Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 20.04.2020 kõikidest kohtadest

  1. Eks igal inimesel ongi õigus oma arvamusele. Ei tea mis neid odomeetri hammasrattaid liikuma võiks panna? Kas otse diffrist tuleb hammasülekanne spidoplokki? Või äkki on see pooli kõrval olev magnetratas kuidagi asjaga seotud? Infoks niipalju, et kiiruse näidiku galvanomeetrit ja odoka stepperit juhib üks kivi. Kui spidokas kiirust näitab siis on diffrist signaal olemas.
  2. Kohtasin Pirita teel sellist E30
  3. Jätkuvalt midagi pole muutunud. Ennem talve tõstsin kõrgemaks, panin alla talvekad et äkki on vaja sellega liikuda.....aga talve polnud ja puudus ka vajadus. ÜV sai tehtud ja pärast seda läksid kohe alla suveveljed.
  4. Sain täna auto hooldusest kätte, tulemus väga hea. Kapott, katus ja mõned kohad olid varasemalt, nagu punasel värvil ikka kombeks, ära pleekinud. Tehti korralik pigipesu, savitamine, läigestamine ja peale läks Meguiars vaha. Tööd teostas Tartus vngrpol ja julgen tema teenuseid ka teistele soovitada! Hind mõistlik ja tehtud tööde kvaliteet kindlasti väga hea. Vahepeal leidsin ka BMW Bavaria C III originaal maki sisse, mis sai paigaldatud. M-Tech I 370mm rool läks nahatamisse. Pre küljeliiste otsin endiselt, neid pole veel korralikke leidnud aga kui auto rohkem läikima löödud siis riivavad need facelifti omad seal ka rohkem silma. Aga eks pildid räägivad rohkem.
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus

Konto

Navigeerimine

Otsing

Brauseri push-teavituste seadistamine

Chrome (Android)
  1. Vajuta aadressiriba kõrval olevat lukuikooni.
  2. Vajuta valikuid Load → Teavitused.
  3. Muuda oma eelistusi.
Chrome (Arvuti)
  1. Vajuta aadressiribal tabalukuikoonil.
  2. Vali Saidi seaded.
  3. Leia Teavitused ja muuda oma eelistusi.