Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 16.12.2013 kõikidest kohtadest

  1. Minu arvamus (võib-olla keegi arvab teisiti) on selline, et need pole mitte coiloverid, aga reguleeritav vedrustus. Kõigil odavama otsa "coilidel" käib kõrguse reguleerimine vedru eelpingega - see tähendab, kui auto madalaks keerad, siis on nad pehmed ja kõrgemaks keerates kõvemad. Vastupidavuse kohta olen erinevat kuulnud, mõni väidab, et kestab aastaid, teine et mõne suve kuuga on otsas. Tõde on ilmselt kuskil kahe vahel. Korralikud coiloverid maksavad ca1000 ja enam euri. Megan Racing, BC Racing ja veel mõned pakuvad coilovereid, millel on reguleeritav nii vedru eelpinge, püstaku pikkus ja amordi jäikus/rebound. Lisaks eelmainitule saad eesmised camber plateid ka kaasa. Megan Racing coile on USA-st võimalik ka ca 650 euri eest saada, aga vähemal 120 euri tuleb lisaks posti eest tasuda ja kunagi ei tea, millal meie toll veel lisa küsib. Mina arvan, et osta pigem madaldusvedrud ja jäta cräpi peale raha rasikamata või (osta esialgu foorumist odavad madaldusvedrud) kogu raha ja osta korralikud coiloverid.
    1 punkt
  2. "Not using your car and keeping it in low mileage is like you are not fucking your girlfriend so her next boyfriend can find her more attractive"
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus