahetatud palju erinevaid osi kui mootor maas oli. Veepump. Hammasrihm. KĂŒĂŒnlad. SĂŒĂŒte juhtmed. Jagaja kaas ja kĂ”ik vĂ”imalikud rihmad. Pidurid on kĂ€inud kĂ”ik liivapritsis ja vĂ€rvimises. Uued kolvid ja tihendid piduritel ja muidugi kettad ja klotsid. Taga sillas on vahetatud rattalaagrid. All on ka BC Racingu reguleeritava kĂ”rguse ja jĂ€ikuseda vedrustus. Uus kĂŒtusepaak. Sisu poole pealt on nii, et hetkel on autos esimesed istmed sinised sedaani originaal sport istmed mis tahaks saada kindlasti taastamist. All on visco differ Hetkel auto natuke kĂ”rgem ja sĂ”idab RH Classicutega Hind 4300€. Saab rÀÀkida vajadusel Vahetust ei soovi
  3. 2 points
    Tahaks veel lisada, et lugesin selle teema lĂ€bi. Mitte midagi halva pĂ€rast aga mulle tundub, et sa oled enda rullika ostmisega paar aastat hiljaks jÀÀnud. Umbes kolm aastat tagasi maksis Eesti keskmine rullikas 2000 - 2500€. Eesti keskmine rullikas oli siis pindmise roostega ja/vĂ”i mĂ”ne auguga pĂ”hja all jne. Ütleme selle kohta keskmine. TĂ€na vaadates turu seisu siis maksab selline rullikas 3500-4000. Mina julgen vĂ€ita, et mul on natukene parem kui Eesti keskmine rullikas aga siiski vaja vajab tĂ€helepanu kuna see on 31 aastat vaja BMW. Hinnad on tĂ”epooolest kĂ”rged aga mina arvan, et sa ei leia 4000-5000€ eest endale sellist autot mis vastaks sinu poolt vĂ€ljatoodud nĂ”uetele. Selline on E30 turg eestis ja kahjuks pole midagi teha, et hinnad on sellised mis vĂ”ibolla mĂ”ne inimese jaoks ei vasta kvaliteedile. Veelkord tahan öelda, et ma ei mĂ”tle midagi halvaga vaid pigem kirjutasin selle siia arutelu pĂ€rast. Mina isiklikult nĂ€en siin kahte varianti. Kas tĂ”sta ostu summat ning leida endale sobiv auto mis oleks niipalju korras, et saaksid aastaid lasta nii, et midagi tegema ei pea Teine variant on see, et leppida sellega mis sellise summa eest turul on
  4. 1 point
    PÀrnus rulla, mida pole varem nÀinud. Olin kohustatud pildistama
  5. 1 point
    @Sannder Kusjuures, ma arvan, et sul on tĂ€iesti Ă”igus. Ega ilmaasjata ma sĂŒgisest saati otsinud pole. Kui mul eelarve 10k oleks, siis oleks kindlasti sobiv auto juba leitud. Hetkel ĂŒritan leida vĂ”imalikult head autot selle hinna juures ja ongi kuradima keeruline. No ma olen ka vĂ€lja toonud, et paar autot on selle aja jooksul siiski minu soovidele selles hinnaklassis vastanud, aga olen hiljaks jÀÀnud. Seega tĂ€iesti lootusetu see pole, lihtsalt peab kannatlik olema. Sinu auto on kindlasti vĂ€ga hea auto ja mul pole selle kohta ĂŒhtki halba sĂ”na öelda.
  6. 1 point
    Mu auto ei kvalifitseeru Taneli nĂ”uetele 😆
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy