Hüppa postitusse
  • 0

325e mootori ehitamine


Blade

Küsimus

Niisis tean et igalpoole leierdatud neid mootorite teemasid kuid sooviks ikkagi tarka infot et mida peaks tegema ja mida ei peaks.

 

Mul on siis 2,7 eta 90 kw mootor.

Jupid olemas:

2,5 kaan

2,5kolle

3,5aju

3,5 pihustid ja surve reguaator

3,5 õhulugeja

3,5juhtmestik e34 pärit

 

Niisis kas see kompott sobib kokku et midagi ümber ei pea tegema ja kas hakkab tööle ?

 

Väntvõll ei pidavat vastu kõrgetel pööretel ?

Võiks 2,0 hooratta panna , kuna kergem ?

Võiks ka 2,3 nukkvõlli panna ?

JA kas käigukasti mahub ilusti ümber tegematta 240mm siduriketas ja korv ?

 

Seletage mulle sellest ja andge nõu :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Soovitatud postitused

  • 0

Vedrude vastupidavus oleneb mitte otseselt avamise kraadist, vaid pigem sellest, kui palju klapid lahti surutakse. (valve-lift) ja ka kindlasti sellest kus hakkab asetsema mootori piiraja (see oleneb kaudselt avanemise kraadist, sest vastavalt sellele tuleb aju ju seadistada)

 

 

Mu venna autol on Schrick 284/272 nukkvõll ja see toimib originaalvedrudega vähemalt 6700 piiraja korral väga hästi. Plaan on sel suvel nüüd ajule uued seaded lasta panna ja sellega seoses piirajat tõsta. Vedrud jäävad samad

 

288 nukal on valvelift sama.

 

Nukkvõlli infot võid siit lugeda..

 

http://www.avl-schrick.com/dat/MK/Schrick%202011%20E.pdf

 

 

Muidu Schricki uued vedrud ei ole eriti kallid..

 

Kui autoga ainult rajal sõita võib nukkvõll ka üle 288 olla.. 2,8 liitrisena kannatab M20 pöördeid päris hästi. Muidu 284/272 nukkvõlliga auto tühikäigul kergelt lonkab (mitte häirivalt, selline Harley-Davidsoni hääl) tühikäik peaks olema umbes 900-1000 siis käib hästi.

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus