Hüppa postitusse

JIL

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    15
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis JIL postitas

  1. JIL

    325e mootori ehitamine

    palju siis 325i kolb ja m20 keps powerit kannatavad enne kui peaks vahetama kangemate vastu?
  2. JIL

    ostan asju

    on pakkuda ukseklaasid kupeele...lihtsalt vii minema.
  3. JIL

    325e mootori ehitamine

    kas 288 nuka puhul peaks vedrud ka välja vahetama?
  4. JIL

    325e mootori ehitamine

    288 nukad pole just kõige odavamad
  5. JIL

    325e mootori ehitamine

    Hea ylevaade...tänud igatahes.. mul auto rajale mõeldud ..lihtsalt funnyks esialgu..ja mida kangem mootor seda parem...aga turbo jaoks pole finantsi et korralikult teha... pigem siis prooviks mootorist võtta mis annab ilma turbota ja võimalikult reaalse rahaga...
  6. JIL

    325e mootori ehitamine

    niisiis , 2, 7 ETA 95 kw plokk (olemas).,, 2,5 kaas 885 lõpuga (olemas) ... m20 mototronic juhtmestik (puudu)..kas eta plokki m52b28 võll istub?see väntvõll on vist ketiga aga ylejäänud mootor on ju rihmaga..kuidas see yhtima panna? ja mis nukka peaks kasutama...? ja mis sisselase peaks kasutama..m20b23 on olemas hetkel..ja 2,7 eta keps ja kolb ka olemas...kas mootoriplokki peaks lihvimisse ka viima...? Mul selline asi pooleli aga tarkutera on suht nüri veel ;( .... oo7 ja kotkas1 anke nüüd nõu palun
  7. JIL

    327 eta väntvõll

    palju need jõudu kannatavad...olen kuulnud et see väntvõll on sepistatud.....kepsust ei tea midagi ....
  8. Kas on mõni teadja rull kes oskab öelda palju kannatab 327 eta vänt ja kepsud...? Mul on selline komplekt olemas...äkki teab keegi mis selle hind võib olla myyes...
  9. Peaks olema BBSi oma aga kindel pole.....vb alpina... Veits vajab pahtlit ja nokitsemist.. Hind oleks 50. tel.5069192
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus